Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 19:27, ak.47 napisał:


No... wreszcie jakiś podkoszowy w Miami... szkoda jednak Mariona... zaczął wreszcie coś grać ;].
Słyszałem że Amar''e do Indiany trajdneli..., ale póki co to podobno tylko informacja telefoniczna plus nie wiadomo za kogo ta wymiana miałby być, jeśli Granger jakimś sposobem poleciał do PHX hyym to byłoby fajnie, ale przecież mają dobrych SG i SF (Richardson i Hill).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wytrzymał do Slam Dunków? To, co zrobił Howard i to, co zrobił Robinson, to jest po prostu zaprzeczenie słów LeBrona, odnośnie tego, że do tej dyscypliny już nic nowego nie można wnieść. Wspaniałe widowisko, ze sportowym duchem. :) Szkoda mi tylko Fernandeza, który może nie zrobiłby w finale takiego show jak Robinson, ale oba jego skoki zostały jak dla mnie przez jurorów niedocenione. Dobrze, że przynajmniej finału nie oceniali. I tak, Robinson z 52% głosów znów wygrał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale pieprzysz jak poparzony :]. Nate nic odkrywczego nie zrobił, dunkowanie nad innymi - nuda. A z wybiciem się z kolegi to wybitnie przegiął. Wyższy kosz? Myślałem, że idea tego konkursu to ''takie same warunki dla wszystkich, stawiamy na kreatywność''. Jednak są równi i równiejsi. Fernandez najlepiej w moich oczach wypadł, zajebiste pomysły na WSADY, a nie kabaret.
News dnia - LBJ za rok w SDC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 05:25, ak.47 napisał:

Przepraszam, ale pieprzysz jak poparzony :]. Nate nic odkrywczego nie zrobił, dunkowanie
nad innymi - nuda.

Cóż, jak dla mnie robią show i to się liczy. Robić kolejne windmille albo tomahawki to już żadne emocje. Ja się z kanapy zerwałem jak zobaczyłem Nate dunkującego nad Howardem i dla mnie to się liczy.

Dnia 15.02.2009 o 05:25, ak.47 napisał:

A z wybiciem się z kolegi to wybitnie przegiął.

Tu się zgodzę, to mnie nie porwało.

Dnia 15.02.2009 o 05:25, ak.47 napisał:

Wyższy kosz? Myślałem,
że idea tego konkursu to ''takie same warunki dla wszystkich, stawiamy na kreatywność''.

Ciężko powiedzieć, żeby Howard nie wykazał się tutaj kreatywnością. Okej, ostatnie dwa dunki to była raczej prezentacja fizycznych możliwości, ale pewnie sam widziałeś, jakie były reakcje publiczności, w tym gwiazd z parkietu :).

Dnia 15.02.2009 o 05:25, ak.47 napisał:

Jednak są równi i równiejsi. Fernandez najlepiej w moich oczach wypadł, zajebiste pomysły
na WSADY, a nie kabaret.

A tam gówno prawda. Pierwszy był ciekawy, drugi świetny (jeszcze lepsze wrażenie by zrobił, gdyby nie musiał go powtarzać pare razy), ale i tak pierwszy, a zwłaszcza trzeci Howarda imo biły go na głowę.

Dnia 15.02.2009 o 05:25, ak.47 napisał:

News dnia - LBJ za rok w SDC.

Link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się komentować po kolei - powiem tylko, że jestem zwolennikiem powiedzmy ''klasycznych'' wsadów, cała otoczka, przebieranki itp., mnie nie interesuje, bo to konkurs WSADÓW dla koszykarzy z NBA, gdzie kosz jest zawieszony dla wszystkich na 3,05 ;).

Dnia 15.02.2009 o 05:36, Kryhuu napisał:

> News dnia - LBJ za rok w SDC.
Link?

Gdyby nie te dwa tępaki z C+ to pewnie byś usłyszał, jak w rozmowie z Cheryl Miller to zapowiedział :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 05:43, ak.47 napisał:

Nie chce mi się komentować po kolei - powiem tylko, że jestem zwolennikiem powiedzmy
''klasycznych'' wsadów, cała otoczka, przebieranki itp., mnie nie interesuje, bo to konkurs
WSADÓW dla koszykarzy z NBA, gdzie kosz jest zawieszony dla wszystkich na 3,05 ;).

Cóż, są gusta i guściki, w sumie nie ma się o co kłócić, mi się anyway podobało. :)

Dnia 15.02.2009 o 05:43, ak.47 napisał:

Gdyby nie te dwa tępaki z C+ to pewnie byś usłyszał, jak w rozmowie z Cheryl Miller to
zapowiedział :).

Eh, czy to było wtedy, kiedy podniecali się tym, że ich widać na ekranie, a przed nimi stał LBJ? Hm. Dziwne, on zawsze mówił, że nie będzie startować ''bo wszystko już było''. Zobaczymy co przygotuje na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo najciekawszy dunk to druga paka Fernandeza, szkoda, że nie wyszło mu za pierwszym razem. Nate i Howard to wybitni showmeni, kto normalny na konkursie wsadów wskoczyłby do budki telefonicznej i założył pelerynę supermana o_O Po tym co Howard zrobił rok temu, oczekiwałem czegoś równie dobrego, tak jak chyba wszyscy...Moim zdaniem jeden z gorszych SDC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh te przerywniki w nocy dają popalić... z 3 razy sobie przysnełem...:P szkoda, że Fernandez został lekko skrzywdzony na notach... Howard jak dla mnie nic ciekawego nie pokazał ( najbardziej to mi się w sumie podobał jego przedostatni wsad). A co do tego, że James za rok w konkursie to mimo iż jestem fanem Cavs i Lebrona to wolałbym żeby Kobe wystąpił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 16:21, żyrafa napisał:

