GGrzechu123

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  54
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GGrzechu123

 • Ranga
  Przodownik
 1. Takie Company o Heroes na pierwszy rzut oka. Poczekam na jakis większy gameplay.
 2. > Takie zmiany jak zmniejszenie obrazen Tankow a zwiekszenie hp to jest idiotyzm bo Tank > zawsze stal sila ognia.... Co za idiotyzm.. Ale obrażenia też zostały zwiększone... tam jest po prostu literówka :)
 3. > 130 za edycje gry roku :D krew i wino sam DLC 100 zł + Serce z kamienia 70 :D coś tu > chyba poszło nie tak jak ktoś ma już wieśka. Serca z kamienia kupiłem za 20 zł w dniu premiery, krew i wino było za 50.
 4. Jak dla mnie brzmi bardzo dobrze. Odzywki żołnierzy w BF3 i 4 były na podobnym poziomie. Co do realizmu odzywek - w grze mają być one różnorodne. Gdybyśmy postawili na pełen realizm to przy oznaczaniu wroga słyszelibyśmy tylko: "K**wa wróg!" "K**wa granat!" i ''K**wa czołg!" Ogólnie po usłyszeniu próbek jestem spokojny o jakość dubbingu w multi.
 5. W bf4 były 3 narodowości i nikt nie narzekał. Tak naprawdę mi by wystarczyły dwa - trzy sety broni i pojazdów. 6 państw z podstawki wystarcza mi aż nadto. Najważniejsze jest dla mnie aby multi było stabilne i dobrze zbalansowane a feeling strzelania i jazdy miodny i przyjemny, a mapy zróżnicowane. Reszta to szczegóły.
 6. Ja na szczęście na żadnego patcha nie musiałem czekać, bo wyżej wymienione błędy u mnie nie wystąpiły.
 7. GGrzechu123

  Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejny patch w drodze

  Ktoś wie może jak moge wziąć udział w turnieju Gwinta w dodatku? Kiedy przychodzę o umówionej porze na turniej to nie moge go zacząć ani z nikim pogadać... wie ktoś jak rozpocząć ten turniej?
 8. GGrzechu123

  Watch Dogs 2 ukaże się 15 listopada

  > Wygląda na to że po AC i FC, WD dołączy do corocznego cyklu wydawniczego Ubisoftu. Far Cry 2 - 2008 Far Cry 3 - 2012 Far Cry 4 - 2014 dziwnie liczysz lata ziomek.
 9. Czemu przy "najlepszej platformie roku" nie ma PC? Rasizm!
 10. Na takie wydanie czekałem. Jak stanieje to kupie.
 11. Mam nadzieję, że poziom immersji będzie taki jak w Amnesii (otwieranie drzwi i skrzynek ruchami myszy, świetnie zrobiona perspektywa itp.) Wtedy na pewno się zainteresuję.
 12. Gry we wczesnym dostępie są nie raz bardziej dopracowane niż te ze statusem GOLD. Do tego gry w early access są w 99% stale rozwijane więc wracając do gry po jakimś czasie możne znaleźć coś nowego, a w tytułach "ukończonych" wydadzą parę patchy poprawiających większe błędy po czym twórcy o grze zapominają (wyjątkiem jest Blizzard, który wspiera swoje gry bardzo długo po premierze). Więc taka sytuacja mnie nie dziwi.
 13. Wygląda zacnie. Kupie na pewno jak stanieje trochę.
 14. Z gwintem dobry pomysł. Chociaż ja bym bardzo chętnie zobaczył opcję coop online - drugi gracz wcieliłby się w jakiegoś wiedźmina i można by wspólnie przemierzać świat i robić questy poboczne - to by było coś!
 15. Czym tu się jarać? Wszystkie soulsy to zabugowane średniaki. "Dark Souls i Dark Souls II to dwie najlepsze gry, w jakie grałem w całym swoim życiu." W takim razie są to chyba jedyne gry w jakie grałeś. W Dark Soulsach kiepskie jest wszystko - sterowanie, projekty lokacji (nudne korytarze i więcej korytarzy poprzeplatane miejscami odrobiną korytarzy), grafika, udźwiękowienie, fabuła, modele postaci. Od pierwszego momentu czuć, że nad tymi grami nikt nie przysiadł, żeby je dopracować. Postaci, które spotykamy nie poruszają ustami (nawet w gothicu z 2001 roku o to zadbano, co pokazuje zacofanie obu soulsów), menu jest nieczytelne i nieintuicyjne. W grze nie ma ciekawych postaci, zwrotów akcji ani czegokolwiek co motywowałoby do grania i poznawania świata. Do tego dochodzą lagi, zła praca kamery i niedopracowana kolizja obiektów, która sprawia, że boss jest w stanie nas zabić nie trafiając w naszą postać...