godgoska

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O godgoska

 • Ranga
  Obywatel
 1. Mnie dużo nauczyła seria Assasin starożytne budowle. Historia która się toczyła kiedyś. Ja wyglądało życie kiedy nie bylo mediów takich jak teraz. Grach MMORPG nauczyłem się języka angielskiego na dość przyzwoity poziom.
 2. godgoska

  Uzależnienie

  Uzaleznienie jest wtedy gdy nci nie widzisz poza swiatem gry. Odmawiasz sobie wszystkiego co siędzieje dla tego żeby tylko grac w gierki. Nic wiecej ciebie nie interesuje jak tylko ta jedna rzecz. Takie moje jest zdanie.
 3. godgoska

  Piłka Nożna

  Co myślicie o lidze hiszpanskiej? Parę lat temu królowała w lidze mistrzów liga angielska. Strasznie dużo druzyn w grupie pucharowej było angielskiej a teraz coś krucho;/ Do rzeczy na przestrzeni lat zaczyna się budzić liga hiszpańska myślicie ze będzie taką samą ligą jak angielska?
 4. godgoska

  W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

  Moja mamcia gra sobie w Pet rescue sage maniaczy to ze głowa mała. Ciągle czeka az jej dodadzą nowe plansze. Drugą gre w jaką gra to Candy crush saga i candy crush soda. Czasem to aż się nie da jej odciągnąć od tego wszystkiego :D
 5. godgoska

  FIFA 15

  Za wygrane mecze nie zarobisz nawet na Messiego czy innego zawodnika z wyższej pułki. Coinsy na necie były tanie każdy kupował i się bawił tym. EA dostawało w plecy cholernie chcociaz spotykałem sie z tym jak dostawcy coinsow dawali 5% na rzecz EA. Teraz, żeby coś osiągnąć musisz kupić fifa points ktore sa cholernie drogie.
 6. Mi rodzice zawsze mówią, że lepiej bym sobie coś innego kupił, a nie tylko gry i gry. Chociaż ostatnio mi mama powiedziała tak: Może to i lepiej jak kupujesz gry. Masz przynajmniej zajęcie jakiekolwiek lepsze takie jak miałabym się martwic o Ciebie, bo gdzieś się szlajasz i pijesz.
 7. godgoska

  FIFA 15

  A co do tego co EA zrobiła z tymi transferami to z jednej strony wydaje mi się dobrze, lecz odnoszę wrażenie, że będziemy chyba dodatkowo płacić za następna Fife, ponieważ przechodzi FUt jako hazard od 18 lat;/