Mercuror

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6535
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mercuror

 • Ranga
  Lord Generał
 1. Mercuror

  Telefony Komórkowe

  Szukam telefonu do 1500 zł do przeglądania internetu w domu i poza nim, grania od czasu do czasu, słuchania muzyki, okazyjnego robienia zdjęć. Miłym dodatkiem byłaby wymienna bateria.
 2. O panie, kto to panu tak ... zepsuł? Wszystko 100x większe i o wiele mniej czytelne.
 3. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  "Bo ludzie płaczą, że za rzadko wypadają i trzeba znerfić? :/ Super. Może po prostu od razu niech każdej nowej postaci dadzą na dzień dobry 70 poziom, wszystkie sety i legendy, z 50 baniek i po 20 klejnotów? :/" Chyba trochę inaczej ująłeś swoje myśli niż teraz twierdzisz. Na pewno nie tak miło, neutralnie i z szacunkiem do osób o innym zdaniu, jakby to wynikało ze streszczenia. Czyli prowadzimy dyskusję, ewentualnie komentuję twój post i tłumaczę co mi się w nim nie spodobało. Do tego rozmawiamy o grze. Rozumiem, że to nie ma sensu w temacie o tej grze?
 4. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Może od razu wymagajmy od gracza zrobienia 500 pompek przed każdorazowym odpaleniem gry? To dopiero byłoby wyzwanie. Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy dowartościowują się hardcorowym grindowaniem w hack''n''slashach. Dla normalnego człowieka godzina dziennie w Diablo to jest bardzo dużo, a zdobywanie przedmiotów legendarnych czy tym bardziej setowych raz na 2 tygodnie nie należy do najprzyjemniejszych. Dlatego cieszę się, że teraz mam na 90% gwarantowaną legendę za jeden run po Szczelinie, a nie jak to było wcześniej, że legendę widziałem kilka razy na miesiąc. Zaś z innych wieści parafialnych padła mi ciekawa różdżka, Wężowy Iskrownik, którego specjalnym affixem jest zwiększenie limitu hydr o 1. Zastanawiam się, czy nie poświęcić aury pancerza z 5% bonusem do krytyków na hydrę którąś.
 5. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Jeśli to to, co myślę, to kliknąć PPM na nim w ekwipunku. Natomiast ja mam mały problem, kupiłem dysk SSD i zainstalowałem na nim od nowa system, potem tylko przekopiowałem grę ze starego HDD i teraz przy ładowaniu poziomu zdarza się jej zawiesić. Trochę mi szkoda reinstalować, trochę to jednak waży.
 6. Mam dwa dyski, oba są pod GPT. Jeden jest pusty i chciałbym na nim zainstalować Windowsa, ale ten nie lubi się z GPT. Drugi zaś ma uszkodzoną listę partycji i boot sector, przy czym same partycje są wykrywane przez TestDisk (z UBCD). Byłbym wdzięczny za podpowiedź jak zainstalować Windowsa 7 pod GPT i/lub jak odzyskać te partycje (dokładniej: jakim programem, najlepiej z UBCD, jeśli obsługa nie jest oczywista nie pogardziłbym instrukcją).
 7. Grałem w to PoE i nie przypadło mi do gustu. Drzewko pasywnych skilli jest niby fajne, bo ogromnie wielkie, ale tak naprawdę strasznie monotonne - wybór ogranicza się często między "+3% do szybkości" i "+3% do życia" - coś, co jest miłym dodatkiem w Diablo, a nie podwaliną pod całą rozgrywkę. Aktywne skille też są takie sobie, głównie przez to, że są przypisane do gemów, a nie do postaci - więc w zasadzie w PoE nie ma czegoś takiego jak poważne rozwijanie postaci i radość z kolejnych poziomów. Przede wszystkim jednak PoE nie jest płynne. Nie wiem, może to wina postaci, którą grałem - duelist - ale brakowało mi niszczenia całych grupek mobów jednym-dwoma ciosami, jak wizardem w Diablo 3. Ten brak płynności zabija dla mnie całą grę.
