XywkaToy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  185
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O XywkaToy

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. XywkaToy

  MANHUNT

  To tak jak u mnie jedynkę przeszedłem całą i bardzo dobrze wspominam, w dwójkę pograłem kilka godzin i wywaliłem nie dałem rady.
 2. To już kwestia przyzwyczajenia, ja jako gracz PC-towy od ponad 15 lat nie wyobrażam sobię grania na padzie w jakąkolwiek grę, a tym bardziej siedząc na kanapie. Co do samej gry to wygląda tak samo jak kaszanka zwana serią Assassin''s Creed.
 3. To będzie taka sama kiszka jak Dead Island, fabuły też pewnie w ogóle nie będzie. Bezcelowe rąbanie wrogów.
 4. XywkaToy

  Torment: Tides of Numenera

  Gameplay - https://www.youtube.com/watch?v=Gd43NYBzHuk
 5. Gra pewnie będzie dobra ale to ten sam gatunek co Amnesia, Penumbra czy inne gry tego typu czyli przejdziemy raz i później już nie ma co wracać.
 6. To sobię idź pograj. Wersja na PC ma być najlepsza, o modach już nie wspomnę -
 7. XywkaToy

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Jestem dokładnie tego samego zdania. W ogóle ostatnio widziałem GTA 4 doszlifowanego na modach w wersji na PC, i porównując to z wersją na xboxa 360 w którego też grałem to jest to tak jak by w ogóle inna gra.
 8. XywkaToy

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  No i co z tego to czysty marketing mamy 2014 rok, chyba nie myślisz, że Microsoft i Sony zrezygnowali by przed świętami z takiej okazji. To tylko zwiększy sprzedaż konsol, dla mnie ta premiera na PC może być nawet w styczniu 2016 i tak wiem, że będzie lepsza niż konsolowa.
 9. Dokładnie, a większość osób myśli, że jest inaczej.
 10. Dokładnie, rodzic kupuje dziecku grę i nawet nie będzie miał pojęcia, że kupuje okrojony produkt, tym bardziej jest to śmieszne, że gry z serii Lego wychodzą bardzo często i Batman 3 to już trzecia gra Lego w tym roku. I tutaj nie ma się z czego śmiać bo to jest robione poprostu debili z ludzi, a dodam jeszcze, że te gry cały czas wyglądają tak samo i nic się nie zmienia. I fenomen tych gier polega tylko na tym, że jadą na popularnych markach, a także samo Lego jest bardzo popularne, bo te gry same w sobie nigdy nie były jakieś fantastyczne, zazwyczaj nie dało się siedzieć przy jednym posiedzeniu dłużej niż godzinę ponieważ robi się strasznie monotonnie.
 11. Strzelam, że na konsole nie będzie się dało wyłączyć efektu rozmycia horyzontu tak jak jest to w większości gier na konsolach po to aby zakrywać nieostre tekstury, np. The Last of Us Remastered na PS4, mnie by krew zalała jak bym miał tak grać. http://i2.minus.com/iUNMHwpW1PInN.jpg http://i2.minus.com/ioLrqIjTptehJ.jpg
 12. XywkaToy

  LOL - League of Legends

  Ja osobiście w ostatnim sezonie wbiłem z silvera do platyny, w tym sezonie z golda do diamentu i jak się chce to naprawdę nie jest to trudne.
 13. Sprzedam 2 komiksy Wiedźmina 20zł za sztukę -