Bambusek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6940
 • Dołączył

 • Ostatnio

Bambusek ostatnio wygrał w dniu: 10 Październik

Bambusek miał najwięcej polubień!

Reputacja

8 Neutralna

O Bambusek

 • Ranga
  Kapłan Pacmana
 1.   No wiadomo, jak ze Skavenami - nawet jak wszyscy wiedzą o kogoo chodzi to póki CA nie pozwoli trzeba siedzieć cicho :) Dobre tyle, że do stycznia niewiele zostało. 
 2. Tomb Kings nadchodzą :D Jedyna armia w figurkowym Warhammerze, którą kiedykolwiek rozważałem w kwestii zakupu. Jednak ceny i toksyczność środowiska turniejowego skutecznei zniechęciły. 
 3. Są tacy, których ten zalew gier powinien boleć dużo bardziej (zagadka: która gra prędzej zniknie pod górą śmiecia: rozhypowany, jadący na marce Star Wars Battlefront 2 czy taki Enter the Gungeon?), a jakoś sobie radzą. Dziwnym trafem nagle problem mają ci, którzy więcej jak w samą grę pompują w nakręcanie hypu. 
 4.   Wreszice ogarnęli, dzisiaj już Cywilizacje mają ceny w zł 
 5. No a teraz to nieformalny samodzielny dodatek do Attyli. Taka różnica? Chociaż zostaje kwestia ceny
 6. Ja tu byłem jak gram jeszcze nie był gramem, tylko stroną CD Projektu Jak jeszcze istniał wbudowany czat (chociaż nie wiem czy posty z tamtego okresu przeszły, chyba nie), a Neostrada to był wprowadzany powoli luksus. Potem byłem jak zachodziły zmiany, nadal pod CDP, i od początków istnienia grama jako mniej lub bardziej samodzielnego serwisu. Więc zasadniczo widziałem tutaj wszystko A, że ludziom się już nie chce komentować to prawda, a nie pomaga też fakt, że nowy system działa jak działa i potrafią być komentarze pod artykułem, a na głównej dalej pokazuje, że 0.
 7.   A jak są na innych stronach to nagle się cofają? :) Niestety, po prostu tutaj zaczyna hulać wiatr, ludziom się nie chce komentować. Przy czym dotyczy to wszystkich serwisów, ale na gramie akurat mocno to widać. 
 8. Jak sobie przypomnę te wielkie plany i wizje, jakie Wiktor Cegła malował i do realizacji których sprowadzał tutaj Krzysztofa Ogrodnika to mozna się tylko zaśmiać patrząc, jak to się wszystko skończyło piękną katastrofą (zresztą z tamtej ekipy to chyba też tylko niedobitki w postaci Pepsiego i Lucasa zostały). Obecnie chyba tylko don kiszotowanie Serfina i Nowackiego w kwestii Social Justice wywołuje jakikolwiek ruch. Kiedyś news typu Nioh na PC czy Pillars of Eternity na konsolach to byłaby bitwa w komentarzach w ciagu najdalej 5 minut, a teraz? Nic.
 9. Mogą wydać jakiegoś dużego patcha przy okazji premiery, ale trudno powiedzieć.
 10. Zgadza się, ten materiał na 90% jest związany z "campaign expansion" o jakim pisali na blogu w zeszłym tygodniu.
 11. Brak Norsci był przez CA wyjaśniany - jest dziełem osobnej ekipy i trafiła do gry zbyt późno, żeby od razu pojawić się w Mortal Empires. Ma zostać dodana jeszcze w tym roku w ramach patcha. Raczej oczywiste, że lepiej puścić Mortal Empires teraz i dodać te dwie frakcje później niż wstrzymywać całą aktualizać. Ci, którzy chcą się bawić Norscą nadal mogą w pierwszej grze, a ci, którzy mogą na razie bez niej żyć nie będą zmuszeni czekać dłużej przez coś, co jest im niepotrzebne.
 12. Akurat przewspaniali SJW sami chetnie generalizują i dla nich troll wskakujący do tematu z wyziskami i głupimi tekstami albo memami o Murzynach/Gejach to jak dar niebios, bo wtedy mogą wskazać go palcem jako żywy przyklad tego, jacy są WSZYSCY ich przeciwnicy. Zresztą nie trzeba trolla, dzisiaj sam widziałem, jak łatwo można czyjąś wypowiedź zmanipulować i wskazać jako -fobiczną, nawet jeśli taka nie jest. A problem z Muzułmanami jest taki, że o ile większość może i chce sobie żyć w spokoju, to jednak ta radykalna mniejszość nie ogranicza się do wojenek internetowych i wypisywania czego to w nocy nie robili z czyjąś matką, tylko zabierają się za zabijanie ludzi. A jakoś świat ciagle nie wynalazł systemu save//load, żeby można było cofnąć szkody, jakie poczynili. 
 13. Przywrócili, żeby wepchnąć na konsole (a i tu sie zabrali za to od odbytu strony, bo wyraźnie najpierw stworzono wersję pecetową, a potem portowano). Tam jest bez znaczenia, że gra nie wytrzymuje porównania nawet z 10 letnim CoHem, a co mówić o nowszych tytułach, bo CoHa i tych nowszych na konsolach nie ma.
 14. Mówili, że w przyszłości część lordów może zostać przeniesionych. Z drugiej strony wtedy na forum odezwali się ludzie, którzy nie chcą rozbijania Imperium. Więc ze starych Lordów na dobrą sprawę mozna by przenieść Ulgrima, Azagha i może Kemmlera , reszta albo już ma własną frakcję albo jej nie potrzebuje.
 15. Bohater gry akurat faktycznie widział, jak jego rodzice uprawiają seks - jest taki fragment w Kijku Prawdy :D