Primo3001

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  122
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Primo3001

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zarabianie na ukazywaniu przemocy domowej w filmie? OK! W książkach? OK! W grach? "- Przemoc domowa nie powinna być częścią gier wideo, niezależnie od motywów. Przemoc domowa to nie gra i nie powinno się jej trywializować." A kto mówi o trywializowaniu? Nie widziałem tego trailera, ale to że coś jest grą, to nie znaczy, że od razu jest dla dzieci i że nie może ukazywac poważniejszych tematów.
 2. The Run i ProStreet też mają niską ocenę, a dla mnie są ulubionymi NFSami. Mimo, że NFS zaczynałem od U2, Most Wanted. Problemem Payback wydaje mi się jednak fakt, że gra posiada rozbudowany system inwazyjnych mikropłatności, czego ja nie toleruję w grze za którą trzeba zapłacić już na starcie. Nie kupię. Honor mi nir pozwala, mimo że jestem ciekaw jak gra wygląda.
 3. Gra niczego sobie. Pomysł super, wykonanie też. Gra krótka, a nawet mimo to bywa monotonnasystem walki fajny, ale same sekwencje w których walczymy ciągną się bez końca. Fabularnie gra jest niezbyt oczywista, dziwna i po prostu ciekawa. W grze było kilka ciekawych, oryginalnych fragmentów, ale spora część gry wydała mi się jak wspomniałem monotonna . gra takie dobre 7,5/10 jak dla mnie.
 4. Life is Strange Before the Storm - recenzja

  Autorze. Raz oceniłeś pierwszy epizod na 7 a raz na 6. Zgaduję, że pod koniec artykułu miała być ocena drugiego epizodu :D
 5. Nigdy nie wydałem nawet grosza na mikroplatnosciach. Jedyne co kupuje to pełnoprawne, duże DLC pokroju np. Krew i Wino do Wiedzmina 3 czy Dragonborn do Skyrim. 
 6. Moim zdaniem TR2013 i Rottr to wyborne gry. Szczególnie ta druga. Granie w nie było tak przyjemne i ekscytujące, że gdyby nie fakt, że gry są stosunkowo krótkie - wrzuciłbym je na pierwsze moejsce swojej listy najlepszych gier :D
 7. "nawet jeśli coś wydaje się niemożliwe, to nie znaczy, że takie faktycznie jest"???? "kończysz w strefie komfortu"??!!!???   Śmierdzi mi tu coachingiem, który jak dla mnie powinien być karalny. 
 8. Takie zapewnienie to znak, że coś jest nie tak xd
 9. Spintires to idealna gra na okres jesienny. Bardzo udana gra która do tego była dość trudna, wymagała planowania trasy i ciągłego skupienia. Grę trzeba traktować poważnie, bo chwila nieuwagi i leżymy w rowie i musimy ratować się inną ciężarówką.
 10. Mnie na przykład żadna z tych gier nie interesuje. Za to chętnie pogram w drugi epizod Life is strange BTS. Pierwszy był całkiem dobry mimo, że jak dla mnie początek był jakiś taki sztuczny.
 11. Ja bym powiedział, że brak wyraźnych postaci w TES to nie niedogodność a ułatwienie. Autorzy filmu tak naprawdę sami mogą wiele dopowiedzieć i nie będzie się to kłóciło z grą, gdyż w grze wiele fabularnych kwestii było potraktowane raczej symbolicznie. Moim zdaniem najlepsze na serial/film (lepiej film, albo seria filmów według mnie, bo seriale mają w zwyczaju się rozwlekać przez co tracą na głębii) byłyby gry Mass Effect i właśnie TES. Czy GTA to dobry pomysł na film/serial? Moim zdaniem nie. W GTA  postacie, struktura zadań i rozgrywka przy jednocześnie rozwiniętej warstwie fabularnej sprawiają, że twórcy filmu musieliby przenieść grę na ekran kinowy w skali niemal 1:1 a to by po prostu nie zadziałało.
 12. Gdy widzę nagłówek "The Elder Scrolls" serce zaczyna mi bić szybciej. Potem zauważam "online" i wszystko wraca do normy... 
 13. TES V: Skyrim wkrótce z trybem Survival

  Masz przecież kilka niezłych modów dodających takie rzeczy + rozbudowany crafting i budowę obozowiska ... No niby tak, ale te wszystkie mody są jakieś strasznie toporne i niezbilansowane. Do tego zwykle jakoś tak nie pasują do reszty gry. Takie moje odczucia. Żywy przykład whale'a - głownego targetu Bethesdy Szczerze mówiąc to w moich żyłach płynie piracka krew. Bethesda nie zarobiła na mnie ani grosza. Jeśli ja mam być ich głównym targetem to bardzo im współczuję.
 14. TES V: Skyrim wkrótce z trybem Survival

  Masz przecież kilka niezłych modów dodających takie rzeczy + rozbudowany crafting i budowę obozowiska ... No niby tak, ale te wszystkie mody są jakieś strasznie toporne i niezbilansowane. Do tego zwykle jakoś tak nie pasują do reszty gry. Takie moje odczucia.
 15. TES V: Skyrim wkrótce z trybem Survival

  Poprawka. Jednak nie mają plusa, bo survival mode będzie odpłatną usługą w ramach Creation Club. Nieładnie Bethesda, nieładnie. Jednak obawiam się że to kupię...