Kaleka_Mentalny

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1555
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kaleka_Mentalny

 • Ranga
  Przodownik
 1. Kaleka_Mentalny

  Assassin''s Creed III

  Niedźwiedzie.
 2. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Niespodzianka, grałem na klawiaturze i myszce. Z tego co pamiętam był to klawisz odpowiedzialny za podnoszenie przedmiotów albo uniki, nie wiem jak na padach to wygląda.
 3. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Plomieć piromancji jest gdzieś w grze. Z tym wisiorkiem skończyłem grę i nic nie zauważyłem, a naiwnie go wybrałem licząc na jakieś wypasy.
 4. Kaleka_Mentalny

  Top Hat

  Wygląda jak Zenek Zombie. Sprawdzę w łikend.
 5. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Nie, tylko walka kontaktowa. Kiedyś się podobno dało, teraz się skubana regeneruje, ale stosunkowo łatwo ją położyć kozikiem przy odrobinie farta.
 6. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Nie, popylasz po gałęziach i tam w kilku miejscach są drabiny. Są jakieś bonusy czy coś, w sumie nie bardzo się w to bawiłem. Fajne jest bractwo tych kniaziów z lasu i polowanie na innych graczy. To właśnie jak przyłączysz do przymierza tego sierściucha to pojawi się taki wielki samuraj. Musisz go zabić i masz pierścień, ale wszyscy się zeźlą i będą cię bić. Czyli jak wcześniej.
 7. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Mi halabardę czarnego rycerza wydropiło gdzieś w Grobowcu Gigantów o ile pamiętam. Pokonałem nią zresztą ostatniego bossa.
 8. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Ja za to byłem pod wrażeniem, bo widocznie miałem farta, że właściwie zawsze, kiedy jakiś upiór wpadał na kawkę to najpierw dawał mi dokończyć walkę z potworkami, potem ukłony, uściski i wymiana grzeczności, a dopiero po tym całym ceremoniale wypruwał mi flaki.
 9. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Aj, to jednak ci nie pomogę, bo mam 103 poziom. Nie wiedziałem o tych ograniczeniach. Sif nie jest trudny, wystarczy trzymać non stop uniesioną tarczę, unikać tego ataku jak się kręci dookoła i próbować wbić mu między nogi.
 10. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Mógłbym wpaść, daj szatański nick na GfWL.
 11. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Ja w zręczność władowałem bardzo mało, mam jakoś 20-21 pkt ledwie. Najwięcej w siłę, a dalej witalność i to odpowiedzialne za udźwig.
 12. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Japończycy.
 13. Kaleka_Mentalny

  Dark Souls - temat ogólny

  Fabuły prawie nie ma, a przynajmniej jest bardzo nieoczywista i te szczątki, które twórcy przygotowali, i tak można przegapić. Słabe strony? Jak dla mnie jedynie właśnie brak fabuły oraz okazjonalne tyrady kamery przy skakaniu między celami podczas namierzania. Plusy? Genialny model walki, wymagająca, satysfakcjonująca rozgrywka, fajnie rozwiązany tryb sieciowy, świetne walki z bossami...
 14. Kaleka_Mentalny

  FTL: Faster Than Light - temat ogólny

  Gram jakieś dwie godziny, w czwartej rozgrywce mój Gimbodrom poległ w pierwszej walce z krążownikiem federacji. Przed chwilą, w piątej rozgrywce mój USB Klocuch pokonał statek-matkę, odnosząc wiekopomne zwycięstwo. Na normalu oczywiście.