Ahhh te przerywniki w nocy dają popalić... z 3 razy sobie przysnełem...:P szkoda, że
Fernandez został lekko skrzywdzony na notach... Howard jak dla mnie nic ciekawego nie
pokazał ( najbardziej to mi się w sumie podobał jego przedostatni wsad). A co do tego,
że James za rok w konkursie to mimo iż jestem fanem Cavs i Lebrona to wolałbym żeby Kobe
wystąpił;)


Nie tyle co go skrzywdzili tylko nie zdążył w odpowiednim czasie zrobić swojego dunka... założe się, że jesli zrobiłby to w którejś z pierwszych prób to dostałby noty na poziomie 10 pkt od każdego...
No chyba, że Stern postawił na finał Supermen-KryptoNate, to wiadomo dlaczego się skończyło jak skończyło ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:38, nightfaler napisał:

Jedzie ktoś z was na mecz gwiazd w następną niedzielkę bodajże ? U nas ze szkoły wyjazd
jest :)


Obcokrajowcy kontra reprezentacja ?
Niestety tak dobrze nie mam, ale na mecz gwiazd PLK się wybieram ;]. (Torwar- Warszawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżamy.
haaaa, shaq attack trwa dalej :D. ależ mecz, genialna trzecia kwarta, no i świetny występ Bryanta. szkoda mi to przyznawać, jako fanowi Suns i Stoudemire''a, ale lepiej mi się ogląda Suns bez STATa. jest większy ''team spirit'', widać że wszyscy cieszą się grą i zajebiście odnajdują się w run''n''gun. Amar''e zabiera jednak trochę czasu Barnesowi i Amundsenowi, a to już robi różnicę, szczególnie w obronie. Go Suns i do zobaczenia w PO z Lakers.

a tak pół żartem, to te ostatnie zwycięstwa Pistons zdecydowanie wyglądają na jakiś protest przeciwko AI ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 00:27, ak.47 napisał:

a tak pół żartem, to te ostatnie zwycięstwa Pistons zdecydowanie wyglądają na jakiś protest
przeciwko AI ;]


Dziwisz się ;P? AI pasuje tam jak 5 koło u wozu... i przydać się przyda, ale lepiej niech zaczyna grać jako rezerwowy ;] i 6th man gwarantowany ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy w mięscie meczyk 1 ligi koszykówki mężczyzn z ŁKS-em. Jeżeli nasz drużyna czyli Siarka Tarnobrzeg wygra to mamy 4 miejsce w play-offach. Ale jak chodzi szerzej o Koszykówce to sędziowie w Polskiej lidze (przynajmniej w 1 lidze) są słabi naprawdę tylu błęów nie powinni popełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 14:38, KOREKTBG napisał:

Dziś mamy w mięscie meczyk 1 ligi koszykówki mężczyzn z ŁKS-em. Jeżeli nasz drużyna czyli
Siarka Tarnobrzeg wygra to mamy 4 miejsce w play-offach. Ale jak chodzi szerzej o Koszykówce
to sędziowie w Polskiej lidze (przynajmniej w 1 lidze) są słabi naprawdę tylu błęów nie
powinni popełniać


Grasz czy kibicujesz ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 15:24, KUBAxBEHEMOTH napisał:

Ja wale chciałem iść pograć z kumplami w kosza ale nie mogę bo tylko ja mam piłkę a
mi wujek złamał igłę od pompki.


E nie wiem co to wnosi do tematu ;], ale polecam Gosport tam na pewno znajdziesz igłę i swoją drogą schowaj ją następnym razem przed wujkiem ;] ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zaczynają się problemy robić :( Mój klub w Świdnicy przestaje prowadzić starszą grupę, my dalej bedziemy mieli treningi,ale wybicie sie gdzie dalej jest nie mozliwe. Trener zadzwonil do trenera z Górnika Wałbrzycha,bo akurta poszukują rocznika 94.Dzwonili do mnie i dali mi formularz która mam wypełnić i wysłać.Zrobiłem to,teraz tylko ćwiczyć,wątpie bym dostał miejsce w składzie za pierwszym razem,ale zawsze mozna próbowac,i chyba zaczne tam trenowac :)
zobaczymy co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Górniku Wałbrzych gra lub grał były zawodnik Siarki Tarnobrzeg Daniel Wall naprawdę świetny zawodnik świetne wsady robi. Tak jak wcześniej pisałem byłem na tym meczu najlepszy mecz w tym sezonie na naszym parkiecie jako kibic jestem dumny że pojawiło się tyle ludzi a do tego świetna oprawa zrobiona przez szalikowców. Po dogrywce 5 minutowej udało się wygrać ale mieliśmy trochę szczęścia ponieważ sędziowie nie zaliczyli punktów dla ŁKS-u ponieważ uznali że był już zdobyty po syrenie końcowej. Ale nadal mogę powiedzieć szczerze że sędziowie na zapleczu Ekstraklasy są naprawdę słabi czasami już kibice wybuchali i krzyczeli "Pajace" lub wulgarnie "Sędzia Ch#&". Ale na szczęście wygrali to jest najważniejsze i teraz walka o Ekstraklasę pozostała tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować