Kresegoth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  237
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kresegoth

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Że czym, kolonbizowanym? :D
 2. Dopracowany tak, jak to Sega zrobiła, gdy do Sonica dorzuciła Denuvo? :D
 3. Nie no, na pewnym etapie wydarzenia trochę się przestawiały :D
 4. Bug w tekście ;) "sezonei gry"
 5. To oficjalne info? Bo jeszcze niedawno sie zapierali ze takiego nie postawia. Link do zwiastuna: https://www.youtube.com/watch?v=TcZyiYOzsSw
 6. Nie przeszkadza Ci to ze oryginalna gra na cracku chodzi lepiej, niz bez niego? Jak nie próbował, to nie będzie wiedział.
 7. Karcianka w Elder Scrolls już jest.
 8. Drżyjcie, nadciąga śmiertelna zamieć!
 9. Należę do tej małej grupy ludzi, którym trójka się podobała (w moim przypadku z prozaicznego powodu: sporo pomysłów kopiowała ze starej kreskówki Generation 1, którą uwielbiałem). Ale czwórki nawet przy całej mojej wyrozumiałości dla tępej rozrywki nie byłem w stanie zdzierżyć. Miałem nadzieję, że skoro piątki nie będzie pisał Ehren Kruger, będzie lepiej, ale nic z tego.
 10. Nikt nie jest doskonały, kaleka kalka mi się na mózg rzuciła w ferworze pracy. Już poprawiłem, dzięki. Ale to nie wszystko "(...) ni dałoby się zrobić quizu “znajdź pięć różnic” - Ni to byli rycerze "Czy taka sama syneria..." - G jak głodny. "(...) nie ma co się zbytnio wgryzac" - Ć. "(...) co na moja prosbę" - Ś. "(...) oddajacy jego kwiecisty język..." - Ą. " Dmitija" - R.
 11. "Szczególne wrażenie robi dwór króla goryli, Grooda..." - Grodda.
 12. A to dlatego, że serial wykorzystuje tylko pierwszy film i jego "wygląd" jako podstawę. Poza tym nie jest kanoniczny z MCU.
 13. O to to. Pochodzenie ojca Petera to mój najpoważniejszy zarzut dla tego filmu. Dla mnie to powtórka z Iron Mana 3, w którym zrobiono Mandaryna po swojemu. Na potrzeby filmu jakoś tam działa, ale wybiegając poza jedno widowisko jest to strzał w stopę i zablokowanie wielu ciekawych pomysłów na przyszłość. Chyba że będą to tak samo odkręcać, jak wspomnianego Mandaryna.
 14. Nie wiem, czy jest dupkiem ale w oryginalnej wersji na pewno nie jest zły a tutaj najpierw utwierdzano nas w przekonaniu, że czarnym charakterem jest albo ta złota rasa albo Youndu. Nie nazwałbym go też dobrym, a co do drugiej kwestii, jeśli dałeś się na to złapać, to Twoja sprawa. Mi wystarczył fakty, że postać a) jest ojcem Petera, b) ma takie, a  nie inne imię, c) jest takiej, a nie innej rasy.