NemoTheEight

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2587
 • Dołączył

 • Ostatnio

NemoTheEight ostatnio wygrał w dniu: 8 Listopad 2017

NemoTheEight miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O NemoTheEight

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cżó, walka o klienta nie odbywa sie miedyz konkurencją konkurencją w danej, wąskiej dziediznie, a miedyz wszystkim, co może zastąpić daną firmę, czy usługę. Człowiek ma ograniczoną pulę czaus wolnego i może go spożytkować nie teylko na seriae, ale i gry, ksiażki, naukę tańca, czy wyjsce z kolegami do pubu. To wszystko są konkurenci.
 2. Zresztą w ogóle nie rozumiem po cocokolwiek tłumaczyć. Twórcy mieli taka, a nie inna koncepcję na bohatera. W AC III nie mozna bło gać kobietą i kobibety nie protestowały.
 3. Dokłądnie.technologia Animusa opiera sie na koncepcji przekazywania wspomnień potomkom poprzez DNA. To oznacza, że główni bohaterowie muszą być hetero. To tak jakby zrobić grę o środowiskach homoseksualnych i hetero plulby się, że nie można być hetero.
 4. Oni przepraszaja za to, że główni bohaterowie gry, z serii oaprtej na odczytywaniu z DNA wspomnień przodków nie moga być homoseksualni? No ja wiem, ze LGB(t) po przeksztąłceniu sie w LGHTQWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM zaczęło sie zachowywać jak mimozy, ale bez przesdady. Całe działanie Animusa opiera sie na przekazywaniu genów, a wiec posiadaniu potostwa, a tego nie można mieć (biologicznego bez seksu heteroseksualnego. No teraz mozna po in vitro, ale w starożytnosci nie było zapłodnienia iv.
 5. Po pierwsze mamy juz i tak za dużo platform growych. Ja swego czasu korzystłem z 5 róznych. Po drugie to negatywne odbije sie na jakości gier. Obecnie gracze głosują portfelem. Jak producent leci w gumę, albo gry są kiepskie to sprzedaż spada i producent musi myśleć co jest nie tak. A tak?
 6. Fajnie, ze wraca system bractwa, ale nie dośc, ze klepią znowu Włochy wyklepane juz za czasów Ezio, to wraca stary bohater. Poza tym sorry, ale zgadzam sie z przedmówcami. Robienie gry na kilkadziesiąt godizn nie powinno polegać na tym, zę 80% czasu robimy ciagle to samo. P.S. Mam nadizeję, że pani MacCoubrey nie zrobi błędu z AC:Fc, gdzie najlepszą bron w grze dostawało sie za przejsce gry na 100% co sprawiało, że była kopletne bezużyteczna. No, ale nie ma co narzekać do przodu, jak na razie gra zapowiada sie fajnie. Włąśnie bractwa mi brakowało od AC III. Jeszcze w AC IV była niby flota, ale to tylko bezosobowe stateczki wywalane za każdym razem jak na horyzoncie ppojawiały sie lepsze. Bractwo dawało poczucie, ze rekrutuje sie ludzi dla Sprawy, jest sie ich Mentorem, pomaga sie im rozwijać itd. Poza tym było bardziej przydatne w normalnej grze chocby przez wzywania Asasynów do pomocy.
 7. Ta, krążyły plotki, że Superman i za każdym razem pojawały sięgłosy,że Supcio jest nudny jako postać z gry, bo ma wbudowanego God mode i kilka innych opcji.
 8. Zacnijmy od tego,ze powoli zaciera sie granica tego, co jeszcze można uznać za obrazę. Ja mam powazną wadę wzroiku i idąc tropem wielu ludiz żyjącyc w XXI wieku powinienem raortowac każdy post o ślepocie, niezależnie, cyz do mnie, czy luźny żart. "Strzelasz jak baba"? Obraza kobiet. I tak można ciagnąć.  Już kiedyś pisałm w necie. Ludzie stali się strasznymi mimozami i tyle.
 9. Nijak by sie nie zmieniło. Geje tak samo używaja słowa "ciota" na osoby zniewieściałe. Są geje zachowujacy sie jak mescy faceci i są tacy co gadają piskliwym głosem i zachowują sie jak filmowa parodia geja.
 10. To z PayDaya 2 za czasów jak grałem musialbiy wywalić cąłą śmietankę najlepszych graczy, bo wszyscy bluzgali(śmy) jak diabli po przeciwnikach AI, w tym w podobny sposób jak wygraliśmy ostanią mapkę na DW.
 11. Nie "akrot głosowy", tlyko żłaosny płaczek. Serio? To nie wpis. To buldópienie.
 12. Dobra, nominację do tytułu Najwiiększych Optymistów branży maja. Jak zrobią ME 5 licząc na sukces w przedsprzedaży oto im własnoręcznie medal zrobię.
 13. Moze po prostu zrezygnowali z niego na jakimś etapie prac i nie usunęli tego co już zrobili z myslą, że może kiedyś do tego wrócą i wydadzą jako DLC?
 14. Stać, stać, bo niektórzy pasjonaci zagraliby za darmo, albo za udział w zyskach. Gdyby nie Sapkowski w dsumie moznaby nakręcic amatorski serial konkurencyjny z jakaś grupą inscenzacyjną zajmujacą sie okresem średniowiecza, bo i tak stroje mają w więksozsci.
 15. Kurczę jakbym miał mocniejszego kompa, to bym sie w koncu ugiął i kupił, bo statki, ale nie wydam 3 tysięcy (albo 1500 na konsolę) dla kilku gier./ Poza tym jak patrzę na ceny GE, która i tak nie ma wszystkich dodatków, więc trzeba UE kupić, to mi się odechciewa. Tym bardizej,z e Redzi takie rzeczy dawali za darmo. P.S. Jesli dobrze liczę lepiej jest kupić GE i DE, a opóxniej odsprzedać jedna z gier jako standard. Deluxe jest droższa od standardu o 10 euro, a Ultimate - o 20 e os Golden, przy czym jeśli chodiz o zawratosć Ultimate=Golden+Deluxe. P.S.2 Jak ktosmma darmowy okres próbnym na twitch premium do wykorzystania to polecam, bo tam są i tak chyba najfajniejsze skórki do Odyssey.