NemoTheEight

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2496
 • Dołączył

 • Ostatnio

NemoTheEight ostatnio wygrał w dniu: 8 Listopad 2017

NemoTheEight miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O NemoTheEight

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Kupuję od razu 2. I konsolę. I to ubranko dla psa. Psy w sumie nie lubią ubranek, ale powiesze sobie aad łóżkiem.
 2. Popracujcie nad tytułami, bo jak to czytąłem myslałem, ze chodzi o mordowanie psów i robienie z nich sajgonek (w teriyaki) :) Chyba za dużo petycji nt. chińskich festiwali podpisywałem.
 3. No to jak ich artykuł został napisany "szczerze, na podstawie dobrze udokumentowanego, starannego śledztwa, z poszanowaniem zasady, że obie strony muszą zostać wysłuchane" to nie muszą sie bać procesu, nie? Maja dowody, że pisali prawdę?
 4. Nawiasem jeśli chcecie wiedizeć, czy kupię ksiażkę. Có, nie kupuję ksiażek |Piekary, bo ponoć w zły sposób odnosił sie do uczestniczek Czarnego Marszu. Sapkowski w sumie obrazil mnie osobiście, zresztą tak samo każdego kto tu wchodzi (no poza tymi, którzy tu wchodząi nie uwazaja sie za inteligentnych, wobec nich po prostu stwieerdził fakt).. Więc jak myslicie? Owszem, to, że pisarz jest bucem i chamem nie przeszkadza mi w takiej, a nie innej ocenie jego literatury. Ale budżet mam ogranczony, a świetnych pisarzy jest wielu. Można wybaczyć rasizm Lovecraftowi, bo to ojciec horroru, a w dodatku takie były czasy. Sapkowski? Jest mało płodnym ppisarzem fantasy obok nie wiem... 7? 10? innych, świetnych polskich pisarzy tego gatunku.
 5. Dajcie spokój. Wg. Wikipedii Sapkowski nie napisal ksiazki od 5 lat (czegookolwiek w uniwesrum, bo cykl o Geralcie skończył pisać w sumie 19 lat temu) i nagle, zupełnym przypadkiem jak maja robić serial coś pisze. Nie no zupełny przypadek, szczególnie, że robi to pisarz, któy z okazji gry na podstawie swojej twórczosci ciepał się i obrażał fanów-graczy, bo mu się smutno zrobiło, ze wielu nie kojarzy książek, akojarzy gry (co ztego, że dzięki grom wzrosła sprzedaż ksiażek i zyskał).
 6. To jest gra, któej potrzebowała ludzkość!
 7. A czemu miałyby umrzeć? Jestem graczem od 20 lat i nie zauważyłem pojedynczego powodu.
 8. Polscy gracze też umieją angielski, a tak mogą taniej i szybciej zrobić filmik [promujacy grę wśród większej grupy gracz i spożytkowac zaoszczędzone zasoby na produkcję gry.
 9. "EA zapewnia, że wnioski z poważnej wpadki w Battlefroncie IIzostały wyciągnięte i kolejne przeboje z katalogu firmy nie ucierpią w podobny sposób." Jakbym za każdą taką obietnicę dostawał cukierka byłbym tak gruby, że miałbym własny księżyc.
 10. Powstaje Watch Dogs 3?

  Śmiałbym sie jakby zapytany o WatchDogs 3 Sam powieidzął "Płytcy bohaterowie, płytka fabuła, drogie DLC i nudne zapychacze żeby dobić 40 h czasu gry. Lipa." #skynettrollsyou
 11. Zmiękczanie hrroru, żeby dstać niższą kategorię? To moze sie przerzucą na gry dla dzieci?
 12. Pomijajać 2 facetów, ktozy widząc podejrzane paczuszki w środku kartridż całe je obmacali. Jakby znaleźli zwłoki z krzakach też by je wymiętosili w rękach?
 13. "olicja, która zajęła się sprawą, potwierdziła, że sprzedawca nie był handlarzem" N bo handlarz na pewno by sam sna siebie kapowł. Janusze policji normalnie :)
 14. Rozumiem, zę ci, któzy maja Legendary Edition dosaną SE za darmo? A na pytanie, czy warto zainwestować odpowiem, ze nie. Grałem w Skyrima bez unofficiala, bo nie po to mam go na sTeamie, zęby sie bawić pierdołami. BYł zabugowany do imentu. Grałem z Unoffical Patcehm. Dalej są spore bugi.
 15. Walka z trollem? Kratos wkroczył do internetu?