Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 15 Ultimate Team nie pozwoli na wymianę kart między użytkownikami

9 postów w tym temacie

A co stoi na przeszkodzie żeby opchnąć komuś Wawrzyniaka za 500 tys. Coinsów w zamian za prawdziwą gotówkę? Czemu służy to niby zabezpieczenie skoro dalej można kupować karty na aukcjach? Gdyby całkiem zlikwidowali rynek jak w D3 to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co stoi na przeszkodzie żeby opchnąć komuś Wawrzyniaka za 500 tys. Coinsów w zamian
> za prawdziwą gotówkę? Czemu służy to niby zabezpieczenie skoro dalej można kupować karty
> na aukcjach? Gdyby całkiem zlikwidowali rynek jak w D3 to rozumiem.

Gdy ktoś sprzeda jakiegoś zawodnika za zbyt wielkie pieniądze, to zainteresują się nim moderatorzy z EA. Kupującym chyba także. :)
Oczywiście to na razie tylko teoria. Zobaczymy za miesiąc lub dwa co z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo ja nie mam zamiaru kupować coinsów i oczekuje, że inni będą mieli nie wiele łatwiej niż ja. To jest fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to było zbędne. A jeśli ma to ograniczyć nie tylko nieuczciwych ''sprzedawców'' ale i dzieciaków nieumiejących grać, a mających ''superskłady'' to jestem za zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I bardzo dobrze, bo ja nie mam zamiaru kupować coinsów i oczekuje, że inni będą mieli
> nie wiele łatwiej niż ja. To jest fair.

Są Fifa Pointsy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 15:21, Kettger napisał:

Są Fifa Pointsy. ;)

Ale są drogie, a za tą kasę, to można było pewnie zwykłych coinsów kupić 10 razy więcej w fifie 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować