• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
marciszka

Company Of Heroes Tales Of Valor-gra sie zacina

Pytanie

Witam.Jak gram w Company Of Heroes Tales Of Valor na potyczce lub w zwykłą grę gra sie zacina.Moi koledzy mowią że mi ta gra nie powinna sie zacinać a jednak.Chcę żebyście pomogli mi rozwiązać ten problem.Oto moje wymagania:

Intel[R]
Celeron[R] CPU 2.93 GHz
2.95 GHz,2,00GB RAM
NVIDIA GeForce 9500 GT

Stacje dysków CD-ROM/DVD
HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
HL-DT-ST DVD-ROM GDR8164B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.08.2011 o 18:31, Piterixos napisał:

W jakim sensie gra się zacina? Masz mało klatek na sekundę, czy nagle obraz zamiera i
nic się nie dzieje?

Tak mam za mało klatek.
Podczas testu wydajnosci pisze ze mam słabo czasami dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cóż, jedynym słabym ogniwem mógłby być procek (Celerony nawet taktowane na 3 GHz są mniej wydajne od mniej taktowanych AMD Athlonów) bowiem ta gra to strategia, a strategie mają to do siebie, ze mocno obciążają procesory (dużo jednostek i takie tam). Sprawdź w menadżerze zadań, jaki procent mocy obliczeniowej procka, oraz ile pamięci ram jest zajęte podczas normalnej pracy (bez gry) oraz ile masz uruchomionych procesów. Zaktualizuj grę do najnowszej wersji, zmień ustawienia grafiki i dźwięku w grze na najmniej obciążające kompa, zrób defragmentację dysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.08.2011 o 19:08, Piterixos napisał:

Cóż, jedynym słabym ogniwem mógłby być procek (Celerony nawet taktowane na 3 GHz są mniej
wydajne od mniej taktowanych AMD Athlonów) bowiem ta gra to strategia, a strategie mają
to do siebie, ze mocno obciążają procesory (dużo jednostek i takie tam). Sprawdź w menadżerze
zadań, jaki procent mocy obliczeniowej procka, oraz ile pamięci ram jest zajęte podczas
normalnej pracy (bez gry) oraz ile masz uruchomionych procesów. Zaktualizuj grę do najnowszej
wersji, zmień ustawienia grafiki i dźwięku w grze na najmniej obciążające kompa, zrób
defragmentację dysków.


Procent mocy:od 0% do 10%
procesy:36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 16.08.2011 o 19:27, marciszka napisał:


Procent mocy:od 0% do 10%
procesy:36

\
Cóż, to jeśli o to chodzi to nie masz zbyt zasyfionego kompa, ale jak mówię zrób jeszcze te rzeczy co napisałem wcześniej. Istnieje też możliwość, że po prostu procek nie wyrabia i tyle i nic nie da rady zrobić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.08.2011 o 19:27, marciszka napisał:

> Cóż, jedynym słabym ogniwem mógłby być procek (Celerony nawet taktowane na 3 GHz
są mniej
> wydajne od mniej taktowanych AMD Athlonów) bowiem ta gra to strategia, a strategie
mają
> to do siebie, ze mocno obciążają procesory (dużo jednostek i takie tam). Sprawdź
w menadżerze
> zadań, jaki procent mocy obliczeniowej procka, oraz ile pamięci ram jest zajęte
podczas
> normalnej pracy (bez gry) oraz ile masz uruchomionych procesów. Zaktualizuj grę
do najnowszej
> wersji, zmień ustawienia grafiki i dźwięku w grze na najmniej obciążające kompa,
zrób
> defragmentację dysków.

Procent mocy:od 0% do 10%
procesy:36

Mógłbyś mi znalezć tego patcha do najnowszej wersji gry? Bo nie moge znalezć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra powinna sama ściągnąć najnowszą wersję (mowa oczywiście o oryginalnej wesji). Ja bym szukał problemu w zbyt słabym procesorze. Celerony to procesory biurowe, a nie do gier. Poza tym możesz jeszcze zaktualizować sterowniki do karty graficznej, choć wątpie żeby pomogło. Ponad to upewnij się że w grze ustawiłeś najniższe detale i jak najmniejszą rozdzielczość - być może gra sama Ci ustawiła zbyt wygórowane ustawienia i przez to gra chodzi jak chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam ja mam taki problem ze ta gra chodzila mi super szybko po reinstalacij win xp
gdy gra stoji w miejscu chodz plynie a gdy chce poruszac sie po mapie myszka scina sie jak jasny h...
kompletnie nie wiem oco biega wszystkie stery sa najnowsze mam laptopa acer aspire 5315 3 gb ram 256 mb grafika i
procek intel 2.0 1mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować