NemoTheEight

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2544
 • Dołączył

 • Ostatnio

NemoTheEight ostatnio wygrał w dniu: 8 Listopad 2017

NemoTheEight miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O NemoTheEight

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. "wszystkie rozszerzenia gry będą udostępniane za darmo" "Wprawdzie obok nich w produkcji znajdzie się sporo przedmiotów kosmetycznych, za które przyjdzie nam zapłacić realną walutą, ale nie będą one miały bezpośredniego wpływu na mechanikę czy równowagę rozgrywki." To nadal sie wyklucza.
 2. NemoTheEight

  Film Mortal Kombat z 14-letnim Raidenem

  I tak wyjdzie syf jak każdy inny film na podstawie gier ze szczrólnym uwzglednieneim bijatyk. "Tekken" rlz :_
 3. Lol./ Źle przeczytałem tytuł i myślałem,z ę 2. dodatek będzie o polowaniu na indyka :) Nawiasem szkoda, że w 1. nie mozna wybrać, po której stronie staniemy.
 4. NemoTheEight

  W Skyrima wciąż grają "miliony ludzi"

  Ja po prostu co jakiś czas próbuję, czy w końcu zniknłey najgorsze bugi. Spoiler: 3 mesiace temu dalejj były. Sorry kurde, ale kupiłem LE dla DLC. Hearthfire dalej praktycznie niegrywalne, bo domy się rozpadają. Gdybym mógł zwrócić grę tak długo po zakupie (do HF doszedłem po kilkuset godiznach i prawie roku gry) to bym poprosił o zwrot kasy i tyle. "Świetna gra, co z tego, że ma kilka błędów"? To kupcie sobie biurko, ale z ołową szafek zamurowanych i bez jednej nogi. No i  trochę krzywym blatem.
 5. Czyli roią quasi-historyczną grę  o skrytobójcach na powdstawie strzelanki z elementami RPG w świecie post-apo, RPGa fantasyo zabójcy potworów i rPGa fantazy o zaójcy smokow zabijającym jednym słowem? Choć w sumie zaeleży co z nich wezmą. Jak politykę odnoscie DLC z Wieśka to ok. Gorzej jak (nie)umiejetnosć łatania bugów w platnych DLC  ze Skyrima.
 6. To nie kwestia mody, tylko pory roku. Są wakacje, dzieci maja czas.
 7. Wszystkie 3 zostały juz dawno uznane za środki uzależniajace. Herbata o tyle mniej, że jest po prostu za słaba. To trochę jakby sie uzaleznć pijac codziennie miligram kokainy z 2 litrach wody.
 8. Tak naprawdę długość gry to bzdura. 3 gr,  w które grąłm najdłużej: 1. PayDay 2: czyste farmienie 2. TES V: Skyrim - polowa to famienie, bo chciałem pobudować domki 3.  Gry zserii AC - latanie po mapie za pojedynczymi skrzynkami/znajdźkami (w United spedizłem pół dnia na otwieraniu skryzń, bo kiepski w tym jestem i ciagle musiałem 1/4 mapy lecieć po nowe wytrychy).
 9. Eee... mam 30 lat i zablokowane platnosci na iPhonie, zeby przypadkiem nie kliknać czegoś ciepiąc gazetę na telefon. Koleś podpiął kartę do konta używanego przez 12-latka. Przed czym on chce ostrzegać roziców? Przed niską inteligencją? Poza tym zgadzam sie z SC. Fajnie, jesteśmy środowiskiem graczy, ale nie róbmy z siebie i świata błaznów. Jasne, dla więksozsći gry t niewinna rozrywka, ale uzależnienie od gier istnieje i jeśli ktoś cierpi z jego powodu należy go leczyć. to tak jakbym wyśmiewał AA, bo lubię wino.
 10. Ciekawe co z faktem, zę LiS mialo 2skrajnie odmienne zakończenia. Zrobią 2 wersje LiS?
 11. A kiedy zapowiedzą patcha do TES V: Hearthfire? Chcę w koncu przejsć tę grę nie marnując kilkunastu godzin na ulepszanie domku tylko po to, żeby się rozpadł. Ew. mogą mi zwrócić róznicę pomiędzy LEgendary Edition, a podstawką z czaśów miesiac po premierze LE.Inaczej będę zawsze mówił ludizom, ze Betasda to banda partaczy. Sorry, ale HF dodaje do gry tylko 1 element, który jest spartolony nawet z zainstalowanym i uruchomionym  unofficial patchem. Któy zresztą nie pozwala na zdobywanie osiagnięć ("Bo włączone mody"). Przy tej cenie za grę to czyste żarty. I co? TES VI niby nie będzie taka sama?
 12. Jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie jest Ameryka Południowa i Środkowa. Tam nie ma ani mrocznie, ani deszczowo. Ja mam tylko zastrzeżenia do reklam trwajacych 1:40. Jak ogladasz filmik trwajaćy 10 minut i twórca zaznaczy 5 miejsc na reklamy to trwa to łacznie wiecej niz sam filmik.
 13. Akurat Spkowski, nawiasem majacy opinię gbura wśóród czytelników, w tymwąłsnych fanow, nie cierpiał gier z serii nie dlatego, zę wuważał je za złe, tylk dlatego, że wiele osób bardizej kojarzyło gry, niż ksiażki i twierdziło, że Sapkowski populanosc zawdzęcza CD Projectowi.
 14. Tytuł byłby fajny, dla jakegoś hohrroru kkalsy B. Niestety po treści recenzji to to DLC nie jest tak fajne jak horrory klasy B.