Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-orderowym bonusem do Alien: Isolation jest misja z udziałem aktorów z filmu Obcy

3 posty w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Alien: Isolation nie tylko odtworzy atmosferę grozy i poczucie osamotnienia, ale też pozwoli na wkroczenie w świat filmu Obcy z 1979 roku w misji dodawanej jako bonus w ramach przedsprzedaży.

Przeczytaj cały tekst "Pre-orderowym bonusem do Alien: Isolation jest misja z udziałem aktorów z filmu Obcy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konkrety, to w tym DLC grać można jako Dallas, Parker lub Ripley. Ash i Lambert nie będą grywalnymi postaciami (Brett i Kane, z oczywistych względów, także nie ;P )
W newsie nie jest to wspomniane, ale edycja z tym DLC nazywa się Nostromo Edition.
W jednym z brytyjskich sklepów udało mi się zamówić natomiast Ripley Edition. Oprócz Crew Expendable zawiera ona DLC Last Survivor , w którym gramy jako Ellen Ripley, gdy wszyscy członkowie załogi już nie żyją. Celem dodatku jest uruchomienie systemy samozniszczenia Nostromo i ucieczka do Narcissusa (dla tych, którzy nie pamiętają - to kapsuła bezpieczeństwa :P ).

Czy może już być październik, proszę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować