Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 15:01, Splinter Cell1 napisał:

Musisz wygrać wszystkie próby czasowe(chodzi ci o ME FOUR-TWELVE).



Sprostowanie - trzeba wszystkie wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:18, debus3 napisał:

> Musisz wygrać wszystkie próby czasowe(chodzi ci o ME FOUR-TWELVE).


Sprostowanie - trzeba wszystkie wyścigi.


Racja, sorry za pomyłkę:/ Za próby czasowe dostajesz W12:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha gierka dotarła .Udało mi się nawet uruchomić na GF 5200 ale niestety miałem pokaz slajdów ;))
Mam nadzieję że jutro kurier nie zawali i będzie nowy procek i karta graficzna i wtedy w końcu sobie pogram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taka wypożyczalnia aut,gdzie można wypożyczyć Saleena S7 Twin Turbo?Jak tak to proszę o screen z miejscem,gdzie jest ta wypożyczalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.Zaraz tam jadę:)Aha,jeszcze jedno.Mam tyle pytań,bo znów gram w TDU(od czasu kiedy save skopał,nie chciało mi się).Można gdzieś wypożyczyć samochód z klasy G?Najlepiej jakiś szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:10, pan m. napisał:

Dzięki.Jutro zajrzę.A jest Shelby Daytona(czy jak mu tam).?

W samej grze jest, jednak nie jest dostępny do wypożyczenia w żadnej z wypożyczalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:30, awesome napisał:

Oj ja coś czuję, że jak za tydzień zacznę w to grać to możę wskoczę do pierwszej 50 po jakims
czasie. Jak giercowałem w NFSU1 to byłem 15. Ostatnio wygralem turniej w TDU, NFS Carbon to
troche sie na tym znam :D


Też bym pewnie sobie powygrywał parę turniejów jakby wszędzie nie kazali grać na tych beznadziejnych kierownicach. Organizatorzy chyba to specjalnie robią żeby powkórzać uczestników. Jak na ESWC grałem na kierownicy w TDU to nawet na prostej robiłem obroty o 360 stopni. Cóż niektórzy nie umieją czytać, pisać, jeździć na rowerze, szlifować diamentów to tak ja nie będę umiał grać na kierownicy w gry wyścigowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem z gra TDU to ze nieraz niechce sie zalaczyc to maly pikus ale ze mialem ukonczona gre w 72% i odkryta cala wyspe co nie wspomne o domach i autach .Wiec mam problem bo niewiem jakim sposobem mam teraz 42% gry znikly mi cztery domy i auta o wartosci 4.500.000$ mialem profil mistrza a tera mam experta co sie dzieje z ta gra i poznikaly mi trasy ktore przejechalem mam jeszcze 20 aut ale wszystkie salony sa pozamykane .PROSZE O POMOC JAK TO NAPRAWIC

20070605224657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem z gra TDU to ze nieraz niechce sie zalaczyc to maly pikus ale ze mialem ukonczona gre w 72% i odkryta cala wyspe co nie wspomne o domach i autach .Wiec mam problem bo niewiem jakim sposobem mam teraz 42% gry znikly mi cztery domy i auta o wartosci 4.500.000$ mialem profil mistrza a tera mam experta co sie dzieje z ta gra i poznikaly mi trasy ktore przejechalem mam jeszcze 20 aut ale wszystkie salony sa pozamykane .PROSZE O POMOC JAK TO NAPRAWIC

20070605225055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko bo nigdzie tego nie widziałem, czy są tak jak w starym NFS Porsche kierunkowskazy do naszej dyspozycji? Głupie pytanie no ale nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 22:52, awesome napisał:

A ja mam takie pytanko bo nigdzie tego nie widziałem, czy są tak jak w starym NFS Porsche kierunkowskazy
do naszej dyspozycji? Głupie pytanie no ale nie wiem na 100%

Raczej na 100% nie są. Można tylko światłami mrugnąć.
Tak na marginesie: od Porsche to wiele samochodówek mogłoby się sporo nauczyć. Wydawałoby się, że jedna marka gwarantuje nudę, a tu proszę - najlepsze NFS w historii. Reszta może mu buty szorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe oszukumy się.Z zaprawionym graczem jeżdżącym kierownicą,nie masz szans.Pad lub klawa nie jest zła,ale to normalne by na kierownicach jeździć w zawodach.A jeśli chodzi o te obroty.Jeździłeś samochodem kiedyś?W każdym samochodzie zrywającym asfalt bez wspomagania będziesz robił bączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:37, YahooPL napisał:

> >>...........


Na tym własnie polega idea turnieju. Zero klawiatur tylko dobre kierownice. Myślisz, że jazda kierownicą to sama przyjdzie? Trochę treningu i już jeździsz. No i wiele pomaga jak się ma prawo jazdy w realu to sobie jeździsz i się oswajasz z kierownicą. Ja mam prawko od pół roku to o jeździe wiem sporo. Dlatego tez łatwiej przychodzi mi jeździć na kierownicy w turniejach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA TEST DRIVE UNLIMITES JEST TRAGICZNA CAłY CZAS SIE PIE.... w KOŃCU POŁAMAŁEM TĄ GRĘ SZKODA NERWÓW !!!! Owszem pomysł na gre SUPER ale trzeba dopracować a nie sprzedawać, fajna nie dopracowana i sie ciągle coś jeb.... sie co chwile, grafika, dzwięk wszystko. Wreszcie po przejściu jakiś tam róznych głupich wyścigów sie podwiesił komputer wyszło mi z gry i zamiast grać laską zaczełem grac facetem super. wszsytkie ustawienia zostały ale postać sie zmieniła> gra jest drętwa tak sobie sie prowadzi NIE POLECAM TEJ GRY JEST TO TYPOWY PRZEREKLAMOWANY BUBEL. ZA Te GRE POWINNA SIE WZIĄĆ E.A A NIE ATARI JAK MÓJ PIERWSZY komputer I niestety lamus i nie ma szans zeby z atari zrobić coś na dzisiejsze czasy. EA ROBI DUŻO PRZYJEMNIEJSZE GRY TA FIRMA TO PRZYSZŁOŚĆ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAWIEDZIONYCH TĄ GRĄ.

20070606110847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować