poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 18:04, Budo napisał:

Ściema- wysoki status możesz sobie nabić jedynie w historyjkach, quizach i grach forumowych-
status nie musi wcale odzwierciedlać wiedzy, czy czegokolwiek w ogóle.

Sam przyznasz jednak że forumowicze z wysokim tytułem jednak zazwyczaj omijają takie tematy .Podobnie zresztą jak modki, pracownicy ,Spider itd. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 18:07, spider88 napisał:

Sam przyznasz jednak że forumowicze z wysokim tytułem jednak zazwyczaj omijają takie tematy
.Podobnie zresztą jak modki, pracownicy ,Spider itd. ;))


Zazwyczaj? Nie zawsze ;]
Mamy wielu przewodniczących z ulubionym tematem historyjka albo sth alike ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:04, Budo napisał:

/.../

Prosiłbym o nie zamieszczanie obrazków nie związanych z wypowiedzią i tematem dyskusji :)

Rozumiem a teraz pije kawe i miło sobje pisze:)

20070123181524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chyba własnie nie zrozumialeś- przeczytaj temat- rozmawiamy tu o rangach na forum, jesli nie chcesz sie o tym wypowiedzieć, to nie pisz nic. Pisanie o rzeczach nie związanych z danym tematem i dodawanie niepotrzebnych obrazków nie jest mile widziane. Mam nadzieję że załapiesz jak tutaj dyskutujemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:15, jar30 napisał:

> /.../
>
> Prosiłbym o nie zamieszczanie obrazków nie związanych z wypowiedzią i tematem dyskusji
:)
Rozumiem a teraz pije kawe i miło sobje pisze:)

Ale jestescie nerwowi, więcej luzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 18:04, Budo napisał:

Ściema- wysoki status możesz sobie nabić jedynie w historyjkach, quizach i grach forumowych-
status nie musi wcale odzwierciedlać wiedzy, czy czegokolwiek w ogóle.

A to możesz powiedzieć jak jakiś Sekretarz został Sekretarzem??W jakich tematach pisze się najwięcej postów?W historyjce i słownej zabawie,wiec gdzie mialibym ja czy inni zdobyc pare tysięcy postów?Jak nie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:32, boduczek napisał:

A to możesz powiedzieć jak jakiś Sekretarz został Sekretarzem??W jakich tematach pisze się
najwięcej postów?W historyjce i słownej zabawie,wiec gdzie mialibym ja czy inni zdobyc pare
tysięcy postów?Jak nie tam;)


A ty możesz mi powiedzieć co dają tysiące postów?:) A-cis ma sekretarza, a nie przekracza średnio 5 postów na dzień:P sam nie grywam w gierki forumowe;) A status jest jaki jest, i to już bardzo długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:04, Budo napisał:

> /.../


To też prawda, można tak sobie status natłuc, ale to nie znaczy,że wszyscy go mają takim sposobem.
Nie musi "wcale odzwierciedlać wiedzy, czy czegokolwiek w ogóle. ", ale też nikt nie powiedział, że nie może. Są Sekretarze i sekretarze :P , mimo to człowiek z wysokim statusem nie jest na forum od wczoraj. Ja nie pisze dla statusu, miło wszakże będzie jak zobacze zamiast przodka brygadziste, ale nie patrze z utęsknieniem każdego dnia pod avatar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie małe sprostowanie: :P nad -> NAD avatar, sorki :P
A gry forumowe tylko w tym celu powstały, bo jeślichodzi o rozrywkę to wole kurnik, choć przyznam się, że kilka razy brałem w takowej grze udział, ale to nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A więc:
Tysiące postów dają: satysfakcję,radośc,wyższy status,itp(troche tego jest ale nie chce mi się wymieniac;) )
A to też zależy od jak dawna jesteś na tym forum,jak ktoś jest pare miesięcy to co najwyżej ma brygadzistę,a jak ktoś jest z 1rok i więcej to ma tego Przewodniczącego czy Sekretarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:59, boduczek napisał:

Tysiące postów dają: satysfakcję

Każdy tu ma inną opinię. Mi satysfakcję da jeden dobry, długi, rozbudowany post, a nie sto w "historyjce".

>radośc
j.w. Chociaż... radość? Bycie na gram.pl już daje radość. ;]

>wyższy status
Wyższy status dają tylko te w określonych odstśpach czasowych, a nie te jak leci. Dlatego liczba postów nie przekłada się na status.

