Dahmin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  100
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dahmin

 • Ranga
  Robotnik
 1. Myślę, że w rolę Kratosa najlepiej wcieliłby się Johnny Sins. W swoich ostatnich filmach akcji znacznie poprawił swój talent aktorski. Warunki też ma świetne.
 2. Dokładnie. Rzeczywisty czas gry to zawszę był schemat -50% tego co podają. Minimum. Jeśli jednak mówią prawdę, a głęboko w to wątpie. To te 40 godzin na hack'n'slasha jest dobrym wynikiem.
 3. Za 50 zł grzech nie brać takiej gry.
 4. Oficjalnie nie ma. Nieoficjalnie - jest. Sam grałem jakiś czas temu i było to grubo po momencie tej śmiesznej afery. Jest pełno poradników jak to zrobić. Z tym, że działa to na zasadzie, iż PC może dołączyć do lobby PS4 czy Xboxa, a w drugą stronę już podobno nie. Nie che mi się tego sprawdzać, ale wujek Google mówi, że trick działa do tej pory. Tak więc miłej zabawy temu, kto ma rozsianych kumpli po platformach.
 5. Sony nie lubi Xboxa z wiadomych przyczyn. Do reszty platform raczej nic nie ma (patrz: rocket league i war thunder). PC spokojnie może grać z PS4 i prawdopodobnie z Xboxem tylko trzeba pokombinować.
 6. Spyro; CTR; MediEvil. Mocny strzał w nostalgię, a co za tym idzie - portfel. Jakby Capcom dał jeszcze jakieś oznaki życia z tego remejku Residenta 2 to już w ogóle.
 7. Pies z tym hearthstonem. Znalazłem coś lepszego img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0KvKYL_700b.jpg
 8. Czekam na tryb battle royale w hearthstonie.
 9. Dziś podobno start Winter Sale.
 10. Nie mogę się już doczekać! Odłożyłem już pieniądze dawno temu na premierę bo nie przepadam za early accesami...
 11. Chyba ktos tu nie załapał ironii Teraz przynajmniej wiemy jaki z niego fachura.
 12. Zbanują grę w Australii i tyle. Btw. Odblokowanie wszystkich bohaterów zajmuje 2 do 3 tygodni grając 2 godziny na dzień