Primo3001

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  116
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Primo3001

 • Ranga
  Przodownik
 1. "nawet jeśli coś wydaje się niemożliwe, to nie znaczy, że takie faktycznie jest"???? "kończysz w strefie komfortu"??!!!???   Śmierdzi mi tu coachingiem, który jak dla mnie powinien być karalny. 
 2. Takie zapewnienie to znak, że coś jest nie tak xd
 3. Spintires to idealna gra na okres jesienny. Bardzo udana gra która do tego była dość trudna, wymagała planowania trasy i ciągłego skupienia. Grę trzeba traktować poważnie, bo chwila nieuwagi i leżymy w rowie i musimy ratować się inną ciężarówką.
 4. Mnie na przykład żadna z tych gier nie interesuje. Za to chętnie pogram w drugi epizod Life is strange BTS. Pierwszy był całkiem dobry mimo, że jak dla mnie początek był jakiś taki sztuczny.
 5. Ja bym powiedział, że brak wyraźnych postaci w TES to nie niedogodność a ułatwienie. Autorzy filmu tak naprawdę sami mogą wiele dopowiedzieć i nie będzie się to kłóciło z grą, gdyż w grze wiele fabularnych kwestii było potraktowane raczej symbolicznie. Moim zdaniem najlepsze na serial/film (lepiej film, albo seria filmów według mnie, bo seriale mają w zwyczaju się rozwlekać przez co tracą na głębii) byłyby gry Mass Effect i właśnie TES. Czy GTA to dobry pomysł na film/serial? Moim zdaniem nie. W GTA  postacie, struktura zadań i rozgrywka przy jednocześnie rozwiniętej warstwie fabularnej sprawiają, że twórcy filmu musieliby przenieść grę na ekran kinowy w skali niemal 1:1 a to by po prostu nie zadziałało.
 6. Gdy widzę nagłówek "The Elder Scrolls" serce zaczyna mi bić szybciej. Potem zauważam "online" i wszystko wraca do normy... 
 7. Masz przecież kilka niezłych modów dodających takie rzeczy + rozbudowany crafting i budowę obozowiska ... No niby tak, ale te wszystkie mody są jakieś strasznie toporne i niezbilansowane. Do tego zwykle jakoś tak nie pasują do reszty gry. Takie moje odczucia. Żywy przykład whale'a - głownego targetu Bethesdy Szczerze mówiąc to w moich żyłach płynie piracka krew. Bethesda nie zarobiła na mnie ani grosza. Jeśli ja mam być ich głównym targetem to bardzo im współczuję.
 8. Masz przecież kilka niezłych modów dodających takie rzeczy + rozbudowany crafting i budowę obozowiska ... No niby tak, ale te wszystkie mody są jakieś strasznie toporne i niezbilansowane. Do tego zwykle jakoś tak nie pasują do reszty gry. Takie moje odczucia.
 9. Poprawka. Jednak nie mają plusa, bo survival mode będzie odpłatną usługą w ramach Creation Club. Nieładnie Bethesda, nieładnie. Jednak obawiam się że to kupię...
 10. k***a mać. Znowu będzie trzeba zacząć od nowa xD a tak serio to świetne wieści. Marzyłem o takim trybie w Skyrimie, ale nie myślałem że go dodadzą i to za darmo, a wierzcie mi że Bethesa nie ma w zwyczaju robić nic za darmo. XD Mają u mnie dużego plusa!
 11. Spoko. Mój komp łapie się w zalecanych.
 12. Skyrim na robota kuchennego pewnie
 13. Wydazdzą to na PC. Jestem pewien. Sami mówili,że RDR 1 nie wydali na PC'ty tylko dlatego, że cała produkcja tej gry to był jeden wielki koszmar. Port na PC zająłby im zbyt dużo czasu, więc go nie zrobili.
 14. Całkiem dobry sposób na rozpoczęcie kampanii marketingowej. Znając R* pewnie za 2 lata zobaczymy GTA VI