Sanders-sama

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3682
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O Sanders-sama

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czyli jak doić martwego już trupa. Niedawno wyszły remastery poprzednich sezonów, i znowu kolejna reedycja? Cenę lepiej przemilczę.
 2. Mam tylko nadzieję że plotki się nie sprawdzą, i Capcom nie zleci zewnętrznemu studiu zrobienie trójki. Ja na ich miejscu bym tak nie ryzykował.
 3. Pewnie tylko na PC, tak jak ten edytor do Origins. Jeszcze niby planują Discovery Tour zrobić, ale o tym kompletnie cicho. Pewnie nie było takie popularne jakby chcieli.
 4. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego Ubi pisze książki na podstawie swoich gier. Skoro gra opowiedziała tą historię i jeszcze można było brać w niej czynny udział, to po co o tym jeszcze raz czytać?
 5. Sanders-sama

  Troy Baker nie powróci w Borderlands 3 jako Rhys

  Cholera, a tak się cieszyłem że Troy znowu go zagra.... Jeszcze tylko info że Laura Bailey i Erin Yvette nie wrócą jako siostry i wtedy karny kutas ode mnie będzie.
 6. Z jednej strony kusi, ale trzeba się szanować i spróbować speedruna pyknąc samemu. Za moją pierwszą próbą zajęło mi to ponad 8 minut więcej niż wymagane dla nagród, ale mam zamiar próbować jeszcze raz.
 7. Dokładnie to nie możesz wiedzieć, bo nie ma gwarancji że wyjdzie 13 kwietnia. Może na przykład wyjść 22.
 8. Borderlands 3 ma pojawić się na Steam 6 miesięcy po premierze gry w Epic Games Store. Widzę że nikt w internecie nie potrafi liczyć i ciągle wali tego samego byka. Pozwólcie więc że was wszystkich oświecę: Od Września do Kwietnia jest 8 miesięcy, nie 6.
 9. W czwartek albo będę skakał z radości, albo będę bardzo zawiedziony.
 10. O ile na amerykański rynek zrozumiem, to nie wiem czemu nam na Europę zrobili to samo. Z drugiej strony gore w RE2 u nich ocenzurowali, a wszędzie indziej jest.
 11. To samo powiedział mi brat.
 12. Ciekawe ile im EA zapłaciło za taki wyrok.
 13. W Anglii to zawsze każde większe gówno kupują, więc 1 miejsce mnie nie dziwi.