Levario

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  169
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Levario

 • Ranga
  Przodownik
 1. No i oceny są super. Gra jest wybitnie świetna. Gracze są sami sobie winni, że są na tyle głupi by płakać z powodu lunchera (dzięki któremu po prostu odpalają grę a dostaje cały produkt po dupie!!) i w ten sposób hejtować grę w którą nawet nie grali. Gracze to niestety w większości . Pierwszy raz gracze w tak wybitny sposób dali dupy w stosunku do tak znakomitej produkcji. A hejtować ją za luncher? ... :) smile
 2. Serio ta gra jest aż tak stara, że doczekała się remastera? nie róbcie jaj. Mam wrażenie jakbym ograł ją w zeszłym roku.
 3. Na Plants vs Zombies 2 nie ma pewnie co liczyć. Raczej będzie to 3 część PvZ Garden Warfare :/
 4. W Tomb Raider można grać już dziś :) sam też byłem zdziwiony
 5. Levario

  Twitch zablokowany w Chinach

  Dziękuję Bogu, że urodziłem się w normalnym kraju :D ale oni muszą mieć tam biedę :)
 6. O cholera, to znaczy, że może wrócę do FarCry 5 na nowo :o
 7. Przecież grafika, cały system walk i otoczka są wzięte rodem z pierwszej części xDD co oni tutaj wprowadzili innowacyjnego prócz nowej mapki i fabuły????? czuję się jakbym oglądał pierwszą część. Kropka w kropkę to samo.
 8. No ale chwila, przecież pierwszą część też się da przejść solo. Teraz ogrywam i wystarczy nie łączyć się z innymi. Gram zupełnie sam i zupełnie sam przechodzę całą gierkę. Trochę nie rozumiem. Rewolucji nie zrobili.
 9. No i dobrze im tak, jak można dać demo ważące 36 GB, na jaką cholere?
 10. Crackdown 2 ma koło 300 różnych symboli do zebrania :) początkowo jak się patrzy na i tak przymałą mapę, jak na tyle możliwości, to się widzi tylko świecące symbole do zebrania ;)
 11. Dziwię się, że autora tekstu nie cieszy udostępniona mapa, która pokazuje lokację znajdziek. Przecież nie da rady znaleźć wszystkich tych rzeczy bez pomocy :/ mnie bardzo irytuje w grach brak znaczników na mapie lub odblokowania ich. Jak mam ich szukać na własną rękę, to można się zastrzelić a to jest strasznie męczące zaglądać dosłownie wszędzie, bo "a może tam dali". Dlatego fartownie są w internecie mapy, które zawierają znaczniki i na tej zasadzie można to odnaleźć.
 12. > To powiedzcie mi dlaczego ja mam tylko 3 życia? i pisze full Po pierwsze "jest napisane", po drugie, przejdź najpierw trening i koło 10 etapów to zobaczysz.
 13. Levario

  Piksele - recenzja filmu

  Ja sobie obejrzę. Przecież nic nie tracę :)
 14. Ja staram się jak najmniej o tej grze wiedzieć i wolę też sam wszystko odkrywać, bez żadnych poradników :) ta gra będzie epicka!