trancefresh

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  77
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O trancefresh

 • Ranga
  Przodownik
 1. Niech się oni wypchają z tą swoją życzliwością. Dzisiaj przez całą noc walczyłem żeby wreszcie sie od nich uwolnić bo 2 lata temu byłem głupi i postawiłem na koncie online. Oczywiście nie dało się w paru krokach zmienić na lokalne offline i wyczyścić u cepów wszystkie informacje o sprzęcie (jak się wlogowałeś do sklepu czy XBOX app to po zawodach) Trzeba było całą windę robić od nowa, jedyne co cwelom zostało teraz to puste okienko w profilu :P Nawet przed chwilą musiałem usuwać jakieś ich Dolby sratata bo mi to na chama wcisnęli i zaczeło koligować z moimi własnymi kodekami A/V. A wiadomo jak bardzo czułe to jest. Ścierwo usunąłem i jest spokój od kwadransa. Co za nachalne cepy...
 2. Niech sobie wszadzą głęboko w odbyt ten antyk zwany Windows 7.
 3. trancefresh

  Denuvo spowalnia działanie niektórych gier

  Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "działa i nie działa" dopóki sam producent bądz firma która się na to zdecydowała nie podejmie decyzji o jego usunięciu patchem. Także zarówno oryginał jak i "kopia zapasowa" to posiada i obciąża. Różnica taka, że wersje od chłopaków z konspiracyjnej działają pod emulacją i robią to ścierwo w bambucho. Przynajmniej tyle mogą dla nas zrobić i chwała im za to.  
 4. Wy to sobie na razie panie Spencer ten sklep zróbcie. Nie ma to jak zainstalowana gra, która uruchamia się bez problemu nagle po 4 dniach sama od siebie "ma problem i leży na starcie" pokazując błąd 0xXXXX i bezszczelnie pytając czy aby na pewno jest moja..... Nie będę reinstalował 60GB+ bo coś nagle nie zagrało w kółko. Zresztą wasza oferta jest tak nędzna że w ogóle szkoda czasu na te wasze "perełki". FH4 oczywiście nie kupiłem ale dali mi przez Anywhere.
 5. A teraz czytamy raz jeszcze: "The Walking Dead: The Final Season znika z cyfrowej dystrybucji" - czy coś się nie zgadza po przeczytaniu ze zrozumieniem? :P No i czytajmy jeszcze raz: "Dziś natomiast wstrzymano sprzedaż tych epizodów, które się już pojawiły na rynku. Gra zniknęła z takich platform jak Xbox Games Store" "Teraz jednak nie można pobrać żadnego z nich." Nie czytaj nagłówków, tylko CAŁY tekst filozofie ;p  
 6. Totalna bzdura. Przed 3 minutami to pobrałem z Xbox Store (Epizod 2).
 7. Taa jasne najpierw odprawy, a ciekawe co z osobami które zapłaciły cały season pass ?? (bo nie mieli innego wyboru) Taki kozakiewicz, najpierw dokończyć grę a później niech sobie sobie kasę dzielą. A za te chamskie docinki to mogą wogóle iść do piachu, trzeba było anulować projekt wogóle przed, a nie teraz w połowie się rozczulać nad sobą jacy to bidulkowaci jesteśmy.  
 8. PS. Teraz zauważyłem że to "overrall", bo czytać tego w sumie nie chciałem.
 9. I ciekawe czy jest to ogólna liczba ps3 / ps4 czy tylko odgrzewki z 4. Cieniutko, widac jak niektórym wychodzi ta cała "Only For". Puszczajac na PC czy XO byłoby ponad 2 tyle.
 10. Szkoda tylko że nie poprawia totalnie skopanej mechaniki walki z drętwą animacją, pozbawioną tego miodu z jedynki.
 11. Jeśli chodzi o konsole to nawet gdyby doszło do przeróbek i piratów i tak ze względu na to jakie przywileje mają wersje cyfrowe (tylko takie mam) pozostałbym na orginałach - producenci konsol zachowali się wobec mnie fair dając mi swobodę działania w OFFLINE nieokreślony czas, czego nie można powiedzieć o wersjach PC. PC tylko i wyłącznie ciemna strona mocy ze względu na to jak utrudniają korzystanie z orginałów uczciwym graczom.
 12. trancefresh

  State of Decay 2 bez mikrotransakcji

  Najbardziej oczekiwana dla mnie premiera 2018, Ultimate już zamówiona.
 13. U mnie cokolwiek by to nie było jak nie ma pada to wylatuje od razu z procy, WSAD i gryzoń - NIE DZIĘKUJE.
 14. trancefresh

  Opinia: Scorpio nie uratuje Xboksa One

  Z całym szacunkiem dla autora tego materiału ale State Of Decay to najlepszy survival w jaki grałem w życiu a sporo już wygrałem (25 lat) Ta gra wyjęła mi z już z życia 2000 godzin a i dalej czasem z przyjemnością do niej wracam. I nie jestem jedyny bo mnówstwo  ludzi przy niej wykręciło podobne wyniki jak nie znacznie wyższe od mojego. W Polsce może nie wypaliło ale na zachodzie odbiór tej gierki to zupełnie inna sprawa, wystarczy zaglądnąć na stronkę UL. Najważniejsza premiera wśród graczy na XB i najbardziej  "uproszona" przez nich, dlatego MS poczuł hajs, sfinalizował prace UL i wyda SOD2 jako swój wyłącznościowy tytuł (jak się cieszę z wersji PC) Nie zapominajmy że ten filmik to jedynie mieszanka dema AV z elementami gameplay, a materiał we wczesnej fazie zrobiony na szybko. Największy must have dla mnie w przyszłym roku, mam nadzieję że znów spędzę w Thumbull Valley setki godzin i kilkadziesiąt miesięcy czy to sam czy w paczce z kumplami z XBL.
 15. Bardzo mnie to cieszy, wszystkiego dobrego i jeszcze lepszych słupków sprzedaży chłopakom z NT życzę!