doctorwho

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1036
 • Dołączył

 • Ostatnio

doctorwho ostatnio wygrał w dniu: 11 Luty 2018

doctorwho miał najwięcej polubień!

Reputacja

8 Neutralna

O doctorwho

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak by prawidłowo przebudował światło (widać po napisie na suficie) pewnie wyglądało by lepiej.
 2. doctorwho

  plyta glowna

  To nie podłączasz obu do karty graficznej?
 3. Problemem był sposób zapowiedzi, mogli to gdzieś na szybko wcisnąć po między inne tytuły a zrobili cały panel jak dla gry AAA. Do tego wcześniejsze przecieki sugerujące że zobaczymy D4 nie pomogły, o Q&A już nawet nie wspominam.
 4. doctorwho

  Anthem - zobaczcie pierwszą misję w grze

  Na E3 to pokazywali chyba swoje najlepsze lokacjie bo od strony designu te w gameplayu strasznie sterylne i nudne :/  
 5. Muszę w końcu w dysk się zaopatrzyć do PS4 bo kilka gier i już zapełniony
 6. Pierwszoosobowa perspektywa w RPG to nie jest żadna nowość czy wyjątek wiele gier dziś już uważanych za klasyki używało widoku FPP. A te teorie spiskowe o tym że idą na łatwiznę czy też nie potrafią zrobić widoku TPP są po prostu śmieszne, zapewne trzecioosobowa perspektywa była brana pod uwagę, to nie tak że rzucili monetą i akurat wypadło na FPP. Dodanie teraz widoku TPP było by raczej niemożliwe (jeśli chodzi o jego użyteczność w gameplayu) bo widać że lokacje były projektowane z myślą o widoku z pierwszej osoby, jednak jestem pewien że prędzej czy później ktoś wypuści stosownego moda.
 7. doctorwho

  Battlefield V - gameplay trailer z gamescomu

  To powinien być pierwszy zwiastun tej gry, niestety nadal nie jestem przekonamy co do tej gry i po mimo że z serią Battlefield jestem związany od lat tą część raczej sobie odpuszczę przynajmniej przez kilka miesięcy od premiery.
 8. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  Właśnie dlatego napisałem że im niżej tym lepiej
 9. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  Jest wiele możliwości, na początku nałożyłbym nową pastę na procesor i wyczyścił chłodzenie. Warto jeszcze sprawdzić czy samo chłodzenie działa prawidłowo. Jeśli to nie pomoże to chyba należy je zmienić. Raczej wątpię żeby zniszczył cały zestaw (jednak nie takie rzeczy już widziałem) ale sam procesor na pewno może zostać uszkodzony przez takie temperatury.
 10. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  100 Stopni to zdecydowanie za wysoko, pod obciążeniem nie powinny znacznie przekraczać 60 (oczywiście im niżej tym lepiej), ewidentnie coś nie tak z chłodzeniem.
 11. doctorwho

  Diagnostyka komputera

  A jak to właściwie wygląda? Nie chce się włączyć czy nie działa prawidłowo? Często zdarza się że przy czyszczeniu jakiś kabelek się poluzuje co może skutkować różnym zachowaniem komputera, sprawdź czy wszystko jest właściwe podłączone, czy wszystkie kable stykają, ram się nie obluzował itp.
 12. doctorwho

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Przy instalacji z GOG instalujesz wszystkie języki polski też jest do wyboru w grze.
 13. doctorwho

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ja miałem kiedyś podobny problem więc po prostu dodałem grę do biblioteki GOG i pobrałem całość, jeśli nie znajdziesz nigdzie tych plików to możesz spróbować tej metody.
 14. Jak czytam komentarze na różnych serwisach o tej decyzji to nie rozumiem oburzenia niektórych osób, dla mnie w RPG kamera to rzecz drugorzędna- dobra historia i mechanika obroni się niezależnie czy gra jest FPP, TPP czy nawet w rzucie izometrycznym. Poza tym wiele gier z tego gatunku korzysta z pierwszoosobowej perspektywy od lat.
 15. Czekam na TLoU part 2, specjalnie dla tej gry kupiłem PS4