bart31

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  181
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bart31

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ok dzięki. Coś z tego wybiorę .... a jeszcze jedno pytanie, czy te mody są w wersji polskiej mam namyśli napisy itp???
 2. Witam!!! Czy mógłby mi ktoś z was polecić dobrego moda do SoC-a lub mody, które by ze sobą współpracowały??? Wiem, że temat był poruszany nie raz ale nie wiem co wybrać to jedno, a drugie to fakt, że jest tak dużo informacji, że trudno się przebić przez nie.
 3. no i tak ciekawostka jak ma się 4 artefakty "baterie", które dodają +30% do ochrony przed porażeniem prądem i stanie się w anomalii lub polu wyładowań elektrycznych (przed tym należy artefakty założyć) następuje wtedy powolne naprawianie pancerza, a my oczywiście nie giniemy - wcześniej miałem podobnie z anomalią chemiczną (oczywiście trzeba mieć założone 4artefakty chroniące przed chemią). Szkoda tylko, że w ten sposób nie można broni naprawiać ale z drugiej strony nie było by na co wydawać pieniędzy, których w pewnym momencie jest w nadmiarze.
 4. Cześć!!! No ja też mam patcha 1.05 no i mam problem, a polega na tym, że w nie których schowkach nie ma towaru pomimo, że na mapie pokazuje schowek. Wcześniej tak nie miałem. Ale co tam może tak ma być
 5. NIe ma sensu czekać jest błąd w grze .... ja tak miałem (i mam bo gram od początku), że po zdobyciu bazy bandytów znowu mam info, że mam zająć bo bandyci powrócili ... ciekawe ile teraz zapłacą nagrody za zdobycie ::))
 6. Dzięki za info!!! Nie vintarem nie choć jest dobry na dalekie odległości. A jeszcze jedno niby poziom trudności jest na weteranie wyższy niż na stalkerze ale powiem szczerze, że jak na razie to mam mniejsze problemy niż wcześniej - mam namyśli walkę itp wrogowie nie są taki silni no i nie ma ich za dużo. Nie wiem jak później mam namyśli czerwony las, magazyny wojskowe i limańsk, ale zobaczymy jak to się potoczy. Nie napisałem wcześniej chyba, że gram na wersji 1.5.10 ... hmm szkoda, że nie mogę znaleźć tego ulepszenia i nie ma widoków na powodzenie tego ... co do ulepszenia nie mogę też znaleźć ostatniego dla mechanika stalkerów - choć nie wiem czy nie ma jego w bazie wojskowej po jej zajęciu ..
 7. Witam!!! Mam pytanie czy wie może ktoś z was gdzie znajdę lub od kogo od kupię info o ostatnim pendrivie dla mechanika powinnośc - biegam po agro 3 dzień dosłownie i nikt nie ma dla mnie na ten temat infornacjii. Drugie pytanie dotyczy tego, że wcześniej jak grałem w CS ( na patchu 1.8 chyba) to miałem opcje ataku - zdobycia bazy bandytów - choć tutaj nie jestem pewien czy wcześniej nie przystąpiłem do stalkerów i ta opcja się uaktywniła. Trzecie pytanie dotyczy broni i pancerzy w zasadzie mogę już iść do jantaru - mam porozmawiać z sacharowem, mam też sevę na maksa ulepszoną i w zasadzie nie mogę kupić nic lepszego mam namyśli egzo zresztą ogólnie jest biedny wybór tych kombinezonów ( beryl, wschód słońca, powiew wolność, stalkerów i jakieś tam bandytów, co do broni - nie mogę kupić nic lepszego oprócz il-a, trs - a i kałacha. - gram na weteranie - czy wy też mieliście na tym poziomie takie chocki klocki - wcześniej jak grałem - parę miesięcy temu i na stopniu niżej to miałem większy wybór broni nwet jeżeli nie można było kupić to wystrczyło pójść po bitwie pomiędzy wolnością i powinnościś i już można było znaleźć lepszą broń niż ta wymieniona powyżej ( w agropormie jak zgnie stalker to mogę po nim znaleźć vinatara ) - chyba, że tak jest ze względu na poziom trudności ??? proszę o info i sorki za rozpisanie się ::))
 8. bart31

  Wolfenstein - temat ogólny

  Witam!!! Czy komuś z was udało się zwiedzić pieczarę pod farmą ?? mam namyśli rejony, które widać z pomostów, które znajdują się po za główną trasą ??
 9. bart31

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Dzięki za odpowiedź.. już myślałem, że to błąd jakiś jest ...
 10. bart31

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Witam!!! Mam taki problem nie wiem czy to jest błąd w grze lub w moich ustawieniach lub sterownikach sprawa dotyczy nowego 1.5, w którym jest dodana między innymi przygoda "Upiory w Cichej Wólce" czy coś podobnego, błąd - problem, polega na tym, że podczas rozmowy nie ma głosu - dialogu itp wyświetla się tylko tekst inne dźwięki w tej lokacji są tak zwane odgłosy środowiskowe. Nie wiem czy też tak mieliście ??? Powiem szczerze, że jakoś tak dziwnie to wygląda przynajmniej dla mnie.
 11. bart31

  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

  MI w CS parę razy udało się znaleźć artefakt po przeszukaniu zabitego stalkera bandyty itp. Faktem jest, że nie był to nie wiadomo jaki - pospolity, ale jedank był.
 12. bart31

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Dzięki za podpowiedź ... byłem u niego jak miałem kilka tych run i po kliknięciu ikonki z młotkiem podczas rozmowy wyśiwetliło mi kilka mieczy w różnych cenach tak jakby do kupienie czyli pokazał mi tak jak napisałeś wszystkie konfirguracje mieczy z tymi runami w różnych cenach, a także nazwach. Myślałem, że będzie tak jak w innych grach np daję miecz potem trzy runy i on przekuwa jego, a nie na zasadzie kupna.
 13. bart31

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Witam!! Mam pytanie może banalne ale jakoś nie mogę sobie poradzić lub robię coś źle, a więc jestem obecni w osadzie odmęty i chcę umieścić runy w srebrnym mieczu mam trzy różne i nie wiem jak to zrobić - chyba, że kowal w tej wsi tego nie zrobi.
 14. bart31

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  OK, dzięki za odpowiedź. Mam dwie runy i zastanawiałem czy je dodać do miecza. który mam - srebrnego I-go z drugiego aktu ale może faktycznie wstrzymam się i jak będę miał lepszy miecz to coś pokombinuję z tym.
 15. bart31

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Czy może wie ktoś z Was czy srebrny miecz, który dostajemy - loszek w drugim rozdziale (do walki z kruliszkiem) jest jedynym w grze czy też możemy znaleźć, dostać lub wykuć inny lepszy. Pytam ponieważ mam dwa runy i nie wiem czy wkuć je w miecz, który posiadam czy też wstrzymać się do moment otrzymanie lub znalezienia lepszego?