Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harry Potter: Hogwarts Mystery - ciąg dalszy afery z mikropłatnościami

2 posty w tym temacie

Jakich mikropłatności? W tej grze za kasę można kupić tylko 2 waluty, które sa po nic. Za obie kupuje się stroje (któe nic nie dają, ot wygląd), a za jedną, rzadszą, mozna kupić energię, któa odnawia sie do maksimum jakoś w mniej niż godiznę. Na darmowych odnowieniach zrobienie 8-godzinnej lekcji (w sensie majacej 8-godzinny limit na skonczenie) trwa jakieś 4 godziny.

Jedyne realne zarzuty jakie ja słyszłem od graczy to głupi system rozwijania przyjaźni (gra wymusza kogo mamy zabrać na . misę z wyborem, bo o ile znajoomosc z jedną pozstacia rozwiniemy i tak, to z drugą juz nie, ja akurat zwybrąłem źle) i to, ze nie bardzo wiadomo jak developerzy chcą rozwijać grę, skoro nie to singleplayer oparty na wątkuabularnym i ci, co teraz zaczęli skończą przed wprowadzeniem zmian.

Ale to nie jest ggierka ze zbiernaiem postaci, jak te DC/Marvel/TMNT/Tekken/LOTR, gdzie jak chcą to wprowadzą paywalla na najfajniejszą postać. (w grze Marvel: Avengers Allience nie wyrabiałeem z eventami bez inwestowania normalnej kasygrając 20 h/d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować