Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Wszyscy je już pewnie znają ale warto żeby były także w wątku:
oto wymagania sprzętowe dla Dishonored

Minimalne:
OS: Windows Vista / Windows 7
Procesor: 3.0 GHz dual core lub lepszy
Pamięć: 3 GB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB
Grafika: kompatybilna z DirectX 9 z 512 MB RAM lub lepsza (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850)
Dźwięk: karta kompatybilna z Windows

Zalecane:
OS: Windows Vista / Windows 7
Procesor: 2.4 GHz quad core lub lepszy
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB
Grafika: kompatybilna z DirectX 9 z 768 MB RAM lub lepsza (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850)
Sound: karta kompatybilna z Windows

Wymagania rozsądne.
Ale niestety ja będę musiał poczekać na przesiadkę na nowy system :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gra zmówiona :)
Zapłaciłem w sumie niedużo (ach, te kody zniżkowe z KG :D) i to już jest cena z dostawą.
Mam nadzieję, że gra okaże się tak dobra jak się spodziewam albo jeszcze lepsza :D

20121001230936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 23:09, Abi_Dalzim napisał:

No to gra zmówiona :)
Zapłaciłem w sumie niedużo (ach, te kody zniżkowe z KG :D) i to już jest cena z dostawą.

Mam nadzieję, że gra okaże się tak dobra jak się spodziewam albo jeszcze lepsza :D


Mam dokladnie to samo, nie spodziewałem się, że uda mi się kupić Dishonored tak tanio :D A gra zapowiada się na tyle miodnie, że nie mogę się już doczekać kiedy uda mi się zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 23:09, Abi_Dalzim napisał:

No to gra zmówiona :)

Moja też zamówiona. Czasami jak patrzę na te ceny to mi się płakać chce. Ta sama gra na inną platformę. Żeby było śmiesznie to cena po 20% obniżce i darmowej wysyłce. Wydaje mi się też, że zamiast 20% zniżki dostałem 10%... Mam nadzieję, że ta gra będzie warta tych pieniędzy.

20121001234013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O grze jest na razie dość cicho, co widać zresztą w tym temacie, ale pre-order zajmuje pierwsze miejsce na liście sprzedaży muve.pl, a cała branża growa przy każdej okazji krzyczy, że to jest poważny kandydat do gry roku :D żeby się tylko nie okazało, że to wspaniała produkcja, o której większośc osób będzie tylko słyszała ;) pożyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 23:41, Damianuss1 napisał:

Moja też zamówiona.

184 zł? Ależ ból....
Nie chcę wywoływać kolejnej wojny "PC kontra konsole", ale z powodów finansowych cieszę się, że gram na blaszaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 13:38, Abi_Dalzim napisał:

184 zł? Ależ ból....
Nie chcę wywoływać kolejnej wojny "PC kontra konsole", ale z powodów finansowych cieszę
się, że gram na blaszaku ;)

Tia, coś w tym jest. Na konsole też są tanie gry, ale premierowe zawsze wysysają 2x więcej kasy. I przy okazji ten rabat się jednak zgadza. Zapomniałem, że te 20% jest odejmowane od ceny sugerowanej. Właściwie to nie mam co chyba narzekać. Na gramie Dishonored na X''a jest za 219zł plus przesyłka xd. Wychodzi na to, że na muve mam 50zł taniej co nie zmienia faktu, że za tą kwotę miałbym dwie premierowe gry na PC.

Co do gry bardzo jestem ciekawy jak wypadną pierwsze recenzje. O ile się nie mylę pierwsi zagrają koledzy z za oceanu. Przy okazji powstał fajny kawałek "Dishonored rap" nawiązujący do samej gry. Mam jednak nadzieję, że nie zobaczymy go w napisach końcowych :P.

http://www.youtube.com/watch?v=PPg8qKIbIYU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 18:11, Henrar napisał:

Jeżeli na PC gra wymaga Steama to i tak nie pograją, bo aktywuje się dopiero na premierę.

No wiem, ale ja (i pewnie wszyscy) mając wybór: "gra w łapce teraz czy gra w łapce potem" wybrałbym TERAZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja się obawiam o moją kartę Radeon Mobility HD 5650 z 1 GB RAM wen. pamięci. Gra w minimalnych ma Radeona HD 5850. Niby niewielka jest różnica między obiema kartami, ale jednak moja jest mobilna. Jeśli chodzi o resztę komponentów, to dysponuję i7 2,66-3.33 GHz, 8 GB RAM i sporym dyskiem. Jak myślicie gra powinna póść na minimalno-średnich, czy jednak grafika będzie wąskim gardłem? Ta gra to w końcu nie "Battlefield 3", a nawet ten ostatni poszedł na moim lapku. Doradzi ktoś? Czy najlepiej darować sobie "Dishonored" w moim przypadku? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2012 o 18:21, Abi_Dalzim napisał:

No wiem, ale ja (i pewnie wszyscy) mając wybór: "gra w łapce teraz czy gra w łapce potem"
wybrałbym TERAZ :)


Tak to wyglądało przed erą DLC. Teraz lepiej poczekać na jakieś GoTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nikt Ci nie jest w stanie zagwarantować, że gra Ci pójdzie w ogóle i jak będzie wyglądać :) wszystko zależy od optymalizacji - Skyrim np. chodził bardzo dobrze na słabych komputerach, a takie Diablo III potrafiło ścinać nawet na mocnych pecetach :) Akurat Battlefield 3 nie ma jakichś kosmicznych wymagań - pod tym względem gra jest dobrze zrobiona :)
Możesz najpierw poszukać na forach, może znajdziesz kogoś, kto akurat będzie grał na takiej karcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie wiem czy na forach znajdę kogoś kto będzie testował tę grę na podobnej karcie. Śmiem wątpić. :( Może ktoś ze znajomych, którzy kupią grę pozwoli mi testowo zalogować się na swoje konto Steam, ściągnąć grę i ją przetestować. Potem ewentualnie bym podjął decyzję o zakupie.

Jeśli ktoś orientuje się lepiej w kwetiach kart graficznych, a szczególnie tych mobilnych będę mocno zobowiązany za sugestie. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wymagać będzie GfWL? Wiadomo czy będzie dało się przypisać do steama?
Słyszałem już masę wypowiedzi, a sam jakoś nie siedzę w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 19:07, Renzov napisał:

Gra wymagać będzie GfWL? Wiadomo czy będzie dało się przypisać do steama?
Słyszałem już masę wypowiedzi, a sam jakoś nie siedzę w temacie.

Gra wymaga Steamworks - nie ma GfWL. To oznaczenie na pudełku to certyfikat, który oznacza, że gra jest zgodna z Win Vista/7, obsługuje blokadę rodzicielską, ma wsparcie pada od X360 i obsługuje rozdzielczości panoramiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować