Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Król Artur - recenzja

11 postów w tym temacie

Jest niezla, aczkolwiek jest niedopracowana w wielu wzgledach, pod koniec rozgrywki stopien trudnosci rosnie niemilosiernie, komputerowi bohaterowie pojawiaja sie znikad z w pelni rozwinieta armia itd, nie ma tu mowy o zadnej strategii, im lepiej ci idzie tym komputer bardziej "oszukuje".
Przyklad: Zdobywamy jakas wioske w trudach, w nastepnej turze wrog nam ja odbiera, my przez ten czas zdazylismy zwerbowac doslownie kilku wojakow, podczas gdy on w kolejnej turze wyskakuje nowym bohaterem z pelna 10 lvl armia.
Gra zniecheca pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 3 stronie w ostatnim akapicie jest błąd. "Niektóre jednostki, zwłaszcza ŁUCZNIKÓW, są zdecydowanie zbyt skuteczne" - miało być chyba "łucznicy"?:)
Btw. gra mnie bardzo zainteresowała, lecz poczekam na więcej recenzji ze strony graczy (bez urazy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi recenzencie. Widać, że bardzo poważnie podszedłeś do swojego zadania, ale zapewniam cię, że 99% graczy nie obchodzi czy ta gra miesza jakieś konwencje/mity, czy nie! Gry to nie lekcja historii i opowiadanie o tym, co, skąd zaczerpnięto, mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w której strategi komputer tak nie oszukuje :):)
Co do samej gry jest nieźle acz tłumaczenie jest czasami straszne i zostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję że cdp wyda jakieś poprawki. Tak naprawdę żeby ocenić grę to trzeba samemu w nią pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do HiddenNick, a moze niektorych to wlasnie obchodzi, grajac w wiedzmina wiem na czym jest oparty bo to praktycznie polskie klimaty , legendy + troche ogolnie znanego fantasy, nie znam podan francuskich czy brytyjskich i dobrze sie dowiedziec cos wiecej, no chyba ze ktos ma klapki na oczach i szczytem mozliwosci fabuly dla niego jest serious sam

gre dzisiaj zakupilem, zobaczymy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja walczę z Walijczykami i mnie już powoli trafia. Biegają z bohaterami co mają klątwę cienia i nie mogę ich pokonać. Ja mam 6 bohaterów a przeciwnik 3-4 razy więcej.
Gra niezła ale trzeba trochę poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować