Arlathan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Arlathan

 • Ranga
  Robotnik
 1. Przerobiliśmy niemal wszystkie możliwe scenariusze wojenne w seriach CoD i MoH, dlatego kolejna część powinna rozgrywać się w skonfliktowanej z USA, dajmy na to zjednoczonej Korei. Wojna nuklearna między tymi nacjami to byłoby to ;) Oddział Tier 1 infiltrujący wyrzutnie pocisków interkontynentalnych i eliminujący "Grube Ryby" pośród Koreańskich oficerów. Byłoby fajnie
 2. Arlathan

  Pierwszy filmik z Fable 3

  http://xboxmovies.teamxbox.com/xbox-360-hires/11501/Fable-III-Developer-Diary-Epi-1-HD/ Tutaj jest nie rozjechana dzwiekowo wersja filmu.
 3. Arlathan

  Ujawniono wymagania sprzętowe WotLK

  Literówka się wkradła "uuchomienia" :)
 4. Ktoś na siłę chyba dodał logo Rossignol, tylko po co :D
 5. Liczby, liczby, liczby ;) To, że sprzedane jest prawie wszystko oznacza to też tyle, że wszystkie 1000sztuk. Jak duży był nakład na Polskę?
 6. "Achievementy", "acziwmentach", "Zamieć".. Po co na siłe to upodabniać do polskiego?
 7. Pierwsze zdjęcie przedstawia raczej wszystko inne niżeli Tyranozaura.. Ten nie miał całej dolnej szczęki pokrytej uzębieniem. Zęby miał do ok 60% dolnej szczęki zaczynając od przodu, podczas gdy pozostałe 2 dinozaury całą dolną szczękę (sprawdzałem parę zdjęć w necie zanim udzieliłem odpowiedzi:P)
 8. Arlathan

  Yves Guillemot odpowie na pytania graczy

  Zauważ, że to jest "konkurs" na NAJCIEKAWSZE pytania a nie na 10 z 10000. Na losowanie nie masz wpływu ale na własną kreatywność jak najbardziej. Sądząc z pytań z poprzedniego wydania nie są one jakimiś szczególnie zawiłymi.. Więc tym bardziej nie rozumiem redaktora dlaczego tak napisał..
 9. Arlathan

  Yves Guillemot odpowie na pytania graczy

  Co za wspaniała, wielka, szczera wiara pana redaktora w polskiego gracza/internatuty i przede wszystkim czytelnika gram.pl: "Szansa na to, że to akurat Wasze pytanie zostanie wyselekcjonowane jest co prawda niewielka, ale zawsze warto spróbować" Godne pożałowania...
 10. Arlathan

  Crysis trylogią!

  "Znakomity shooter" ? Ta gra nie oferuje kompletnie NIC nowego do działki FPS.. Ładna grafika, to jedyna zaleta tej gry, bo reszta powoduje, że czułem się znudzony po pierwszych 30min.. Nie poddawałem się jednak i zmusiłem się do grania dalej. Po godzinie zrezygnowałem kompletnie. Jeśli następne części też tak mnie porwą to współczuje umejętnościom Level Designerów...
 11. Arlathan

  World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

  widac liczyła się pewnie data potwierdzenia zamówienia. potwierdziłem na parę godzin po prośbie akceptacji. swoją drogą juz kiedyś pisałem o propozycji przy zamówieniach, które ułatwią życie. Jak ktoś zamawia na firme to fajnie bo produkt dostanie za dnia, ale na dom to rzadko kiedy ktoś jest aby to odebrać. Można dodać pole "Uwagi" przy zamówieniu, gdzie wpisze się to właśnie... Renoma firmy Masterlink jest tak mocna jak najgorszy kurier. Niestety tu o renomie firmy nie świadczy jej marka tylko indywidualne widzi-mi-się kuriera. Do jednego mojego kolegi kurier "A" jak pocałował klamke zadzwonił i spytał kiedy będzie w domu aby to dostać. Rezultat: kolega grał z nami wczoraj.. Natomiast do innego kolegi kurier "B" jak pocałował klamke to niestety nie zadzwonil. Kolega interweniował sam i Masterlinka. Rezultat: umówiony pozniejszy termin na dzis.. z tym mozna cos zrobic, prawda?
 12. Arlathan

  World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

  musiałes miec pecha. ja dość sceptycznie podszedłem do zamówienia na gram.pl po moich ostatnich przygodach z zamówieniami. Mimo to, że grę zamówiłem jakieś 2 tyg temu, wszystko przebiegło idealnie gładko, od pakowania przesyłki do dnia jej wysłania zgodnie z informacją na stronie, a 16 stycznia kurier grzecznie ok 14 zadzwonił do drzwi firmy z pudełkiem i komentarzem: "to co, juz pewnie nie bedzie pracy?" :) Dziekuje cdp za bezbłednie zrealizowane zamówienie :)
 13. Arlathan

  Realizacja zamowień - słaba strona CDP

  To było adresowane na firmę...:) ale paczka dotarła wreszcie. I CDP też się zachowało jak należy. Dzięki. A to że Masterlink ma gdzieś klientów, bo sami powiedzieli przez telefon, że system śledzenia przesyłek, który jest na ich stronie, nie pokazuje właściwych danych, bo właściwe to oni widzą u siebie, jest faktem.