Hepe

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  511
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hepe

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Także czekam na GT7 albo nową markę od Polyphon. Jestem ciekawy czy zastosują wszystkie graficzne wodotryski z dynamiczną pogodą na czelę.Nawet jeżeli nie, to mam nadzieję, że zaprezentują coś nowego w samej rozgrywce.Bo nie chcę dostać tego samego, tylko na nowszym sprzęcie. @Piotrek_K Dobrze wiedzieć.Trudno by było w sumie zaimplementować twórcom takie efekty jak w Driveclub bez żadnych ,,cięć'''' na rozdzielczości czy fpsach.Tak czy inaczej gra wygląda bardzo dobrze. W sumie, to spodziewam się coraz mniejszej ilości zmian graficznych/gameplayowych z części na część, ponieważ Forza zaczyna powoli przypominać tasiemca jakim był NFS :D.
 2. Nie ma być ładniej, a raczej stabilniej.Jeżeli u ciebie gra działa normalnie (co w sumie jest nowością), to nic nie powinno cię powstrzymywać przed graniem :D.
 3. Hepe

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Nie można go nawet pobrać z polskiego ps store, także zgaduję, że nie ma xD.
 4. Nieźle, że twórcy umieją odpowiednio wykorzystać moc konsoli, która uchodzi za tą ,,słabszą'''' i serwują nam 1080p/60fps nie ograniczając się jeżeli chodzi o grafikę.
 5. Hepe

  Windows 10 - temat ogólny

  Mam pytanie do osób, które na bieżąco korzystają z wersji testowej W10. Jak wygląda kompatybilność z grami/programami?Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z W8 i nie będzie z tym aż takich problemów :D
 6. Tyle zmian i tyle nowości...ta.EA już pewnie zaciera ręce myśląc o zyskach ze sprzedaży tej odsłony (jak i każdej następnej).
 7. Hepe

  PlayStation 4 - temat ogólny

  U mnie wszystko w porządku.Może coś z twoim internetem jest nie tak? xD
 8. Oczywiście, że nie. Chodziło mi dokładnie o przytoczenie słów wypowiadanych przez większość graczy konsolowych (w sumie sam jestem jednym z nich :D).
 9. A podobno tworzenie gier na PC się nie opłaca xD.
 10. Hepe

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Pozbywać się Wiedźmina?!Toż to hańba! W sumie, to całkiem dziwna sprawa, gry których nigdy nie dotkniemy są droższe niż te, które będziemy mieć zawsze przy sobie często z bogatsza zawartością. Przynajmniej tak niestety prezentuje się aktualnie sytuacja na naszym biednym rynku konsolowym ;(.
 11. Hmm...coś idzie nie tak...wyczuwam crapa xD. No jestem ciekawy co wykmini Deep Silver.Bo z gejmpleji ukazanych na E3 2014 wyglądało, to jak jedynka umieszczona w jakimś większym mieście.
 12. @Grzes6 > Trochę mnie to dziwi, że Twórcy uważają 80tyś sprzedanych kopii za "bardzo dobry wynik" > według mnie to kiepski wynik, na ponad 30mln ludzi żyjących w Polsce!! ale cóż mogę się Taaa...szczególnie, że przecież każdy Polak gra w gry.Uwierz mi, że jest to bardzo dobry wynik jak na Polskę.
 13. Oby tylko to wydarzenie przetrwało dłużej niż jedno E3 :P.Szczerze mówiąc, to jestem bardzo ciekawy jak to wydarzenie przyjmie się u graczy pecetowych.
 14. Szczerze mówiąc, to mam nadzieje, że będzie podobnie jak z sequelem Assassyna, który był zdecydowanie lepszy od jedynki. Dla mnie Watch Dogs był grą nijaką.W pewnym momencie po prostu mnie nużył.Co prawda pod koniec gry fabuła miejscami była nawet ciekawa, ale mini gry i inne aktywności nie za bardzo mi pod pasowały.
 15. Ten odgłos otwierania butelek na początku :D.