poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 10:38, igorinho napisał:

Mądry się znalazł... Jestem tu niecały miesiąc więc to chyba normalne, że mam pytania dotyczące tego forum.

Oczywiście, że lepiej się pytać niż udawać wszystkowiedzących. Niemało było tu takich, co myśleli że już wszystko wiedzą, a potem dostawali i degrady - a najciekawsze było, że nie potrafili rozszyfrować dlaczego. Kto pyta nie błądzi. Jednakże nie polecam ci zadawać pytania w temacie dla nowych - możesz tam dostać teraz upomnienie, a nawet degrada. Najlepiej korzystać z wyszukiwarki, a wszystko można znaleźć.
-> Unreal11 - dziękuję, wuju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:46, paweusz napisał:

-> Unreal11 - dziękuję, wuju :)

Ja bezpośrednio też nie zdążyłem ci gratulować :D. A więc gratuluję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 12:11, PREDATOR X napisał:

Mam pytanie- jak zostac moderatorem???


Należy zgłosić swoją kandydaturę, jeśli zostanie przeprowadzony plebiscyt. Oczywiście od wyboru uzależniona jest masa rzeczy, z postawą na forum i przestrzeganiem regulaminu na czele. Naturalnie im wyższa ranga tym większe realne szanse. Niestety moderacja została niedawno zasilona nowymi "stróżami", więc póki co na nowy nabór się nie zanosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 12:11, PREDATOR X napisał:

Mam pytanie- jak zostac moderatorem???

najprościej to załóżyć własne forum :P
Z ego co mi się wydaje/ widziałem to przede wszystkim pojęcie o regulaminie, sensowne wypowiedzi, chęć do pomocy, obeznanie- doświadczenie - z forum, oraz potrzeba zwerbowania kolejnego moderatora ze strony gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 12:17, kordzio1 napisał:

> Mam pytanie- jak zostac moderatorem???
najprościej to załóżyć własne forum :P


To już wtedy będzie się administratorem a nie moderatorem :)

Ja tam z własnego doświadczenia wiem że bycie moderatorem wcale nie jest takie fajne jak się wydaje. To nie tylko władza ale i masa obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 12:11, PREDATOR X napisał:

Mam pytanie- jak zostac moderatorem???


Chłopie, dopiero co zostałeś robotnikiem, a już Ci się moredowanie marzy? Zapomnij, przynajmniej na razie. Poza tym bycie moderatorem to ciężka i odpowiedzialna praca. Niewielu z nas znalazłoby tyle czasu by jej podołać. Więc jeśli kiedykolwiek znajdziesz w skrzynce maila od CDP z pytaniem czy nie chciałbyś zostać mordką, dobrze Ci radzę, zastanów się nie dwa, a dwadzieścia razy.

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 12:54, Sephirath napisał:

Warto dodać, że nie zostaje się moderatorem "na próbę". Jak wylatujesz to też tracisz i szacunek
i zdobyte punkty :)

Punkty? To moderatorzy też je zdobywają? Hmm... w sumie im już do niczego potrzebne nie są, więc chyba nie... Chociaż... Może po zdobyciu liczby punktów potrzebnej na WT będą mogli sobie coś pod czerwoną rangą dopisać ;-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:01, Jakub Wędrowycz napisał:

Może po zdobyciu liczby punktów potrzebnej na WT będą mogli sobie coś pod czerwoną rangą dopisać ;-)

Nie będą mogli. Nie ma drugiej rangi dla moderatora, chociaż takie pomysły były zgłaszane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 13:01, Jakub Wędrowycz napisał:

Punkty? To moderatorzy też je zdobywają?

Taa..... Tak było w przypadku Piotrka . Zaczynał moderowanie nie wiem jako kto ale skończył jako przewodniczący. Więc jeśli mod zostanie usunięty ze swojej funkcji to ten czas który przeznaczył na pisanie jako moderator nie pójdzie na marne ;). Możliwe iż TYHE jest teraz sekretarzem albo przewodniczącym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przecież jeśli skończy się karierę moderatora, nie oznacza to końca bytności na Forum. Więc dlaczego mordki miałyby być pozbawione zdobywania punktów? A może po zakończeniu piastowania funkcji morka wskakuje się od razu na WT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne.Nawet bardzo normalne.Ja jak byłem nowy to też miałem wiele pytań.Ale jak napisał peweusz że poprzez nieczytanie postów robią się nieporozumienia.Nie widziałeś co było napisane w nawiasie.Jak nie to ci przypomnę: (żart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:15, Unreal11 napisał:

No jest jeszcze taka opcja że tYHE moze być Robolem :D kto to wie ?

Oj to byłoby dla niej straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:16, patrYX93 napisał:

> No jest jeszcze taka opcja że tYHE moze być Robolem :D kto to wie ?
Oj to byłoby dla niej straszne ;)


mam kolejne pytanie- w jaki sposób można zgłosić swoją kandydature na moderatora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 13:17, PREDATOR X napisał:

mam kolejne pytanie- w jaki sposób można zgłosić swoją kandydature na moderatora???


Jeżeli będzie nabór :D, ale on niedawno się skończył, a pozatym trzeba miec +18 niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:19, Unreal11 napisał:


> mam kolejne pytanie- w jaki sposób można zgłosić swoją kandydature na moderatora???

Jeżeli będzie nabór :D, ale on niedawno się skończył, a pozatym trzeba miec +18 niestety.


To spoko ;) jeszcze tylko 4 lata i będe modem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:20, PREDATOR X napisał:

>
> > mam kolejne pytanie- w jaki sposób można zgłosić swoją kandydature na moderatora???

>
> Jeżeli będzie nabór :D, ale on niedawno się skończył, a pozatym trzeba miec +18 niestety.

>

To spoko ;) jeszcze tylko 4 lata i będe modem ;)

Jeśli tak będziesz pisał jak teraz to zapomnij :/ Poinformuje cię tylko, że przez twoje wypowiedzi zostałeś umieszczony w kwasach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:23, patrYX93 napisał:

> >
> > > mam kolejne pytanie- w jaki sposób można zgłosić swoją kandydature na moderatora???

>
> >
> > Jeżeli będzie nabór :D, ale on niedawno się skończył, a pozatym trzeba miec +18 niestety.

>
> >
>
> To spoko ;) jeszcze tylko 4 lata i będe modem ;)
Jeśli tak będziesz pisał jak teraz to zapomnij :/ Poinformuje cię tylko, że przez twoje wypowiedzi
zostałeś umieszczony w kwasach. :)


w czym?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się