HudiniPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HudiniPL

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Siema Potrzebuję intro do mojego kanału (nowego) na YouTube. Czy ktoś byłby łaskawy oraz użyczył mi swojego daru pomagania innym :) byłbym niezmiernie wdzięczny! O tym: Krótkie intro z chwytliwą muzyczką, latającymi kwadracikami i napisem końcowym Player a pod spodem napis "Prezenter gier komputerowych na Polskim YouTube" jak by się zmieściło :) Bardzo dokładny przykład intra o które tak bardzo proszę LINK: [m] p.s dla nie orientujących się (BEZ URAZY jeśli w tym jest choć jej szczypta :P) Dzięx
 2. HudiniPL

  Logo gry - wykonanie

  Co za nuby!! Proszę o coś banalnego bo sam na tą chwilę nie mogę tego zrobić a potrzebujem nagle. Pozatym już wcześniej wzmieniałem że będę dozgonnie wdzięczny.
 3. HudiniPL

  Logo gry - wykonanie

  No standard w świecie nobów, spammerów i hejterów ;) Po prostu szukam ludzi o dobrych intencjach :) niechodzi mi o jakieś niewiadomo jakie logo za niewiiadomo jakie pieniądze. Przecież to nie takie trudne. Jeśli twierdzisz że coś tak banalnego jest tak bardzo wymagane i kosztowne to biedak z ciebie bo myślisz o kasie i nie potrafisz odnaleźć w sobie zdolności twórczej. Preste.
 4. HudiniPL

  Logo gry - wykonanie

  Hej cześć kochani. Mam prośbę, czy mógł by ktoś wykonać niewielkie logo do mojej gry "Crisis"? Potrzebne mi na (najlepiej jeszcze dziś ._,) Sam nie zrobię bo mój photoshop nie chce mi się ostatnio... ODMAWIA POSŁUSZEŃSTWA :D Logo: Logo gry "Crisis" o kategorii survival Jak to ma wyglądać to już w wasze ręce. PS.:Fajnie było by gdyby tło było przeźroczyste żeby móc dać jakoś te logo do menu i żeby było troche podobne do loga Stranded 3, ale co tam. Wy wiecie najlepiej ;). Wykonaną pracę proszę zamieścić jako post w tym temacie jeszcze najlepiej dziś. Będę dozgonnie wdzięczny. Być może to logo twojego autorstwa pojawi się w być może w przyszłości znanej grze xD Thanks You.
 5. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Właśnie oglądam i to dobry pomysł, dzięki, trochę się pouczę i po wkówam co i jak :) P.S Znasz jakieś Polskie forum wsparcia dla UE4 badź UDK? coś jak unity3d.cda.pl
 6. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Ok. Oficjalnie wybieram unreal engine 4 , i poćwiczę trochę z innymi żeczami dzięki ;D
 7. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Ok. A codo UDK.. Bluesprit, to on naczym polega? w Sęsie co to znaczy i co to jest?
 8. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęki ;D MEGA PROPSY DLA KAFAR Za motywację i wiarę w realizację planów celów i marzeń ;D Duży+ Do żeczy: Konto na forum założyłem niespałna godzine temu i nigdy wcześniej nie pisałem żadnych postów w zadnym innym forum, więc jestem nowy. Na konsoli pociskam od 2 roku życia, czyli już jakieś 13 lat ;D co za tym idzie? Angielski? Znam i uczie się na grach od 2 roku życia do dziś ;D 1 na 1000 co chą coś zrobić? i warto im pomóc? Po prostu masz wielkie poparcie, a i też motywacja wielka. Od dziecka mażę żeby zrobić coś swojego mającego wpływ na cokolwiek, tak jak lubię. W końcu powiedziałem se że spełniam żażenia, i proszę. Byślałem że tu sami chejterzy, a naprawdę fajne i zabawne człowieki tu goszczą :)
 9. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Sory ale rozpatrzałem jóż te opcje :) dzięki za dobre intęcje.
 10. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Solidnych? Slendytubbies, Slender, i ponad 90% amatorskich gier robionych przez szkraby co chcą się popisać xD i zero gier znanych jak np. a szkoda gadać ;D
 11. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Tak, widziałem te ich fimiki na kanale. Silnik wygląda... osobiście mi się bardzo podoba bo wygląda świetnie. Zrezygnowałem bo myślałęm iż pewnie to mi itak nie wyjdzie bo zatrudne, ale skoro twierdzisz iż nie jest to takie trudne jak mi się to wydaje, to podejmę się. Ma Polskie forum? Wiem że płaci się 19$ 5% Now ale nic mi nie wiadomo o abonamencie. Można silnik kupić jednorazowo? Znasz jakieś Tutoriale po polsku do UDK to znaczy UE4 :)
 12. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Owsze. Praktycznie nic. :) ja dopiero zaczołem się uczyć c++ (2 dni) i znam tylko z 6 podstawowych skryptów :) Nie jesteśmy napaleni. Po prostu wpadliśmy na pomysł zrobienia czegoś spólnie w temacie który obaj lubimy drążyć (gry dev żecz jasna) :) A z tym projektem gry to nam się udało bo myślę że to naprawdę fajny pomysł na gre. Po prostu chcemy zrobić grę, i jeśli do osiągnięcia tego celu trzeba podjąć jakieś wyzwanie, to tego dokonamy.
 13. HudiniPL

  Development gry (Silnik graficzny)

  Może moasz rację.. wiesz co? zgadzam się Kafar. Taa, Rozmyślaliśmy głeboko nad tym silnikiem ale postanowiliśmy że to pewnie znowu jakiś program którego trzeba się uczyć kilka lat. Kożystałeś może już z tego silniku graficznego może? Pytam bo niewiem czy trudno się z niego kożysta. Projekt gry jest troche podobny do The Rust, Minecraft (Bez klocków bo to szajs troche) :), The forest. No dobra znacznie skąpsze ale to dopiero projekt.
 14. Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum. O pomoc w tym temacie proszę głównie zeznajomionych z tematem, ale i również zieloni mogą się przydać ;) Otóż: W planach mam z kolegą wyprodukować grę (stworzyć), i jest ona narazie projektem na papierze ;D. Rozmyślaliśmy jak się do tego zabrać i znaleźliśmy trzy opcję: Napisać grę od podstaw - Trzebabyło by się zapewne nauczyć dużo o programowaniu. Wybrać silnik graficzny - (Chyba najlepsza opcja) Ułatwi niewątpliwie to sprawę. Zlecić stworzenie gry - Fajnie było by jak by było za free, ale raczej niema chętnych ;D. Wybraliśmy więc opcję 2. ale szybko okazało się że nie jest to tesz takie proste. Unreal Engine - Pięniądze na licencje? Nie problem, gozej z interfejsem, gdyż silnik niby prosty w użyciu, a trzeba się naprawdę namęczyć żeby zrozumieć enyfenk. Unity3D - Wydaje się być dobrym pomysłem. Darmowy program, gre można udostępnić graczom (tylko free bez license) i w ogóle niby fajne, ale do gry chciałbym wykorzystać coś orygalniejszego i mniej zbuggowanego :) Panda3d - xxx Torque3D - Unlock ;D Irlich,ogre3d,openGL - Nawet nie jestem pewnien do końca czy to są silniki, a nawet jeśli to pewnie wymagają dużego nakładu pracy poza projektem gry a programy są przeztarzałe. I teraz do was: Ustaliliśmy że Gra będzie tworzona na zupełnie nowych silniku graficznym. Bądź na Unity3d :( (TYLKO W PIERWSZYCH WERSJACH GRY) CO DO SILNIKU GRAFICZNEGO: Czy jest ktoś w stanie napisać albo stworzyć albo znaleźć silnik gr. do stworzenia gry 3d zawierający podstawowe fukcje? Bardzo proszę byłbym dozgonnie wdzięczny :) Jak by ktoś mógł stworzyć go to żeby po polsku najlepiej był, i żeby był troche podobny do Unity3d. Jeżeli byście potrzebowali informacji o grze, do stworzenia silnika, pisać posty a ja odpiszę :) ACTIVE