Jakli

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3977
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jakli

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Jakli

  Windows 10 - temat ogólny

  Hej, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Mam Windowsa 10 od premiery i zamiast clear instalacji, nadpisałem moją wcześniejszą 7. System działał ogólnie okej, ale postanowiłem przywrócić go do ustawień fabrycznych, co by go odmulić do końca. (były lekkie cięcia, no i chociażby problem z oglądania youtube). Wszystko było okej do momentu pierwszego resetowania systemu. "Czyszczenie dysku" stanęło mi na całą noc na punkcie 2%. Oczywiście (i to był błąd) zresetowałem go. Po odpaleniu systemu na nowo pojawiło się okienko z wyborem, by wybrać system normalnie bądź naprawić. Myśląc, że proces się wznowi oczywiście wybrałem normalne uruchamianie. I co teraz? Wszystko szlak trafił. Odpala się okienko startowe Acera, potem komputer myśli i następuje reset. I tak w kółko. Domyślam się, że prawdopodobnie muszę zainstalować system na nowo (trochę słabo, bo mam netbooka, bez żadnego dysku zewnętrznego z systemem do niego, zresztą jak każdy teraz "marketowy" sprzęt), ale czy nie ma innego rozwiązania?
 2. Jakli

  Xbox One - temat ogólny

  Tak już do tego doszedłem. Niestety jak się okazało mój netbook ma za słaby procesor. Szkoda.
 3. Jakli

  Xbox One - temat ogólny

  Witam Szanownych Xboowiczów. Nie wiem, w którym temacie o to zapytać, ale domyślam się, że raczej tutaj gdyż sprawa tyczy się appki Xbox i świeżutkiego Windows 10. Mianowicie, moja (być może nie tylko moja), appka pozbawiona jest opcji połączenia z Xboxem, a co za tym idzie nie da rady wypróbować opcji streamingu na moim lekko już leciwym netbooku Asus One. Specyfikacja sprzętu, czy może nie udostępniona jeszcze opcja dajmy na to w naszym regionie?
 4. Jakli

  Wszystko o Naruto :)

  Oj w przyszłych chapterach będzie się działo :)).
 5. Jakli

  Diablo III - temat ogólny

  Panowie co szybciej da mi szansę zagrania w D3 w tym momencie. Przekonfigurowanie plików czy reinstalka i zainstalowanie gry z nowym luncherem? Tak czekam i czekam aż w końcu odpalę odmienione D3 i się doczekać nie mogę :D.
 6. Jakli

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  Dobra sprawa załatwiona. Zainstalowanie najnowszych sterów poprawiło sprawę i nawet znośnie się gra na wyższych detalach :).
 7. Jakli

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  3gb ram NVidia GeForce 9500gt Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @2,80 ghz
 8. Jakli

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  Hej kupiłem właśnie Risena 2. Nie mam jakiegoś mocnego sprzętu, ale mimo wszystko spełnia wymagania, a jednak mam mało fpsów przez co gra "idzie" troszkę spowolniona. Czy ktoś miał tutaj taki problem i co z tym zrobić ewentualnie.?
 9. Jakli

  Wszystko o Naruto :)

  No to mamy dowód na to dlaczego Tobiasz nie używa sharingana:P.
 10. Jakli

  Wszystko o Naruto :)

  Jakie "wszyscy".
 11. Jakli

  Zdjęcia forumowiczów

  Dawno nie wstawiałem. Zdjęcie do filmiku :). Jakli
 12. Jakli

  Diablo III - temat ogólny

  Hyyym. No to ja się nie dziwie co mi tak słabo dropi :D.
 13. Jakli

  Diablo III - temat ogólny

  Mówisz tutaj o farmieniu w jakichś konkretnych lokacjach czy po prostu quest po quescie :P? Bo ja w 5 min to maksymalnie w 2 akcie 10 k zarobilem :P
 14. Jakli

  Diablo III - temat ogólny

  Słuchajcie. Mam taką rozkminę po skończeniu aktu 2 i wydarzeniach z aktu 3.
 15. Jakli

  Diablo III - temat ogólny

  Booooże jak ta gra wciąga. Jak już grasz to nie możesz wyjść. Serio jajec Sobie nie robił ten kto stworzył kwejka w stylu "Drogie Dziewczyny, znowu zabiorę wam waszych mężczyzn" :D Mój barbek po 2 dniach grania. Przyjemnie choć wcześniej nie szczaiłem się, że mało życia dla barba to słaba sprawa. Dlatego od razu pokochałem aukcje. Mam dużo itemów z socetami to się nakupowało ametystów i tak z ledwo 1 k życie skoczyło do 3 k. :D