Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe gry z serii Topseller w sklepie gram.pl - zamów jedną, drugą kup za symboliczną złotówkę!

7 postów w tym temacie

gram.pl

Do magazynu sklepu gram.pl wjechała dziś świeża dostawa gier z serii Topseller. Z tej okazji przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną promocję. Przy zakupie jednej gry, za drugą zapłacicie jedynie złotówkę.

Przeczytaj cały tekst "Nowe gry z serii Topseller w sklepie gram.pl - zamów jedną, drugą kup za symboliczną złotówkę!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy przypadkiem CDP i Cenega same sobie nie szkodzą, sprzedając licencje na gry do CD Action. Np. Gier z pomarańczowej kolekcji, Extra Klasyki i Topsellerów to już w ogóle nie kupuję, bo lada miesiąc spodziewam się ich w CD Action. A moge sie założyć, że nie tylko ja mam takie podejście, więc musieliby za to brać naprawdę grubą kasę, żeby to się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz też się zastanawiam: większość mam z premierówek lub z gazet np. Torchlight. Dlatego tutaj nic dla mnie nie ma niestety... a RF:A nie będę tylko kupował z drugim Torchlightem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 15:23, Muradin_07 napisał:

No właśnie teraz też się zastanawiam: większość mam z premierówek lub z gazet np. Torchlight.
Dlatego tutaj nic dla mnie nie ma niestety... a RF:A nie będę tylko kupował z drugim
Torchlightem :/

Gier objetych promocja jest troche wiecej: http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8gvkGu5

Poza tym mozna kupic dwie takie same gry i sie np. podzielic z kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest więcej i dlatego mówię, że większość mam... ;P

Tak i może jeszcze sprzedać tą kopię za zeta za cenę zwykłą? Niezbyt uczciwe... jak już kupować to uzupełniać swoje zbiory o konkretne tytuły. Dlatego czekam np. na promocję EA pod koniec lata, jeżeli ta będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować