doctorwho

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1030
 • Dołączył

 • Ostatnio

doctorwho ostatnio wygrał w dniu: 11 Luty

doctorwho miał najwięcej polubień!

Reputacja

8 Neutralna

O doctorwho

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. doctorwho

  Battlefield V - gameplay trailer z gamescomu

  To powinien być pierwszy zwiastun tej gry, niestety nadal nie jestem przekonamy co do tej gry i po mimo że z serią Battlefield jestem związany od lat tą część raczej sobie odpuszczę przynajmniej przez kilka miesięcy od premiery.
 2. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  Właśnie dlatego napisałem że im niżej tym lepiej
 3. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  Jest wiele możliwości, na początku nałożyłbym nową pastę na procesor i wyczyścił chłodzenie. Warto jeszcze sprawdzić czy samo chłodzenie działa prawidłowo. Jeśli to nie pomoże to chyba należy je zmienić. Raczej wątpię żeby zniszczył cały zestaw (jednak nie takie rzeczy już widziałem) ale sam procesor na pewno może zostać uszkodzony przez takie temperatury.
 4. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  100 Stopni to zdecydowanie za wysoko, pod obciążeniem nie powinny znacznie przekraczać 60 (oczywiście im niżej tym lepiej), ewidentnie coś nie tak z chłodzeniem.
 5. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  A jak to właściwie wygląda? Nie chce się włączyć czy nie działa prawidłowo? Często zdarza się że przy czyszczeniu jakiś kabelek się poluzuje co może skutkować różnym zachowaniem komputera, sprawdź czy wszystko jest właściwe podłączone, czy wszystkie kable stykają, ram się nie obluzował itp.
 6. doctorwho

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Przy instalacji z GOG instalujesz wszystkie języki polski też jest do wyboru w grze.
 7. doctorwho

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ja miałem kiedyś podobny problem więc po prostu dodałem grę do biblioteki GOG i pobrałem całość, jeśli nie znajdziesz nigdzie tych plików to możesz spróbować tej metody.
 8. Jak czytam komentarze na różnych serwisach o tej decyzji to nie rozumiem oburzenia niektórych osób, dla mnie w RPG kamera to rzecz drugorzędna- dobra historia i mechanika obroni się niezależnie czy gra jest FPP, TPP czy nawet w rzucie izometrycznym. Poza tym wiele gier z tego gatunku korzysta z pierwszoosobowej perspektywy od lat.
 9. Czekam na TLoU part 2, specjalnie dla tej gry kupiłem PS4
 10. Może chcieli mu zapłacić z góry
 11. Przecież to nie jedyny przypadek kiedy praktycznie ukończona gra zostaje skasowana/przerobiona.
 12. doctorwho

  Wiedźmin 3 czy zadziała

  Bedzie działać, wystarczyło przeczytać wymagania i wszystko było by jasne
 13. doctorwho

  TWD S2 bez save'a z TWD S1 - jak bardzo ucierpie?

  Nie opłaca, po za wspomnieniem może 2 decyzji z jedynki nic się nie zyskuje.
 14. Już po 19 i jak na razie cisza więc wątpię. BTW była kiedykolwiek wyprzedaż na walentynki?
 15. Ty tak na serio? Grafika cały czas idzie do przodu, nie zawsze oznacza to że rozmiar tekstur będzie x razy wyższy niż kilka lat temu ale ogólnej poprawie uległo mnóstwo rzeczy np. oświetlenie czy efekty cząsteczkowe. Oczywiście bywają słabo zoptymalizowane tytuły (czy po prostu brzydkie) ale jest też masa gier wyglądających bardzo dobrze jak np. wspomniany BF1 czy Battlelefront 2 można by tu dopisać jeszcze kilka np. Resident Evil 7, czy nawet Wiedźmina 3 który przy maksymalnych ustawieniach wygląda naprawdę dobrze. BTW Anthem nie będzie wyglądał tak jak na pokazach mogę się nawet założyć o piwo