koale

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O koale

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zaopatrywanie się w E3-1231v3 jest wciąż opłacalne? Obecnie i3 4130+ mobo h81.
 2. Panowie potrzebuje słuchawek dla gracza (tzn z mikrofonem). Wymogiem są: - możliwośc podłączenia do PC/TV - bezprzewodowość Znajdę coś cenowo zamykająco się w 600 złotych?
 3. koale

  Manga i Anime - temat ogólny

  Rokka no Yuusha end Wow, nie przypominam sobie ostatnio żadnego nowego anime które trzymało by mnie tak długo w napięciu tylko i wyłącznie jednym wątkiem. Jeszcze fakt, że kretem DAAMN. g8 plot. Ludziska piszą, że całkiem wiernie trzymało się pierwowzoru, sam jako osoba która oryginału nie czytała bawiłem się dobrze (co tydzień wypatrywałem nowego odcinka), z kolei ocena na MALu to krzywdzące 7.82. I wcake nie jestem zły, że nisko, przecież skala jest 10 punktowa, ale żeby stawiać to obok takiego Mahouka (7.80) jest gwałtem i brakiem uszanowanka.
 4. koale

  Manga i Anime - temat ogólny

  Prison School 11 Shit just got real... Alegoria z Medusą niszczy człowieka xD
 5. koale

  Manga i Anime - temat ogólny

  .hack//SIGN? I pewnie każde stare anime o fantasy ;p
 6. koale

  Manga i Anime - temat ogólny

  Trochę odkopie temat. Rozumiem, że anime całkiem wiernie pokrywa materiał źródłowy i nie ma potrzeby zaczynać od zera? Po 3 dniowym maratonie, cliffhangerowy cockteaser na koniec drugiego sezonu podpowiada mi, że muszę to przeczytać...
 7. koale

  Manga i Anime - temat ogólny

  Wiem, wiem zaraz jak skończyłem pisać posta przypomniałem sobie, że Kurapika brzmiał baaaardzo podobnie :D
 8. koale

  Manga i Anime - temat ogólny

  Z nudów obejrzałem, całkiem przyjemne. Zakochałem się w seiyuu podkładającą głos Seo <3 Kanbaru i Celty <3 Musiałem sprawdzić na Malu gdzie jeszcze mogę ją usłyszeć i w życiu nie wyobraziłbym sobię tego, że podkładała głos pod Ginko :X
 9. Laptop za 2500-3000 złotych. Głównie do celów rekreacyjnych (internet, filmy) plus jakiś Autocad do projektów 2D. Jest sens szukać czegoś z dedykowaną kartą graficzną, czy jednak skupić się nad jak mocniejszym CPU z dużą ilością ramu i obowiązkowym SSDkiem?
 10. koale

  Magic: The Gathering :)

  http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/Details.aspx?multiverseid=205119 jak to działa? ex1. przeciwnik na wrzucał stworów, ja zagrywam silence i musi je ściągnąć ze stołu + nie może nic nowego zagrać? ex2. rzucam to za wczasu i przeciwnik nie może od teraz niczego nowego zagrać (może mnie skontrować cancelem? albo jakimś odesłaniem?)
 11. Dlaczego takie kryterium, mógłbyś wyjaśnić?
 12. koale

  Manga i Anime - temat ogólny

  Dafuq, nie przejrzałem charta na ten sezon, a tutaj takie pozycję jak: Monster Musume czy Gate :3 NICE :D
 13. koale

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Być może. Mi osobiście 3D w aweking się podoba. Ba, warto wspomnieć, że gra naprawdę ładne wygląda z właczonym 3d (3D=/=3d).
 14. koale

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Podobnie u mnie, MC napakowany nikt mu nic nie może zrobić.. Aczkolwiek raz na jakiś czas ktoś mi pada w boju, jednak szybki restart i ponowne przejście naprawiają sytuacje, szkoda, że nie robiłem tak wcześniej teraz mam to much waifu and not enough husbando ;( eh.. pewnie bym kupił, a tak to nowke w sklepie brałem.