Zaloguj się, aby obserwować  
Damael

Assassins Creed 2?

31 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 20:21, Migaw napisał:

Ja słyszałam, że Altair będzie jakby w rzeczywistości i, że będzie jeszcze Trzecia cześć
w której będzie w przyszłości.


Bo to jest jedyna sensowna możliwość dla rozwoju fabuły w 2jce. Desmond będzie rozwijał moce nabyte w 1nce... no i jakoś musi nawiać swoim "opiekunom" z korporacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:21, Migaw napisał:

Ja słyszałam, że Altair będzie jakby w rzeczywistości i, że będzie jeszcze Trzecia cześć
w której będzie w przyszłości.


jeżeli tak zrobią,to będzie największy błąd.Bo zrobią to co w POP,było to beznadziejne.Ciężko się połapać ocb ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:38, Vanmati napisał:

> Ja słyszałam, że Altair będzie jakby w rzeczywistości i, że będzie jeszcze Trzecia
cześć
> w której będzie w przyszłości.

jeżeli tak zrobią,to będzie największy błąd.Bo zrobią to co w POP,było to beznadziejne.Ciężko
się połapać ocb ;/


Nie łapię - chodzi o to, że skoro Desmond jest odległym potomkiem Altaira, i pod koniec pierwszej części gry budzą się w nim zdolności (ten "orli wzrok"), to akcja powinna przenieść się w teraźniejszość, pokazać jak Desmond pokrzyżuje plany tych świrów, którzy dzięki niemu odkryli położenie artefaktów. Owszem, wtręty z czasów Altaira byłyby mile widziane, ale jak to sobie wyobrażacie? Doktorek i jego silnoręcy sekciarze znów przykują Desmonda do Animusa, żeby podpatrywać Altaira szukającego artefaktów w swoich czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Akcja we współczesnym mieście, przebijanie się przez kolejki do kin, odskakiwanie przed samochodami, broń palna - to by było coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:54, W.S.A.D napisał:

Kurcze... Akcja we współczesnym mieście, przebijanie się przez kolejki do kin, odskakiwanie
przed samochodami, broń palna - to by było coś ;)


Myślę że raczej ganianie po ruinach... chociaż z tego co pamiętam, mapa ustrojstwa posiadanego przez mistrza klanu asasynów wskazywała położenie artefaktów w miejscach, w których stoją dziś duże metropolie.

Chociaż musieliby jakoś rozwiązać kwestię w czasu, w jakim pamięć genetyczna, naruszona przez Animus, przyda Desmondowi umiejętności fizycznych Altaira ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie.Ale może być chodziażby tak,ze Desmond sam sie do nich przyłączy,bo przeciez zagrozili mu ze i tak go zabiją,A pozatym moze to zrobic z ciekawosci...zeby dowiedziec sie ocb w tym wszystkim ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 17:15, Vanmati napisał:

nie.Ale może być chodziażby tak,ze Desmond sam sie do nich przyłączy,bo przeciez zagrozili
mu ze i tak go zabiją,A pozatym moze to zrobic z ciekawosci...zeby dowiedziec sie ocb
w tym wszystkim ;d


OCB to już wiadomo - widać było, po co mistrzowi był artefakt i do czego ma służyć tym oszołomom w czasach współczesnych - nie pamiętasz powrotu do cytadeli asasynów pod koniec gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:21, Migaw napisał:

Ja słyszałam, że Altair będzie jakby w rzeczywistości i, że będzie jeszcze Trzecia cześć
w której będzie w przyszłości.


Fajnie by było zobaczyć Altaira skaczącego po drapaczach chmur, i skaczącego na samochody :D Byw. Migaw masz chyba błąd w podpisie, powinno być ''life'' no chyba ze masz na mysli życie jako czasownik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:21, Migaw napisał:

Ja słyszałam, że Altair będzie jakby w rzeczywistości i, że będzie jeszcze Trzecia cześć
w której będzie w przyszłości.


Wbrew większości, niezbyt podoba mi się ten pomysł. W końcu klimat Assassin''s Creed to nie tylko skakanie, ale również realia krucjaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem (w którymś czasopiśmie o grach) o pogłoskach, że AC2 będzie miała miejsce w czasach Rewolucji Francuskiej. Całkiem niezły według mnie pomysł, choć osobiście wolałbym czasy średniowiecznej Japonii (katany i te sprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować