Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zawartość edycji kolekcjonerskich Splinter Cell: Blacklist

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Splinter Cell: Blacklist ukaże się nie tylko w edycji podstawowej, ale także dwóch kolekcjonerskich (The 5th Freedom i Ultimatum) oraz w Edycji Wyższego Eszelonu. Ujawniono ich zawartość oraz zaprezentowano wizualizacje.

Przeczytaj cały tekst "Znamy zawartość edycji kolekcjonerskich Splinter Cell: Blacklist" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, lubię kolekcjonować takie gadżety, ale żeby mieć "Zegarek" i "Figurkę" musiał bym kupić dwie kolekcjonerki, co jest dla mnie bezsensowne ....

Idiotyczne posunięcie ze strony wydawcy.

Nie kupię żadnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyfrowy zegarek służb specjalnych

Ktoś mi wyjaśni, co to jest "cyfrowy zegarek służb specjalnych"? Bo z tego, co wiem, to raczej żadne służby na świecie nie mają swojego "specjalnego", przydziałowego zegarka (nie mówię tu o zegarkach pamiątkowych, z logotypem na tarczy, ale wtedy raczej nie jest to zegarek cyfrowy). A już na pewno nie jest to plastikowa zabawka za 10 złotych...

Czy naprawdę wszystko trzeba reklamować jako ultramegahipersupertaktyczne? Nie można po prostu napisać "zegarek wzorowany na goglach Fishera"? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, lubię kolekcjonować takie gadżety, ale żeby mieć "Zegarek" i "Figurkę" musiał bym
> kupić dwie kolekcjonerki, co jest dla mnie bezsensowne ....
>
> Idiotyczne posunięcie ze strony wydawcy.
>
> Nie kupię żadnej....
>
Przecież wam się nie da dogodzić ludzie! Albo nie takie gadżety w kolekcjonerce, a jak wam dają wybór to jeszcze marudzicie! Każdy może sobie kupić taką jaką chce, nikt mieć obydwu nie musi. Dorośnijcie do cholery, bo ponoć gry są nie tylko dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedniejszych edycji to już chyba nie dało się wymyślić. Byle figurka + sterta cyfrowych badziewi i to się nazywa kolekcjonerka? Szkoda psuć sobie nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować