hans87

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O hans87

 • Ranga
  Robotnik
 1. Noo ten wywiad zmiótł mnie z nóg! Chyba to chciałem usłyszeć o tej grze, co Alek powiedział. Tyle mocnych stron będzie miała ta gra, że nie wierzę że im się nie uda! Kurde, mają sporo czasu na to, oczywiście optymalizacja graifki, i te inne pierdy są ważne, ale system sztucznej intgeligencji, przeciwnicy którzy będą pojawiać się w kilku lokacjach!! system pogodowy, fajnie, gruzja o różnych porach roku, to bardzo ciekawa perspektywa. czekam na więcej !
 2. Wrażenia przednie, Zachodnie media bardzo dobre opinie puszczają jak na razie to bardzo udany start CiGames sobie zrobiła z tym materiałem, Mam nadzieję że pójdą za ciosem i niedługo pokażą coś więcej, fakt że sporo jeszcze czasu zostało do wydania gry, i na pewno będzie więcej możliwości o tym żeby pokazać grę, ale no jak się zrobiło krok jeden, to zróbmy ten drugi ;) pokażcie coś w końcu mocniejszego! No i ten otwarty świat, system pogodowy, pierdyliard szczegółów.. robi się ciekawie
 3. hans87

  E3 2015 - plan wszystkich konferencji

  O tak, nowy hitman, Rainbow six i Fallout 4 to są na pewno tytuły którymi się interesuje, do tego jeszcze sniper:ghost warrior 3 będzie ciekawym dodatkiem, mam nadzieję pozytywnie się zaskoczyć po ostatnich doniesieniach o otwartym świecie, może być to coś naprawdę dobrego. już niedługo się dowiemy :)
 4. Ja nie wiem, Jak na takie wymagania, to trochę mogliby to dopracować bardziej. wiem że wywali się teraz żar o ból dupy, ale takie jest moje zdanie. Z resztą bardziej przyglądam się wersji na PS4 niż na PC bo już po wieśku 2 mam złe doświadczenia z optymalizacją tej gry. Czy wszystko będzie tak jak zapowiadali z CDPR ? zobaczymy już za jakiś czas. na razie to wygląda tak sobie, ani dupy nie urywa, ani nie odrzuca.
 5. Zgadzam się, nie robili, ale byli wydawcami, koordynowali prace, i cel zamierzony uzyskali. Oddali część pracy firmie która miała sprostać zadaniu, częściowo sprostała, ale wydaje mi się że apetyt CiGames jest większy dlatego też pożegnali się z Deck 13. Wracając do Snajpera, to bardzo dobra informacja! Może będzie już jakieś konkretne info ws tej gry. I raczej nie oczekiwałbym czegoś średnio słabego albo słabo śrendniego. Tutaj może być zaprezentowana dobra gra na poziomie, która może bić już do wyższej półki.
 6. Bezkonkurencyjnie Lords of the fallen! This War of Mine jest bardzo dobrą grą, z ciekawym pomysłem i polecam również, jednak być może przez osobiste preferencje, a być może po prostu przez to że gra jest po prostu bardzo dobra nie mam za dużo wątpliwości.
 7. Ja tam się cieszę że wyjdą razem, może trochę później ale to nic, na razie kończę inną grę, więc nie będę płakał z powodu przesunięcia o kilka dni czy tygodni wydania DLC, do tego jeszcze patch, co jest zdecydowanie dobrą wiadomością, bo te takie widoczne rażące błędy znikną już teraz. Oby było ich jak najmniej, i oby wkrótce zostały wydane DLC wraz z Patchem :)
 8. książka ( a raczej seria opowiadań ) nie ma prawa być porównywana z grą! Jest co prawda gra bardzo czasami na siłę stylizowana na Sapkowskiego, nie wiem czy przypadkiem on sam tam dialogów nie pisał, jednak jest słaba w porównaniu z książką. No ale ma tą jedną przewagę, możesz się wcielić w postać Geralta i trochę pomachać mieczem ;) Co do opóźnienia wydania, mamy to samo zdanie, tutaj słowo rzucone na wiatr było wielokrotnie, i żadne tłumaczenie nt optymalizacji nie pomoże. Wiedźmin Sapkowskiego , tak jak kolega wyżej pisał jest miszmaszem różnych kultur, bardziej słowiańska jest trylogia Husycka ;)
 9. Brutalnie to ująłeś. Na pewno wymagania są nie małe, pewnie dlatego jest teraz kolejne przesunięcie wydania gry, właśnie ze względu na optymalizację, jednak nie ma co osądzać przed wydaniem gry. Jeśli ( ;) z przekąsem ) będzie wydana gra w tym roku. Ja będę grał i tak na PS4 więc mnie to raczej nie będzie dotyczyło, ale mam nadzieję że ktoś z mojego towarzystwa zechce zagrać na PC i wtedy będę mógł zobaczyć jak to wygląda. Nie mniej jednak, fakt strzału w kolano jest dobrym określeniem, trochę to takie wszystko dziwnie wyglądające jest... Pięknie to wygląda teraz, a jak będzie wyglądało po wydaniu gry, musimy poczekać.
 10. TrueSeaker, racje prawisz, tak samo jak w wiele innych gier, gra się dla przyjemności, chociaż grę się zna na wylot. Podstawowy czas przejścia, jest to tylko informacja, dla tych którzy chcą odhaczyć grę i przejść do kolejnej, Dla mnie jest to informacja, że jest sporo czasu i sporo misji w których będzie można coś porobić innego niż parcie na przód, trochę pomyśleć, trochę zmienić taktykę.. Zabawa, nie zawodowe przechodzenie gier na czas!
 11. hans87

  Enemy Front - recenzja

  Siwy, Ja uważam że każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii, dlatego też dla mnie ta gra to mocna 7. Nie pod względem grafiki, nie pod względem fizyki, czy też inteligencji wrogów, choć przyznam, że mogłoby być lepiej, ale pod względem fabuły która mnie urzekła, i takiego powrotu do gier które już wypadły z obiegu. Dla mnie to idealny pomysł wstrzelony w idealny moment. Ta gra dla mnie to wehikuł czasu, wraz z znajomymi graliśmy i cieszyliśmy się tak samo jak 10 lat temu. i jeszcze za tą cenę ?
 12. m_Siwy to dokładnie to samo jak czepianie się o to że kwiatki są płaskie. prawda jest taka że jak bedziesz chciał hejtować to będziesz to robić zawsze, nawet bez powodu. Dla mnie gra wygląda świetnie, ma klimat, klimat który budowany był przez długi czas licznymi trailerami, do tego informacja z wczoraj czy dziś odnośnie gameplaya z trybem multiplayer, niecałe dwa tygodnie przed premierą, cud miód :) Teraz wystarczy poczekać, i z znajomkami znów będziemy ratować świat przed nazistami ! :)
 13. A ja tam się będę cieszył z wersji PC. Gram na konsolach, ale nie mam zwyczaju kupowania wszystkiego na tę platformę. 1080 przy 30 klatkach nie jest złym wynikiem, ale mimo wszystko jak się pakuje grubą kasę na konsole, i na gry to oczekiwania są dużo wyższe. cóż.. Zgadzam się z toba Faret, nie jest to najważniejsze, ale jeśli ogół jest fajny ale coś nie współgra, traci ogół na wartości. Dla mnie rozwiązanie CI jest zadowalające, ciekawe jak będzie różnić się wersja konsolowa od wersji pc. Może skuszę się.. a może nie ;)
 14. Truskawa34 dobrze napisane. Gra będzie o tyle ciekawa, że aby ją przejść będziemy musieli mieć nie tylko sprawne palce na myszce i klawiaturze, ale i dość pofałdowany mózg ;) Fajny trailer, pokaz ubioru i różnych technik różnymi broniami jest tu smaczkiem, jak najbardziej, ale to co daje obraz ciekawości tej gry, jest to, że wcale nie będzie łatwo. I Dobrze! MMORPG trochę mnie już zmęczyło, czas poszukać alternatywy, ale nie wiem czy już dalej będę szukał.. znalazłem i pozostanę do wydania :)
 15. > Żałosne .... > > Aby polska firma, najpierw nie pomyślała o polskim rynku, a tylko amerykański promuje. > Marność, marność jak pisali poprzednicy. Rany, 8 lat temu, świetna edycja kolekcjonerska > Company of Heroes - tyle dodatków i to pudełko, a wszystko za stówkę. A edycja limitowana > lipna, już Ghost Warrior 2 miał lepszą - bo tam była ksiażka, ost itp. A tu? Płacić ku**** > za Garanda??? LOL > Najpierw idzie na największy rynek zbytu, nie oszukujmy się , ale firma utrzymuje się z sprzedaży gier, więc nie wiem dlaczego dziwi cię to, że na Amerykański poszła wiadomość jako pierwsza. co do broni, jestem trochę zaskoczony, ale też nie wiadomo jakie inne rodzaje są udostępnione w grze, więc nie jestem pewny czy Garand nie został udostępniony w grze jako broń stricte" amerykańska" na amerykański rynek. W Polsce może być inny dodatek, tego jeszcze nie wiemy. Ważne że jest dodatkowa misja, i cena jak na warunki USA 50$ to nie jest sporo.