Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Jak dla mnie te targi tryumf nerdów i innych leszczy, którzy są gotowi zrobić z siebie idiotów/kobiety/bydło/misia Koralgola byleby dopchać się i pokazać swoje prawdziwe wnętrze, a przy okazji coś tam zgarnąć (nie obrażając normalnej reszty - ale nerdy IMO dominowały). Nie bym zazdrościł komukolwiek wygranej (mi nie udało się zdobyć absolutnie nic, co najśmieszniejsze, nawet po numer CDA, który poprzednio można było wziąć ze stoiska (z autografami!), teraz trzeba było tłoczyć się w tłumach i wyrywać sobie z rąk... Thanks, mam prenumeratę), jednak jeśli sądziłem, że w zeszłym roku było kiepsko, a teraz sporo gorzej, to widać hiperbolę, po jakiej się całość stacza. Targi gier, na których nie było w co pograć - mi udało się jedynie 5 minut w Dragon Age, nic innego nie było warte zachodu - okay ;)
Więc... do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było do dupy. Jedyne plusy: hostessy, afterparty. Dla samych hostess nie warto wydawać 25zł, a afterparty można sobie zrobić kiedy się chce. W rezultacie wybrałem się na dwa dni, a byłem tylko jeden dzień i jedną noc, z czego dzień minął mi i dejchowi głównie na czekaniu na tą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka relacja: Gdzie męskie hostessy? Dobrze że nie płaciłam za wejście bo to byłoby wyrzucenie pieniędzy w... ekhem... tłum?!

Afterparty jak zwykle udane (naprawdę żałuje, że nie "nocowałam" u kumpeli)
Wiadomo: "W kupie raźniej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było ale dopowiem się do słów Szerszenia i do Diany coś dodam :D
Zaczytuje Kamilosa "W kupie raźniej to chyba chińskie powiedzenie much" :D
w każdym bądź razie PGA schodzi na psy ale warto jedynie dla znajomych przyjechać
koniec relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 14:05, Liqid napisał:

Jak dla mnie te targi tryumf nerdów i innych leszczy, którzy są gotowi zrobić z siebie
idiotów/kobiety/bydło/misia Koralgola byleby dopchać się i pokazać swoje prawdziwe wnętrze,
a przy okazji coś tam zgarnąć (nie obrażając normalnej reszty - ale nerdy IMO dominowały).

Na pocieszenie powiem, że na konferencjach dot. produktywności też dominują geeks ze znaczkami "$" w oczach. ;)

Dna90 --> mnie nie było w tym roku, ale za hostessę śmiało mógłbym wystąpić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2009 o 11:12, lurynowicz napisał:

Dna90 --> mnie nie było w tym roku, ale za hostessę śmiało mógłbym wystąpić
;)


No fakt, już widzę tą kolejkę do zdjęcia z Tobą, pewnie miałabym problem z dostaniem się :D No chyba że miałabym jakiś przywilej ^^

Szerszen-45 ---> Równouprawnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 18:02, Dna90 napisał:

No fakt, już widzę tą kolejkę do zdjęcia z Tobą, pewnie miałabym problem z dostaniem
się :D No chyba że miałabym jakiś przywilej ^^

Kolejki byłyby na pewno, to naturalne, aczkolwiek bardzo lubię pozować do zdjęć z fankami więc wytrzymałbym to bez problemu ;D

Z Waszych słów wynika, że chyba nie było nadzwyczajnie w tym roku. Cóż, był co prawda gość z BioWare, to się liczy, ale to chyba nie wszystko... Z drugiej strony fajnie, że taka impreza jednak w Polsce istnieje. Czas na stolicę i jakieś zarąbiste targi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 17:43, szerszen-45 napisał:

> [...] to zrobimy jakiś miny zjazd?:P

To jakaś forma zjazdu, na którym robimy dziwne miny?



Hmm dziwne szatańskie złe ....jak wolisz

ach mała literówka a tyle radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 17:55, szerszen-45 napisał:

> Mhm to pewnie jakiś zjazd gdzie grupowo wchodzi się na miny :D

Panie przodem?


Ja pójde przodem a ty za mną bedziesz biegł :P

Deih==> w weekend za 2 tygodnie mozemy sie spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować