• 0
Erol509

Origin Usunąl Mi gre

Pytanie

Kupilem kilka lat temu bf 3.Nie działał mi to w niego nie grałem kilka lat.Teraz wbijam na konto ,dziwne że moge bo usuwaja konta.Nie mam bf 3 tylko probna wersje bf 4.Mam tylku pudełko i płyty .Nie mam paragonu.Moge jakoś ta gre odzyskac ? Patrzałem w ukrytych

1 odpowiedź na to pytanie

• 0
36 minut temu, Erol509 napisał:

Kupilem kilka lat temu bf 3.Nie działał mi to w niego nie grałem kilka lat.Teraz wbijam na konto ,dziwne że moge bo usuwaja konta.Nie mam bf 3 tylko probna wersje bf 4.Mam tylku pudełko i płyty .Nie mam paragonu.Moge jakoś ta gre odzyskac ? Patrzałem w ukrytych

Jeśli w pudełku masz klucz seryjny gry (a zakładam, że masz) to powinieneś napisać do supportu Origin w celu ponownego przypisania gry do konta. Myślę, że zdjęcie pudełka, płyty oraz klucza seryjnego powinno załatwić sprawę. Jest spora szansa, że osoba, która odpowie Ci na wiadomość o takowe zdjęcia poprosi, choć przyznam - nie wiem dokładnie jak działa support EA.

Pamiętam, że gdy chciałem otrzymać steamowy klucz do Red Faction Guerilla, to THQ poprosiło o zdjęcia, aby udowodnić, że posiada się oryginalną wersję płyty. Tak samo może być i tutaj. 

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się