Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe konsole nie zagrażają PC. Na komputerach da się jeszcze zarobić

105 postów w tym temacie

P.S. Sorry za double''a ale nie mogę edytować już, z mojej strony to wszystko i kończę tą dyskusję na żałosnym już poziomie z tematu przeznaczonego do innego celu zrobił się burdel i wojenka PC''ty vs konsole oraz oskarżenia o kłamstwa. Koniec offtopu. Nie mam zamiaru narażać się dłużej administracji poprzez durne posty, macie swoje opinie ja mam swoje i tyle, zabronicie mi je wyrażać nie? Do póki robie to w sposób kulturalny a w takowy robię mam do tego prawo. Teraz już na dobre koniec offa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 23:22, Eternal101 napisał:

Zadowolony?

Nie.

Dnia 07.03.2013 o 23:22, Eternal101 napisał:

I nie oskarżaj mnie o kłamstwo nie wiedząc co robiłem, co kupowałem, gdzie kupowałem
i za ile kupowałem oraz jak mi działa dany sprzęt.

Nie wiedząc? Przecież sam napisałeś co i kiedy kupiłeś :p Podstawą tej dyskusji są tylko i wyłącznie Twoje słowa, a nie np: moje domysły czy wyobrażenia.

Dnia 07.03.2013 o 23:22, Eternal101 napisał:

z mojej strony to wszystko i kończę tą dyskusję na żałosnym już poziomie z tematu przeznaczonego do innego > celu zrobił się burdel i wojenka PC''ty vs konsole oraz oskarżenia o kłamstwa

Sam za ten żałosny poziom odpowiadasz, chyba każdy czytający, a przede wszystkim biorący czynny udział w tym temacie już się na Tobie poznał, więc czas najwyższy kończyć.

EDIT:

Dnia 07.03.2013 o 23:22, Eternal101 napisał:

A co za różnica rok w tą czy w tamtą

No faktycznie, żadna dla argumentacji jaką od od początku usiłujesz tu przepchać :D
Gdybyśmy kontynuowali to może okazałoby się też, że nie 999 zł a np 1499 zł. 500 zł w tą czy w tamtą jaka to różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

999zł dałem i tyle, nie wierzysz twoja sprawa, mi to naprawdę lata.... Oczywiście zawsze osoba trzecia wie lepiej od osoby zainteresowanej czy kupił a jeśli tak to za ile... Naprawdę szkoda mi na ciebie jak i całą resztę ludzi "lepiej się znających" na tym co kupiłem ode mnie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 12:50, Eternal101 napisał:


Stary, wyskoczyłeś ze specyfikacją, która w 2006 roku nie istniała. Nawet jeżeli wymieniałeś grafikę w 2008 to po pierwsze, niemożliwe, żebyś za GF9600 w roku jego premiery dał trochę ponad 100zł a po drugie, to wciąż nie rozwiązuje sprawy, skąd ty w 2006 roku wziąłeś procesor, który wyszedł 2 lata później. To nie jest kwestia tego, że ludzie wiedzą lepiej co kupiłeś, to prosta kwestia pokazania ci DOKŁADNIE, kiedy te podzespoły miały premierę. Poza tym w 2006 roku musiałeś albo kupować z magicznymi rabatami, albo używki, żeby ze wszystkim zmieścić się w 1000zł i to z takim sprzętem, który po 7 latach ciągnie wszystko na high. Przestań się gubić w opowieści to może ci ludzie zaczną wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 13:51, Geeko napisał:

>
Stary, wyskoczyłeś ze specyfikacją, która w 2006 roku nie

>

Atam nie istniała. Istniała - w głowach inżynierów Intela i Nvidii. :)

>>
>Poza tym w 2006 roku musiałeś albo kupować z magicznymi rabatami, albo używki,

Dnia 08.03.2013 o 13:51, Geeko napisał:



Etam, etam. W 1998 roku dostałem propozycję kupienia VooDoo 2 za 200zł. Wersja Full Box - "zleciała z ciężarówki" (czytaj. kradziona). Więc i tu by się dało wyrwać podany przez kolegę sprzęt za tysiaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować