Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore zainteresowanie GTA Online

10 postów w tym temacie

Pc''tową wersją też jest zainteresowanie (i nie wmawiać mi tu że jest wielkie piractwo) a jakoś cicho o tej wersji... O czwórce po takim czasie było już coś słychać a o piątce do tej pory tylko jakieś poszlaki ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pc''tową wersją też jest zainteresowanie (i nie wmawiać mi tu że jest wielkie piractwo)
> a jakoś cicho o tej wersji... O czwórce po takim czasie było już coś słychać a o piątce
> do tej pory tylko jakieś poszlaki ;<.

No właśnie też się zastanawiałem nad tą ciszą, a oni po prostu generują sobie stałe przychody za multa, siedzą na dupie i już nic nie muszą robić. Współczuje pc-towcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne że ludzie lubią grać po sieci bo walki z SI nigdy nie odzwierciedlą nam walki z innym człowiekiem. Chętnie zagrał bym z kumplami w GTA V po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 17:03, Zalogagit napisał:

Współczuje pc-towcą :D


Pc-towcom.

A jaskółki ćwierkają, że wersja PC/PS4/X1 ma być w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 17:55, Cygi napisał:

A jaskółki ćwierkają, że wersja PC/PS4/X1 ma być w czerwcu.


Lynki, lynki. Ciekawi mnie skąd źródełko.

Że mają zapowiedzieć czy od razu wydać? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 17:03, Zalogagit napisał:

No właśnie też się zastanawiałem nad tą ciszą, a oni po prostu generują sobie stałe przychody
za multa, siedzą na dupie i już nic nie muszą robić. Współczuje pc-towcą :D


Czego tu współczuć? Prędzej czy później wyjdzie plus jeszcze mody będziemy mieć które z gry past genowej zrobią next genową tak jak zrobiły ze Skyrimem, GTA IV, Morrowindem ;>, chyba że Rockstar zablokuje możność modowania i tym samym uśmierci sobie już i tak minimalne dochody (bo zapewne takie będą ) z PC''towej wersji gdy wyjdzie.

Cygi Prawdopodobne ale raczej nic pewnego ;>. Może czekają az popiół opadnie po WD z maja ;>.

QuandorX Jak nie wydadzą gry z serii która od 1 części wychodziła na PC'ta to Rockstar straci w oczach wielu graczy także moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A jaskółki ćwierkają, że wersja PC/PS4/X1 ma być w czerwcu.
>
> Lynki, lynki. Ciekawi mnie skąd źródełko.
>
> Że mają zapowiedzieć czy od razu wydać? xD

Mówi się że Rockstar zawarł umowę z Sony i Microsoftem, iż w najbliższym czasie o wersji PC''towej będą milczeć po to by zwiększyć zyski z wersji konsolowych. A że rok fiskalny kończy się wraz z końcem marca to istnieje możliwość że w kwietniu zostanie oficjalnie zapowiedziana wersja na PC''ty. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, bo jakiś czas temu wyczytałem to info ale nie pamiętam gdzie dokładnie i nie chce mi się szukać źródła. Pozdro i bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jaskółki ćwierkają, że wersja PC/PS4/X1 ma być w czerwcu.

No ja właśnie czekam na wersję na PS4, albo niech powiedzą jasno, że nie będzie, to kupię na PS3, bo grałem w pożyczone od kolegi i uważam, że to gra doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować