KrzysztofT

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1808
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KrzysztofT

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ma swoje plusy - jest lutowany, osiąga bardzo dobrą wydajność w zastosowaniach semi-pro, ma w miarę tanie płyty główne i tyle. Do gier zbytnio się nie nadaje (sporo odstaje od "kawowego Intela"), ma problemy z pamięciami taktowanymi 3200MHz i więcej. Gdyby AMD przyłożyło się do procesorów na AM4 tak, jak na TR4 moglibyśmy mieć bardzo uniwersalny sprzęt do wszystkiego. Niestety tak nie jest. A szkoda.
 2. Raczej nowych procków Intela szybko nie zobaczysz : https://pclab.pl/news77019.html Nvidia też najpierw wyda karty graficzne dla "kopaczy" (Turing), a następnie karty dla mas, czyli Ampere i Volta. A AMD z kart graficznych nie ma nic co mogło by konkurować ze starym 980, a czy nowe procki znowu nie będą miały problemów z pamięciami, itd. Na szrot od AMD raczej bym się nie nastawiał (jedyne godne uwagi procki AMD są na podstawkę TR4) - reszta to złom.
 3. Paskódne kąsole i kompótery zabijajom rozwuj gier na prawdziwe użondzenia do grania - yntelygentne telefony i taplety! Precz z kąsolami! ARM żondzi! Viva la smartfony!
 4. O to, że trzeba wyrobić normę newsów w tygodniu i dzięki temu takie cuda jak to tu się pojawiają. Norma wyrobiona = można iść pić. :)
 5. KrzysztofT

  Zapowiedziano The Elder Scrolls Anthology

  Biorę w ciemno. Gdzie mogę złożyć preorder?
 6. KrzysztofT

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Normalna temperatura w lecie.
 7. Raczej reklamy wszystkiego co się da na każdym możliwym obiekcie w grze. :)
 8. A co za różnica czy se pogra w pierwszą część Marjana na Pegazusie, czy w 124 na WiiU? Żadna. :)
 9. Nintendo przetrwa sto lat jeżeli otworzy się na inne platformy i całkowicie zrezygnuje z "produkcji" konsol. Inaczej czeka go los Segi.
 10. WB? Czuję w kościach DRM zwany Games for Windows Live - fuuuuj! Będzie trzeba kupić wersję na PS4 :(
 11. Ano jeno to, że przez inną arch. mają większą moc niż się to może wydawać - a dokładnie większy "pałer" od pecetowych odpowiedników na podobnych bebechach.
 12. Obecna generacja to arch. PowerPC - łaniak i PS4 to zwykłe pecetowe X86-64. PowerPC to nie 1:1 z X86.