NemoTheEight

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2576
 • Dołączył

 • Ostatnio

NemoTheEight ostatnio wygrał w dniu: 8 Listopad 2017

NemoTheEight miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O NemoTheEight

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dobra, nominację do tytułu Najwiiększych Optymistów branży maja. Jak zrobią ME 5 licząc na sukces w przedsprzedaży oto im własnoręcznie medal zrobię.
 2. Moze po prostu zrezygnowali z niego na jakimś etapie prac i nie usunęli tego co już zrobili z myslą, że może kiedyś do tego wrócą i wydadzą jako DLC?
 3. Stać, stać, bo niektórzy pasjonaci zagraliby za darmo, albo za udział w zyskach. Gdyby nie Sapkowski w dsumie moznaby nakręcic amatorski serial konkurencyjny z jakaś grupą inscenzacyjną zajmujacą sie okresem średniowiecza, bo i tak stroje mają w więksozsci.
 4. Kurczę jakbym miał mocniejszego kompa, to bym sie w koncu ugiął i kupił, bo statki, ale nie wydam 3 tysięcy (albo 1500 na konsolę) dla kilku gier./ Poza tym jak patrzę na ceny GE, która i tak nie ma wszystkich dodatków, więc trzeba UE kupić, to mi się odechciewa. Tym bardizej,z e Redzi takie rzeczy dawali za darmo. P.S. Jesli dobrze liczę lepiej jest kupić GE i DE, a opóxniej odsprzedać jedna z gier jako standard. Deluxe jest droższa od standardu o 10 euro, a Ultimate - o 20 e os Golden, przy czym jeśli chodiz o zawratosć Ultimate=Golden+Deluxe. P.S.2 Jak ktosmma darmowy okres próbnym na twitch premium do wykorzystania to polecam, bo tam są i tak chyba najfajniejsze skórki do Odyssey.
 5. NemoTheEight

  W Cyberpunku 2077 masz ocalić siebie, nie świat

  Włąściwie to o ile pamietam Geralt głównie najpierw usłował zpomścić kumple, bpóxniej odsuzkać kochanke, a jeszcze później drugą. Świat to on ratował albo przypadkiem, albo za pieniadze (albo jedno i drugie). Ale fajnie pograć kims, kto nie ratuje świata, bo mnie akurat to zawsze nudzi. Jakos w 90% gry gramy koksem ktory musi uratować świat, bo coś tam. Kompleksu Mesjasza idzie dostać, a i tak jesteśmy predysponowani, przez dobór lektur szkolnych w dzieciństwie.
 6. Fajnie. Nie wiem, czy nie kupię.
 7. Chyba 300... I to co najmniej. Ta cena to jakieś nieporozumienie. Chyba ktoś porządnie w główkę się je***! Tu nie chodzi o to ile PODOBNYCH płaszczy możesz mieć za taką cene, tu chodzi o ekskluzywność pewnie uszyją ich po jednym albo 2 i tyle, a za pare lat na aukcjach za miliony będą latać. W sumei to dobry pomysł. Kupićwsyzstkie 3 z certyfikatem autentycznosći, sprzedać kolekcjonerom 10 razy drożej i masz kasy na 3 pąłszcze, 4 aut i konsolę z obudową sze szłota, polerowaną futerkami chomików syryjskich, któym puszczano Bacha.
 8. Taniej jest isc do krawca i dac sobie taki uszyć. Poza tym z amniejsza kasę i tak pewnie będzie lepszej jakości.
 9. Kiedy mas ztyle forsy, że kupujesz poplarną i dochodową grę multi tylko po to,z ęby ja skasować w trosce o życie towarzyskie graczy :)
 10. "Hitman 2", bedący siódma częścia serii :) Kiedy dev ma kłopoty z cyferkami.
 11. Gdy kupowałem EK do Wieśka 2 w zawartosci kolekcjonerki bło kilka DLC. Któkopoperemierze rEdzi udostępnili je swszystkie wszystkim za darmo. No i co? Dostąłem za to kilka fantów, któych nie miałem, poza tym DLC to najmniej warte elementy dobrej EK. Choc niektórzy też jjczyli, że innymi mają za darmo, a my płaciliśmy. A żeby obecnie kupową cpre-ordery trzeba być kompletnym frajerem, alebo naprawdę hardcorowym fanem. chyba, że od Redów. Nadal czasem żałuję wycofania zamówienie na EK.
 12. Po pierwze Redzi są ludźmi (chyba, w sumie nie znam osobiscie, wieć moze to Elfy, albo Krasnoludy :) ) Po drugie oni chyba najlepiej wiedzą jaa grę robią. I tak są gry z elementami karcienki nie będące przede wszystkim karciankami.
 13. Te artyuły są tak porywajace i długie, ze jeszcze trochę i będziecie pisać o tym, że prezec UbiSoftu zjadł płatki.  Czego dowiedizelismy sie tutaj: -Że w Cyberpunku będą aktywnosći poboczne -Że fabuła bedzie ważna Czego sie nie dowiedizelismy -Jakie z końcu sa róznice pomiedyz GTA V, a Cyberpunkiem -Dlaczego w ogóle ktokolwiek miałby porównywać grę o XXI-wiecznych przestępcach z grą sci-fi. -Dlaczego kiedyś wchodizłem tutaj codzienie i było mnóstwo fascynujących artykułów, a teraz wchodzę raz na miesiac z przyzwyczajenia.
 14. "Niespełna" 260 zł za grę plus 4 DLC. Chce ktoś paczkę zapalek? Tylko 100 zł.
 15. Tęsknię za czasam, gdy do edycji specjalnych dawali cokoliwiek poza paroma skorkami.