Xearo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Xearo

 • Ranga
  Robotnik
 1. Rollercoastery (1 i 2) to najfajniejsze tycoony w jakie grałem, które na dodatek świetnie przetrwały próbę czasu. Powrót do starych gier jakoś nigdy nie daje mi satysfakcji, ale z RCT jest inaczej i zawsze dobrze się bawię ;)
 2. Xearo

  Batman: Arkham Knight - recenzja

  Recenzja dobra, gify w artykule są bardzo fajnym pomysłem. Gra wygląda na konsolach ślicznie, niczym z pierwszych publikowanych gameplayów. Prawdziwy next-gen. Oby naprawili wersje PC-tową to kupię. Chciałbym, żeby gra wyglądała i chodziła conajmniej tak jak na PS4.
 3. Na G27 jeździ się bardzo fajnie, ale gorzej niż w Assetto Corsa. Połączenie grafiki i map z PC z modelem jazdy z AC to byłoby coś!
 4. > > Tak, naprawią ten wiatrak, ale najpierw muszą mi to wycenić. Mam nadzieję, że nie > będzie > > to zbyt droga sprawa. > Raczej to groszowe sprawy, przecież to tylko wiatrak :) Nie jesteś pierwszą osobą, która mi to mówi :) Pozostaje mi się cieszyć, że nie zapłacę za to raczej zbyt wiele. Mam nauczkę na przyszłość. ;)
 5. Tak, naprawią ten wiatrak, ale najpierw muszą mi to wycenić. Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt droga sprawa.
 6. Moje 970 też jest ready, tylko najpierw producent musi naprawić mi łopatkę od wiatraka, którą wyłamałem :( A tak swoją drogą to świetne te efekty jak dla mnie, jaram się takim czymś i na pewno będę z tego korzystał. :) Sorrki za posta pod postem, ale nie widzę możliwości edycji.
 7. Mam G27, więc grzechem byłoby się nie skusić :)
 8. Wie ktoś czy mogę nie skorzystać z tego miliona, który dostanę zakupując pre-ordera? Trzeba specjalnie aktywować ten bonus czy rozpoczynając grę będę miał na koncie automatycznie 1mln?
 9. Grafika pod technicznym kątem widzenia nie miażdży, ale efekt jaki został osiągnięty dzięki oświetleniu i kolorystyce jest świetny. Te rozgwieżdżone nieba są piękne.
 10. Fajny tekst. PoE rządzi, znakomicie mi się gra w tą grę :)
 11. Gram od samego rana i.. kapitalna sprawa :D
 12. Pokazali by jakieś prawdziwe screeny z tej gry. Takie z HUD-em itd. Czekam na tą gierkę :)