Dnia 23.01.2007 o 18:59, boduczek napisał:

A to też zależy od jak dawna jesteś na tym forum,jak ktoś jest pare miesięcy to co najwyżej
ma brygadzistę,a jak ktoś jest z 1rok i więcej to ma tego Przewodniczącego czy Sekretarza:)

W kilka miesięcy można się dorobić Delegata. Można też dwa lata czekać na Przewodniczącego. :P Ja jestem ponad rok na forum... a swój status mam jakiś tydzień. Chociaż... patrząc po niektórych, to mógłbym być już w połowie drogi do Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:07, Adham napisał:

Każdy tu ma inną opinię. Mi satysfakcję da jeden dobry, długi, rozbudowany post, a nie sto
w "historyjce".

Popieram przedmówcę ;)

Dnia 23.01.2007 o 19:07, Adham napisał:

W kilka miesięcy można się dorobić Delegata.

Zobacz na mnie :) To się nazywa najszybszy lewelator na dzikim zachodzie :D

Ergo: Czy więc statusy nie są niby jesienne kasztany, które łapie się sprytem a nie siłą i szybkością? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:10, Sephirath napisał:

Popieram przedmówcę ;)

No ba. :P

Dnia 23.01.2007 o 19:10, Sephirath napisał:

Zobacz na mnie :) To się nazywa najszybszy lewelator na dzikim zachodzie :D

Zdecydowanie ZA szybki. :P Przyhamuj. ;] Btw, ja - jeden z najwolniejszych. ;]

Dnia 23.01.2007 o 19:10, Sephirath napisał:

Ergo: Czy więc statusy nie są niby jesienne kasztany, które łapie się sprytem a nie siłą i
szybkością? :)

Nie. Statusy łapie się za pomocą stopera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:14, Adham napisał:

> Popieram przedmówcę ;)
No ba. :P

No ba. :P

Dnia 23.01.2007 o 19:14, Adham napisał:

Zdecydowanie ZA szybki. :P Przyhamuj. ;] Btw, ja - jeden z najwolniejszych. ;]

Czymże jest status przy doświadczeniu? :)

Dnia 23.01.2007 o 19:14, Adham napisał:

Nie. Statusy łapie się za pomocą stopera. ;)

A wiesz, że znam kilku co tak robią? I wolniej ode mnie rangują. I są z tego powodu strasznie sfrustrowani, więc co jakiś czas robią większe stopy w pisaniu na gram.pl (np. spowodowane awansem kogoś innego) i się dziwią, czemu JESZCZE wolniej rangują. O matko :)

To ja wolę teorię kasztana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc co do tego delegata. Awans jak wiesz zależy od częstości udzielania się na forum. Przewarznie czeka się na delegata coś około 2 miesięcy. Dla przykładu ja czekałem 2 miesiące i 6 dni chyba. Ale też przez około 2 tygodnie nie pisałem prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:07, Adham napisał:

Każdy tu ma inną opinię. Mi satysfakcję da jeden dobry, długi, rozbudowany post, a nie sto
w "historyjce".

Mi też,ale te 100 postów tez się przyda:)

Dnia 23.01.2007 o 19:07, Adham napisał:

>radośc
j.w. Chociaż... radość? Bycie na gram.pl już daje radość. ;]

I ti sie z tobą zgodzę:)

Dnia 23.01.2007 o 19:07, Adham napisał:

>wyższy status
Wyższy status dają tylko te w określonych odstśpach czasowych, a nie te jak leci. Dlatego liczba
postów nie przekłada się na status.

Tak wiem o tym.

Dnia 23.01.2007 o 19:07, Adham napisał:

> A to też zależy od jak dawna jesteś na tym forum,jak ktoś jest pare miesięcy to co najwyżej
> ma brygadzistę,a jak ktoś jest z 1rok i więcej to ma tego Przewodniczącego czy Sekretarza:)

Hehe,to zalezy od szczęścia/

Dnia 23.01.2007 o 19:07, Adham napisał:

W kilka miesięcy można się dorobić Delegata. Można też dwa lata czekać na Przewodniczącego.
:P Ja jestem ponad rok na forum... a swój status mam jakiś tydzień. Chociaż... patrząc po niektórych,
to mógłbym być już w połowie drogi do Sekretarza.

Acha,dziękuje za informację.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:20, deih napisał:

No więc co do tego delegata. Awans jak wiesz zależy od częstości udzielania się na forum.
Przewarznie czeka się na delegata coś około 2 miesięcy. Dla przykładu ja czekałem 2 miesiące
i 6 dni chyba. Ale też przez około 2 tygodnie nie pisałem prawie wcale.

Acha,ale przez resztę czasu to ile pisałęs postów dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 19:31, boduczek napisał:

Acha,ale przez resztę czasu to ile pisałęs postów dziennie??

No i znowu powiem , że to zależy ale tak około 10 może troche więcej...Dokładnie nie powiem bo nie jestem w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się