Dahmin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  70
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dahmin

 • Ranga
  Robotnik
 1. Na usługach Blizza można polegać. Trzymały i trzymają wysoki poziom.
 2. Szkoda. Może gra miałaby szansę zaistnieć gdziekolwiek.
 3. Hahaha! Szybcy są niema co.
 4. Ostatnio tyle chłamu wychodzi pod szyldem AAA, że nawet janusze zaczynają się pilnować i nie kupują w ciemno.
 5. Jedna bitwa raz rozgrywana po stronie "dobrych" raz po stronie "złych" a innym razem po tej samej stronie tylko z perspektywy innego żołnierza; lub zrobią patent z GTA 5, ale wątpię.
 6. Tak jakby jakaś znacząca ilość osób czekała...
 7. Must have dla każdej nastolatki. Nie wspominając o wampirach.
 8. Ciężko nie nazwać kogoś idiotą kto zamyka w pół gotowy projekt przez "rodzinną" kłótnie. Mogli już to przynajmniej dokończyć z zaciśniętymi zębami dla fanów, którzy ostro się nakręcili.
 9. Biorąc pod uwagę dzisiejszą kondycję Biowara radzę się wstrzymać z kupnem jeśli ktoś niechcę przez przypadek kupić Dragon Age-a 3,5. Czyli właściwe zakończenie gry wycięte do DLC a po drodzę do niego grind przez 100 godzin.
 10. > Pytanie ile to będzie zajmowało, bo z moim netem pewnie nawet mi sie nie ściągnie w te > 2 dni. Folder gry waży najdokładniej 37,3 giga więc też spodziewaj się przynajmniej połowy z tego do pobrania. EA o dziwo w porównaniu do Steama ma dobre serwery jeśli chodzi o pobieranie więc powinno szybko zlecieć. A swoją drogą multi w grze jest bardzo przyjemne. Przypomina Call of Fiutii ale jak spada tytan to gra nabiera innych rumieńców. Za te blisko 12 złoty warto wypróbować tym bardziej, że nie tylko "demo" titanfala się dostaje. Będę miał przynajmniej do czego postrzelać.
 11. Skoro skusili się na kolejny rok suportowania gry to może w końcu pojawi się GROM.
 12. No może będzie opłacało się kupić ją za jakieś dwa lata skoro pracę idą do przodu. Nie żeby coś do ludzi, którzy nabrali się na preorder :D
 13. > Po tym, jak wyglądała optymalizacja GTA V śmiem twierdzić coś dokładnie odwrotnego ;) To dalej nie wyklucza tego co napisałem.