Levario

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  172
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Levario

 • Ranga
  Przodownik
 1. Levario

  EA Play 2019 - wszystko w jednym miejscu

  Serio to wszystko? :o zero jakichś nowości, że człowiek spada z krzesła od ogłoszenia? widzę, że EA leci na odgrzewanych tytułach. Simsy, gry sportowe i to tyle. Nudy. Coś czuję, że Microsoft dzisiaj o 22 zmiażdży.
 2. Na telefony komórkowe jest wspierane PvZ 2 :) polecam
 3. Cieszę się, bo porzuciłem grę ze względu na poziom trudności :D teraz bardzo chętnie do niej wrócę i zacznę od samego początku (choć wcale daleko nie zaszedłem) :)
 4. No i oceny są super. Gra jest wybitnie świetna. Gracze są sami sobie winni, że są na tyle głupi by płakać z powodu lunchera (dzięki któremu po prostu odpalają grę a dostaje cały produkt po dupie!!) i w ten sposób hejtować grę w którą nawet nie grali. Gracze to niestety w większości . Pierwszy raz gracze w tak wybitny sposób dali dupy w stosunku do tak znakomitej produkcji. A hejtować ją za luncher? ... :) smile
 5. Serio ta gra jest aż tak stara, że doczekała się remastera? nie róbcie jaj. Mam wrażenie jakbym ograł ją w zeszłym roku.
 6. Na Plants vs Zombies 2 nie ma pewnie co liczyć. Raczej będzie to 3 część PvZ Garden Warfare :/
 7. W Tomb Raider można grać już dziś :) sam też byłem zdziwiony
 8. Levario

  Twitch zablokowany w Chinach

  Dziękuję Bogu, że urodziłem się w normalnym kraju :D ale oni muszą mieć tam biedę :)
 9. O cholera, to znaczy, że może wrócę do FarCry 5 na nowo :o
 10. Przecież grafika, cały system walk i otoczka są wzięte rodem z pierwszej części xDD co oni tutaj wprowadzili innowacyjnego prócz nowej mapki i fabuły????? czuję się jakbym oglądał pierwszą część. Kropka w kropkę to samo.
 11. No ale chwila, przecież pierwszą część też się da przejść solo. Teraz ogrywam i wystarczy nie łączyć się z innymi. Gram zupełnie sam i zupełnie sam przechodzę całą gierkę. Trochę nie rozumiem. Rewolucji nie zrobili.
 12. No i dobrze im tak, jak można dać demo ważące 36 GB, na jaką cholere?
 13. Crackdown 2 ma koło 300 różnych symboli do zebrania :) początkowo jak się patrzy na i tak przymałą mapę, jak na tyle możliwości, to się widzi tylko świecące symbole do zebrania ;)
 14. Dziwię się, że autora tekstu nie cieszy udostępniona mapa, która pokazuje lokację znajdziek. Przecież nie da rady znaleźć wszystkich tych rzeczy bez pomocy :/ mnie bardzo irytuje w grach brak znaczników na mapie lub odblokowania ich. Jak mam ich szukać na własną rękę, to można się zastrzelić a to jest strasznie męczące zaglądać dosłownie wszędzie, bo "a może tam dali". Dlatego fartownie są w internecie mapy, które zawierają znaczniki i na tej zasadzie można to odnaleźć.