 8. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Ostatnio dmg podskoczył mi do 800k i wraz z op buildem z Tajemniczą Kulą Mrozu i Archontem T1 jest dziecinną igraszką. Aż miło się farmi, czekam teraz na jakiś fajny set, widziałem taki, który przy 5 częściach sprawia, że Archont ma aktywne wszystkie możliwe runy. Miodzio.
 9. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Itemy, w tym rzemieślnicze, są skalowane do poziomu postaci, więc nie da rady zdobyć słabszych bez drugiej postaci.
 10. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Tzn. farma na normalnym ma sens taki, że to nie jest tak, że nie padają żadne legendarne przedmioty. Nie padają głównie nowe sety na 70 poziom, ale stare sety i legendarne przedmioty jak najbardziej wypadają. W ten sposób można się łatwo podboostować i ułatwić sobie farmę na T1/T2.
 11. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Wytrzymałość masz aż za dobrą, możesz sobie spokojnie Ice Armor na coś bardziej ofensywnego zamienić. Poza tym powinno być ok, DPS nadrabiasz Archontem i kamieniem w broni. Przy okazji zainspirowałeś mnie do popróbowania sił właśnie z Archontem i tym kamieniem zwiększającym obrażenia zadawane przeciwnikom elitarnym. Tylko teraz muszę sobie gniazdo w broni wylosować. http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Lambert-1440/hero/15264176
 12. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Trochę opornie mi to T1 idzie. Mocno poprawiłem sobie wytrzymałość, praktycznie nie jestem w stanie zginąć bez solidnego postarania się (650k HP, 10m wytrzymałości), ale za to mam tylko 300k DPSu i elity/bossowie schodzą wręcz morderczo wolno. Zaklinaczka mi już wszystko poprawiła w miarę w porządku, więc muszę liczyć na lepsze itemy, a te coś dzisiaj padać nie chciały. Wcześniej wyleciała mi setowa zbroja dla Czarodzieja, coś z ognistym ptakiem, jak będę miał coś jeszcze z tego zestawu, to mi wskoczy bonus +500 do inteligencji, co powinno trochę poprawić DPS. Jakby jakimś cudem poleciały mi jeszcze 3 takie setowe itemki, to mam pasywne zmartwychwstanie co 5 minut, więc pozostaje mi liczyć na farta.
 13. Trochę wolne tempo jak na sprzedane ponad 1 milion egzemplarzy. Zupełnie jakby żadnej kasy nie dostali i dalej robili to za darmo.
 14. Mercuror

  Diablo III - temat ogólny

  Pograłem trochę dłużej na T1 w trybie przygodowym i muszę powiedzieć, że gra się świetnie. Po runie zleceń z jednego aktu zazwyczaj ma się dość fragmentów klucza, żeby móc otworzyć szczelinę i ubić jej bossa. 2-3 legendy po drodze co najmniej, no i w końcu padło mi więcej niż 0 schematów, jak przed Loot 2.0. Zaklinaczka bardzo pomaga, ale trochę irytuje mnie wymaganie materiałów rzemieślniczych z niższych leveli, no i rzadko wypadający Oddech Śmierci, którego czasami potrzebuje nawet 3 sztuk, żeby zmienić coś w itemku.
 15. Zastanawia mnie na czym Facebook zarabia. Na reklamach? Aż tyle pieniędzy, że mogą sobie co kilka miesięcy robić zakupy liczone w miliardach? Przecież wszyscy wiemy jakie ludzie mają nastawienie do reklam - zło, AdBlock i uprzykrzanie życia. Kliknięcie w reklamę tylko jakimś horrendalnym zbiegiem okoliczności. Gdzie jest to miejsce na świecie, gdzie ludzie kochają reklamy i klikają w nie i faktycznie przynosi to zyski reklamodawcom?