ProbosPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ProbosPL

 • Ranga
  Obywatel
 1. ProbosPL

  Prawo Jazdy

  Naprawili. Chociaż nie było to jakoś ostro egzekwowane. Kolega, jak tylko sprawa trafiła do prokuratury, dostał umorzenie ze względu na niski poziom szkodliwości społecznej.
 2. ProbosPL

  10000_Powodów_By_Się_Napić

  1111. Za wolny poniedziałek!
 3. Interesujące rozbicie terytorium Polski na dwie prowincje wzdłuż Wisły. :P Co do strategii, widziałem wczoraj na Steamie Knights and Merchants za 0,90 EUR.
 4. A widzieliście Skywind? https://www.youtube.com/watch?v=llvcBLnzuVQ
 5. Why? Kolega pracował na podobnym stanowisku w Krakowie i bardzo sobie chwalił.
 6. Temat został wyczerpany przez kolegę powyżej.
 7. ProbosPL

  Zbieramy kasę

  55 594,20 PLN
 8. ProbosPL

  Książki - temat ogólny

  Każda ingerencja rządu w rynek jest błędem. Podobnie będzie tutaj. Zamiast sztucznie windować ceny książek w serwisach internetowych ( co wpłynie oczywiście na spadek poziomu czytelnictwa ) należałoby pomyśleć o obniżeniu stawki VAT na książki. Wszyscy na tym zyskają.
 9. Ekspert pierwsza klasa :)) Natomiast nie winiłbym w pierwszej kolejności banków. One tylko korzystają z okazji którą dostarcza im zadłużenie rządów.
 10. Osobiście polecam książki/artykuły zamiast filmików wszelkiej maści. Na pierwszy strzał - "Ekonomia dla normalnych ludzi" Gallahana. Łap też całkiem przystępny tekst Janka Fijora. http://www.fijor.com/co-to-jest-inflacja/ Mam nadzieję, że moderacja nie wykasuje odnośników. :)
 11. ProbosPL

  Jakie studia?

  Odnoszenie PUP-u do wiadomej części ludzkiego ciała, niestety, jak najbardziej ma sens. W głównej mierze z tego powodu, że w wielu przypadkach gó*** można załatwić. :))
 12. ProbosPL

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Osobiście chodzę 2 razy w tyg. na siłkę ( trening obwodowy ), raz w tyg. mam firmową koszykówkę, a czasami jak mnie w weekend roznosi energia to biegam ( 30 min, tempo konwersacyjne ). Zależy co Cię interesuje - masz Multisporta/OK System?
 13. 1. Wzrasta podaż pieniądza 2. Spada jego wartość 3. Ceny idą w górę. W rzeczywistości na dodruku pieniądza zyskują tylko osoby które jako pierwsze otrzymują dodatkowe środki przed dostosowaniem się rynku do informacji o dodatkowej podaży pieniądza. Jeżeli jesteś mocno zainteresowany tematem, mogę to bardziej rozpisać.