• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DracoBart31

Pojawiające się i znikające okna na pulpicie

Pytanie

Witam wszystkich,

Od niedawna mam pewien dziwny, nieco irytujący problem ze swoim stacjonarnym sprzętem. Mianowicie na dosłownie 1 sekundę, góra 2 znikąd pojawia się małe okno na ekranie, po czym znika. Nie wyświetla się tam w zasadzie nic - wydaje mi się, że jest ono białe, ale nie jestem w stanie dokładnie określić czy to ładujący się wiersz poleceń czy cokolwiek innego. Po prostu czas jest zbyt krótki. Nie mam zielonego pojęcia z czym miałoby to być związane, albo co miałoby być tego źródłem. 

Będę wdzięczny za każdą możliwą pomoc z tym problemem.

2 odpowiedzi na to pytanie

• 0
Dnia 30.05.2017 o 22:39, DracoBart31 napisał:

Witam wszystkich,

Od niedawna mam pewien dziwny, nieco irytujący problem ze swoim stacjonarnym sprzętem. Mianowicie na dosłownie 1 sekundę, góra 2 znikąd pojawia się małe okno na ekranie, po czym znika. Nie wyświetla się tam w zasadzie nic - wydaje mi się, że jest ono białe, ale nie jestem w stanie dokładnie określić czy to ładujący się wiersz poleceń czy cokolwiek innego. Po prostu czas jest zbyt krótki. Nie mam zielonego pojęcia z czym miałoby to być związane, albo co miałoby być tego źródłem. 

Będę wdzięczny za każdą możliwą pomoc z tym problemem.

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to przeskanowanie komputera jakimś antywirusem.

• Upvote 1

• 0
Dnia 1.06.2017 o 11:24, doctorwho napisał:

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to przeskanowanie komputera jakimś antywirusem.

Zrobiłem dokładny skan przy użyciu MalwareBytes i znalazło jakieś 4 trojany, więc usunąłem. Ale nawet po usunięciu dalej działo się to samo. Wydaje mi się, że pomocne (i skuteczne!) okazało się wywalenie AMD DualCore Optimizer. :)

Temat do zamknięcia.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować