Yaboll29A

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  72
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Yaboll29A

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zapewne chodzi ci o gre Dragon throne battle of red cliffs. Grałem, ciężka jak diabli.
 2. Uważam taki element za zło w płatnych grach. Zapłaciłem za gre i mam jeszcze płacić więcej by móc odblokować jakieś skórki postacie czy inne pierdółki. Uważam że takie praktyki powinny być napiętnowane, jednak politycy nie powinni w to ingerować. 
 3. Osoby które wykupiły wszystkie dodatki nic nie dostaną?
 4. Bardzo irytuje mne do kąd zmierza branża gier, to że coraz częściej zaczyna się słyszeć nazywanie gier usługami czy żadanie dodatkowej zapłaty za gre już zakupioną. Jeśli tak dalej będzie to porzuce granie a przynajmniej w tytuły które będą wymagać dodatkowych opłat, abonamentów czy innych form wyzysku,
 5. Piszcie za siebie, mi się tam podoba.
 6. To ja w takim razie prosiłbym o uściślenie co to są te toksyczne zachowania ich z daniem w ich grze i jacy gracze są ich zdaniem złymi ludźmi. Bo może jestem takim graczzem i nie zdaje sobie z tego sprawy, a w takim razie nie ma sensu bym marnował pieniądze na ich gre skoro mam dostać bana. Skoro mają oni publikować takie ogulnikowe apele to lepiej niech nie publikują niczego.
 7. Ludzie z Haradu byli czarno skurzy ale oni raczej nie przebywali w Gondorze i nie nosili takiej zbroi. Fakt ciekawe jak się to ma do historii Władcy pierścieni jak i całego uniwersum Sródziemia.
 8. > A tak swoją droga czemu publikujecie sprzedaż gier w UK a nie chociażby w Polsce :) ? Może dlatego bo mieszka tam wielu Polaków którzy również grają i kupują tam gry.
 9. Coś czuje że będzie kicha.
 10. Nowe Call of duty jednak nie dla mnie. Mam nadzieje że w przyszłym roku wyjdzie Call of duty które będzie osadzone w realiach drugiej wojny światowej. Nowa generacja sprzętowa to dobry moment na taki krok.
 11. Jeśli wersia na Xboxa (tego czy następnego) jest w planach to pewnie będzie w przyszłym roku.
 12. Lubie gry o wampirach i wogóle wszystko gdzie są wampiry i ma to mroczny klimat ale ta gra do mnie nie przemawia. Jak na razie to ta gra zapowiada się na niezły crap. Crafika może nie jest cudowna ale mogli by nieco inny styl artystyczny obrać.
 13. Według Cryteka `grafika ma znaczenie`

  Ma znaczenie ale drugorzędne. Też zależy w co gramy, nie każdej grze potrzebna jest najlepsza grafika. Z drugiej strony jeśli gra nie ma do zaoferowania dobrej fabuły, klimatu i grywalności to pozostaje tylko grafika Przynajmniej ktoś coś o takiej grze napisze. Tyle że ile można sie jopić w ekran, gry służą do grania a nie do oglądania. Tak zgadzam się grafika też buduje klimat ale nie potrzeba wcale do tego takiej grafiki która będzie wyciskać całą moc z kaarty graficznej i przy której w dniu premiery gry wielu graczy musi obejść się smakiem bo ich kompy zwyczajnie nie dają rady. Z drugiej strony co ma mówić koś kto zajmuje się produkcją silników graficznych?
 14. Ciekawy artykuł. Z ciekawości przeczytałem mimo że ja takiego problemu nie mam.
 15. Nie wiem czy kupie. Ogulnie w trójce nie podobało mi się to że wszystkiego było mniej w przeciwieństwie do części drugiej. Jeśli taki stan rzeczy ma się utrzymać w części czwartej to ja podziękuje.