Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Ops Escalation: Pack 2 - posiadacze Xboxa 360 już grają!

13 postów w tym temacie

Za taką cenę lepiej zainwestować w któregoś left 4 dead... wyjdzie taniej a i gra o zombie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:28, seba26 napisał:

posiadacze x-box jednak najgłubsi i najbardziej lubia przepłacać dlatego dostana te ohcłapy
pierwsi

...powiedział człowiek, który nie umie używać języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:28, seba26 napisał:

posiadacze x-box jednak najgłubsi i najbardziej lubia przepłacać dlatego dostana te ohcłapy
pierwsi


Trolololo, powiedział yntelygent.

A mapki do CoDa z chęcią bym kupił, gdyby mi się chciało grać w niego po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze ich na to stac, proponuje wziac sie do roboty a zobaczysz ze to wcale nie jest takie trudne. A druga rzecz to racz nie obrazac innych za to ze maja cos, czego nie masz Ty;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegnę do sklepu po konsole, potem po abonament na X''a, potem po punkty i ściągam ten dodatek dla mapki z zombie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tacy jak seba26 są godni pożałowania
2. Webster mów za siebie, ja 6k MSP kupiłem sobie dzis za 60 zł (co prawda po znajomości) :P wiec bede jednym z pierwszych, który to kupi :D Bardziej dla mapy Zombie i Achivementów niż dla tych map w multi heh

Chociaż przyznaje, że cena jak zwykle z kosmosu (niestety w Acti nic się nie zmienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2011 o 21:32, PLEXIUS1 napisał:

Chociaż przyznaje, że cena jak zwykle z kosmosu (niestety w Acti nic się nie zmienia).



A po co mają się zmieniać jak klienci się na to godzą. A że ponarzekają to ich g**no obchodzi bo i tak kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować