Muradin

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  10852
 • Dołączył

 • Ostatnio

Muradin ostatnio wygrał w dniu: 26 Maj

Muradin miał najwięcej polubień!

Reputacja

22 Znakomita

2 obserwujących

O Muradin

 • Ranga
  The King of Iron Fist

Ostatnio na profilu byli

3210 wyświetleń profilu
 1. Muradin

  Google Stadia ominie Polskę

  No wlaśnie mnie to zastanawia, bo z jednej strony musimy mieć abonament, a z drugiej wykupić dostęp do mocniejszych gier i pewnie tytułów premierowych. To tak jakby Netflix za nowe produkcje miał kazać sobie płacić jakieś 2-3 dolce dodatkowego trybutu, bo oglądamy to w dniu premiery. Niby można to zrozumieć, ale zabija ideę jako takiej platformy związanej z subskrypcją.
 2. Ale to już dawne czasy były... raczej prehistoria ;)
 3. Oj... ja też się w wrażeniach machnąłem i z rozpędu napisałem, bo zarówno Crash i Spyro (już potwierdzone info) się pojawili :D  Swoją drogą - nie jestem pewny ale chyba coś wspominano o tym, że PC jest bez daty, ale w planach ;) 
 4. To nadal coś w rodzaju "The Old Blood", czyli niby spin-off, niby kontynuacja, ale na pewno nie główna "duża" gra. Co do lat osiemdziesiątych - no cóż, to nadal był tylko ruch oporu, a nie regularna armia, która wyzwoli cały świat. To możliwe ;) 
 5. Niby tak, ale tak no... nie do końca. Jasne, można pewne dane pokazać w nieco innym świetle, ale w przypadku naprawdę słabej sprzedaży nie da się tego aż tak podkolorować. Przykładowo - nie da się z 10 000 magicznie zrobić 10 000 000... ale można pokazać, że o wiele lepiej sprzedało się to cyfrowo, a to oznacza, że w przyszłości wydatki mogą być o wiele mniejsze w przypadku tworzenia wersji analogowych czy pójścia w zupełnie inny segment (więcej gier F2P z mikrotransakcjami) Generalnie nie wszystko da się AŻ TAK podkoloryzować. Z drugiej strony - przykład ActiBlizza pokazuje coś zupełnie innego, bo rok był najlepszy w historii firmy... a ostatecznie cięcia poszły równo.
 6. Z drugiej strony, wszystko zależy od tego, co posiada się w swoim "gamingowym arsenale". Jeśli PS5 zgodnie ze wszystkimi dotychczasowymi plotkami oraz informacjami od samego Sony ma mieć możliwość odpalania gier na PS4, to zakup konsoli w tym momencie jest średnio opłacalny. Z drugiej strony widząc, że ostatnio XBO Slima można kupić już za 800 zacząłem się zastanawiać, czy czasem go sobie nie kupić tylko po to, aby do końca tej generacji ograć wszystkie gry z serii Gears of War, Halo czy Forza. Z drugiej strony - nadal byłaby to maszynka służąca za sprzęt do odpalania starszych gierek ze względu na całkiem spory wachlarz tytułów dostępnych we wstecznej kompatybilności. Jeśli ktoś gra w dużej mierze na Xboxie, a posiada PlayStation 4, to mam wrażenie, że jeśli nie ma już ciekawych propozycji na tę platformę, to faktycznie można rozglądać się za sprzedażą. Podobnie działa to w odwrotną stronę. Kasa zawsze się przyda, aby dołożyć do kolejnej maszynki.
 7. Błąd - to kiedyś nazywało się alpha, albo "bardzo wczesna wersja produkcyjna"
 8. W sumie grając Shao Khanem możesz kogoś dźgnąć dzidą... i zagrać w żywą wersję "whack-a-mole"
 9. No już bez przesady, że na każdym możliwym etapie gry. Nikt Ci Story Mode nie blokuje za ścianą z płatnymi boostami. Powiem więcej - nawet wieżyczki przechodziłem bez wspomagaczy, a jakimś specjalnym wymiataczem czy pro-playerem również nie jestem. Co do waluty - też tragedii nie było wielkiej, a z tego co widziałem, ma to się jeszcze w tym tygodniu zmienić i nagrody mają być większe. Zresztą, wydaje mi się, że w tego typu grach nie ma co patrzeć na grind, bo to samo w sobie nie jest głównym celem zabawy. Celem jest klepanie się po twarzach na wirtualnych arenach, a nie zebranie wszystkich ciuszków
 10. Muradin

  Sony oficjalnie zapowiada PlayStation 5!

  Ja mam nadzieję, że przecieki będą mówiły prawdę i będzie to takie połączenie FATa ze Slim PS4. Całkiem ładne i estetyczne pudełko z tego im wyszło
 11. A to akurat poniekąd prawda. Sam pamiętam, jak kapitalnym doświadczeniem było dla mnie ogrywanie pierwszego sezonu TWD. Nawet widziałem sens w takim modelu wydawniczym... do momentu, gdy zaczęły pojawiać się kolejne gry. Nadal jednak szkoda Telltale dlatego, że skończyli tak, jak skończyli - momentalnie, z dnia na dzień. Ok, pewne przesłanki były widoczne od dawna, ale to nadal momentalne odłączenie od respiratora.
 12. Na start masz dostęp do wszystkich specjalizacji, dodatkowe projekty/zlecenia, w aktualnie trwającym evencie trzy dodatkowe klucze na start, w przypadku późniejszych epizodów wcześniejszy dostęp. Niedługo również i pojawią się dodatkowe zadania poboczne. Piszę o tym, bo w przypadku TD również pewne rzeczy pojawiały się z czasem i wypadały nieco bladziej niż w tym momencie.
 13. Muradin

  Co jest z komentarzami w newsach?

  To może inaczej - wiem, że ostatnie problemy z komentarzami zostały naprawione. Jeśli nadal coś nie działa tak, jak powinno, to sprawdzimy i to. Ja personalnie tego nie odbieram, także spokojnie - no offence taken, ale prawda jest tez taka, że robimy co możemy, aby było jak najlepiej. I nie ma tu ani grama lukrowania Mogę mieć tylko nadzieję, że pewnych przeciwności losu będzie coraz mniej, a dobrego będzie coraz więcej. Tyle lat już przewojowałem, to i kolejne mogę.
 14. Muradin

  Co jest z komentarzami w newsach?

  Good news - wszystko działa, jeśli coś nie będzie dalej stykało, to dajcie znać. Może być nawet w tym wątku
 15. Muradin

  Co jest z komentarzami w newsach?

  Chciałem napisać coś... ale się powstrzymam Wiemy, że komentarze nie działają i cały czas IT pracuje nad rozwiązaniem problemu.