Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bogaty arsenał Sama Fishera - opcje dopasowania w Splinter Cell: Blacklist

7 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W sieci pojawił się dziewięciominutowy film przedstawiający możliwości wyposażenia głównego bohatera Splinter Cell: Blacklist w rozmaite elementy uzbrojenia i inne gadżety. Sam Fisher zaprasza do swojego arsenału.

Przeczytaj cały tekst "Bogaty arsenał Sama Fishera - opcje dopasowania w Splinter Cell: Blacklist" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 12:16, Trzebiat47 napisał:

> Ale już SC-20K to dać nie mogli.
Patrz uważnie. W 7:19 jest SC4000, czyli kolejna wersja SC-20K po SC3000 z Conviction.


Fakt, było coś co przypominało wspomniany przeze mnie karabin, ale już wyglądał zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fakt, było coś co przypominało wspomniany przeze mnie karabin, ale już wyglądał zupełnie
> inaczej.
Tutaj na filmiku w akcji: http://www.youtube.com/watch?v=70aQz2Im93k&list=PLBf3Mi5M99CR7ncR0B9RrUscQULvOjMKE
Ogólnie każda wersja tego karabinu wzorowanego na FN F2000 w każdej części wygląda trochę inaczej, ale ta nowa wersja jak dla mnie bardziej przypomina wersję z pierwszych części. Tej z Conviction (SC3000) za bardzo nie lubiłem. No i do tego sporo ulepszeń do niej, jestem tylko ciekaw czy będzie można ją tak zmodyfikować, że będzie można używać tego SC4000 jako snajperkę, lub też podłączyć granatnik lub strzelbę jak było w CT. Byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda podobnie do tamtej i tyle. Ciekawe czy będzie można zrobić z tego karabin z tłumikiem.
Z drugiej beczki... Po co na goglach 3cie oczko, skoro ten młody pan udający Sama ma tylko parę oczu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować