Nagaroth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3598
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nagaroth

 • Ranga
  Szej-Hulud
 1. Ja tam się ciesze że CDP nie marnuje czasu na głupie remastery.
 2. Nagaroth

  Komiksy (oprócz mangi)

  Arkham War mogli sobie darować, to akurat najsłabszy z tie-inów do Forever Evil.
 3. Nagaroth

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Serca z kamienia to dodatek fabularny + karty, potwory, przedmioty itp. Fabuły głównego questu + pomniejszych ma być na około 10 godzin gry.
 4. Nagaroth

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Warto dodać że płatne DLC to będą bardziej expansion packi w starym stylu, a nie "duże" DLC do jakich przyzwyczaiło nas takie np. BioWare.
 5. No i o to chodzi. Gracze mają takie nadęte ego i poczucie uprzywilejowania że tam gdzie chociaż troszkę jest coś nie w porządku to jęczą i mazgają się w każdym temacie o grze. A jeśli nie ma na co narzekać, to najlepiej sobie wymyślić wielką konspiracje. Najlepiej jest sobie wmawiać to że studio znane z rzetelnej i solidnej roboty oraz otwartego podejścia do fanów to banda oszustów która "wstrzymuje" DLC. Sens to ma czepianie się EA czy innego Ubisoftu które za garść broni czy kilka skórek każe sobie płacić sporą kasę, ale żeby dosrywać się do firmy która wydała porządną grę w rozsądnej cenie i do tego dała szesnaście małych dodatków całkowicie za darmo? To już jest po prostu zaściankowość i paranoiczne myślenie. A że za kolejne DLC każą sobie płacić? I jak najbardziej im się należy, to duże dodatki mają być. Rozgrywka na wiele godzin jest warta kilku złotych. A i tak zapowiedziane duże DLC w przeliczniku długość gry/cena biją na głowę fabularne rozszerzenia do takich Mass Effectów czy Assassin''s Creedów. Trochę przyzwoitości ludzie, dają wam coś za darmo a wy pyskujecie jakby was lano po mordach i okradano.
 6. Gracze to najgorszy rodzaj odbiorców mediów. Dawać im coś całkowicie i bezwarunkowo za darmo a i tak znajdą powody żeby jęczeć i narzekać.
 7. Ale Kanan w zasadzie nie jest Jedi. Jego trening praktycznie zaczął i skończył się na poziomie młodzika. Kanoniczny komiks Kanan - The Last Padawan pokazuje początek i koniec okresu kiedy Kanan był padawanem - tuż przed wykonaniem Rozkazu 66, przez co nie miał okazji się nic nauczyć od Deppy Billaby.
 8. Bo tu właśnie o to chodzi, o danie możliwości. Te wszystkie wyliczanki w tym temacie to popis głupoty bo w Eidos nie pracują ludzie mający styczność z grami od wczoraj, doskonale wiedzą że ich pomysł nie jest oryginalny. Nie ma być oryginalny, ma być zgodny z ich filozofią projektowania gier.
 9. Bełkot to przedstawiasz ty ględząc o tym jakoby speedruny były jakimkolwiek wyznacznikiem czegokolwiek.
 10. > Bezsensu podejście. Ale polski gracz nie był by polskim graczem gdyby nie zaczął się mazgać i ryczeć że ktoś ośmiela się zarabiać na swojej ciężkiej i uczciwej pracy.
 11. Widzę że nie umiemy rozróżnić działania PR od działania speców od marketingu.
 12. > Pewnie podniosą się głosy oburzenia, że to niesprawiedliwe, bo inni też mogą uzbierać > tyle kapsli, ale miło, że Bethesda się tym nie przejęła i nagrodziła oryginalny pomysł. A Bethesde to ani trochę nie obejdzie bo to korporacja a nie państwo socjalistyczne.
 13. Nic, bo to Battlefleet Gothic a nie Gothic.
 14. Nagaroth

  Pamiętacie Skywind? Oto nowe wideo!

  Bethesda tego nigdy nie robiła i nie ma powodu żeby tym razem tak się zachowała.