NemoTheEight

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2325
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O NemoTheEight

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Ja w kooperacji błbym straszny. 20 godizn zbierania kamienia, podrózowania dla skór, rogów itd. -Hej, co robimy dizsiaj? Mamy juz wymaksowane wszystkie 3 duże domy. -Jak to? Nie mamy kapliczek, zbroi i broni na wieszaki. Serio. Przegrałem chyba setkę godzin w Skyrima. Nawet nie tknąłem DLC fabularnych. 5 godizn szukałem jednego zwierza dla dużego poroża.
 2. Dpookłądnie. Ja grąłem w 3 czesci tekkena i w KAŻDEJ jakimkolwiek szybkim zaqwodnikiem rozwalałem kończowego bossa podstawowymi atakami spamowanymi tak, że nie miał czasu sie podnieść, ew. robiąc unik jak jednak mu sie udało na chwilę i wyprowadził atak. W innych trybah tak różowo nie było.
 3. Czy to znacyz, zę wg. twórców Tekkena sprzęt RTV/AGD powinien nie mieć instrukcji? To jasne, że jak masz za sobą setki godizn w bijatyki to to olewasz, a nowi graja w samouczki.
 4. Raczysz napisać cos konkretnego, czy po prostu lubisz tak chrzanić od rzeczy dla chrzanienia?
 5. Proponowałbym wprowadzić tutaj opcję zgłaszania komentarzy i banowanie za spam. Przepraszam, ale co najmniej połowa tych poniżej to spam i szitstorm.
 6. Kurczę musiałbym teraz z miejsca kupić konsole i grę. Chciałem już wczesniej, ale kasy nie mam :(
 7. Aha. Jak koleś grął 20 minut w grę i trafił na buga, któy nie rozzwala rozgrywki to tragedia i pisza o tym na cłałym świecie. jak ja po 50 godzinach w AC:U (3. podejście, pozostałe też zostąły przerwane po kilkudziesieciu godiznach z tego samego powodu) trafiam na uga kompletnie rozwalajacego rozgrywkę to git, nikogo to nie obchodzi (w sumie czemu by miało?), wszystko super. Logika mocno :)
 8. Czyli 2 zbroje (oby nie tak "doskonałe" jak DLC w AC IV), 1, moze 3 bronie (j.w.) i 2 misje. No i obetnca mikrotransakcji. A to za cenę przekraczajacą połowę ceny samej gry. Poza tym znajac obecne trendy wypadaloby raczej spytać czego w SP NIE będzie, bo czasy, gdy SP obejmowąło wszystkie DLC w niektórych firmach minęły.
 9. Tak to jest jak sie zrzyna od innych. "Hurr Durr! Owerłocz sie dobrze przyjoł zrobimy coś podobnego!" Analiza rynku jezst prosta. Sukces odnoszą generyczne strzelanki, generyczne gry wyścigowe i gry, których twórcy przynajmniej przy 1. cześci wymyślili coś nowego.
 10. Od kiedy atakowanie neonazistów jest kontrowersyjne? Przepisy naszego kraju ich atakują. Dokładnie Kodeks Karny w artylkule 256, gdzie grozi im karą pozbawienia wolności do lat 2. Jeszcze trochę i gwałciciele zaczną się oburzać :)
 11. Mi unity działało na GTX460, a wymagania co do karty miał podobne jak Origins.
 12. Tylko, żeby to opierało się na AI, a nie zdrowiu. Bo zwiekszanie HP w grze, gdize 90% walk to instant kille kontrami jest ciut głupie. Mogliby albo podwyższać poziom AI, albo zwiększać liczbę przeciwników specjalnych, z którymi trzeba bardziej kombinować.
 13. "Kiedy sprawdzimy, czy ekonomia gry jest zbalansowan [...]  Niektórzy gracze doceniają korzystanie z Tokenów jako sposób na odblokowanie zawartości, na którą pracowaliby przez wiele godzin podczas normalnej rozgrywki. " Idealy opis braku balansu rozgrywki.
 14. Chciałbym, żeby inne gry miały taki gameplay, żeby największą jego wadą była walka z bossem. Owszem, walki z bossami w AK były słabe, głównie przez nadmierny nacisk na korzystanie z Batmobilu, ale poza tym AK jest genialną grą - pod względem prowadzenia fabuły, walki, realizacji Batmobilu, czy zadań pobocznych. Gameplay jest spoko, ale gra miała 2 premiery na PC i nawet przy 2. stwierdizli, że dalej są bugi po szczyt. Podobnie było z B:AO. Jak dla mnie gra dobra ale zaczynałem 4 razy, bo za 3 zawsze jakiś bug rozwalał grę. Moze po prostu powinienm kupić konsolę? Nie trzeba ulepszać co kilka lat i nie ma aż takich problemów. No i PS zazwyczaj ma bonusy jeśli chodiz o serię Arkham, czy Asasyny.
 15. Z tego co wiem to częśc graczy zgodizła siem, zę nei bedize Supermana, bo gra nim byłaby nudna. Po prostu został wykreowany jako OP i gra niemiałaby sensu, bo przypominaałaby grania na Godmode, poza walkami z bossami. Sepkulowan o Nightwingu, alboGreen Arrow, rzadziej o Deathsroke'u. Nawiasem na ich miejscu byłbym bardzo ostrożny z nakręcaniem hype'u po tym jak dwukrotnie skopali premierę B:AK na PC, a gameplay został cześciowo zjechany choćby za beznadzieną walkę z DS, któa pokonała Electrocutnionnera w konkursie na najgorszego bossa w historii marki. Przy czym Electrocutionera mozna wybaczyć, bo nie był boossem finalnym, tylko wg. samej fabuły robił za największego frajera wśród wynajętych zabójców i w grze był bardzioej dla fajnego gadżetu.