madelonik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O madelonik

 • Ranga
  Obywatel
 1. madelonik

  Ankieta - praca magisterska

  Rozumiem, że to mogło być irytujące, ale im bardziej szczegółowe odpowiedzi, tym wyniki są bardziej rzetelne. Pytania nie są mojego autorstwa, więc ciężko mi się do tego odnieść.
 2. madelonik

  Ankieta - praca magisterska

  Większość pytań nie jest mojego autorstwa, wykorzystałam gotowe kwestionariusze, także w żaden sposób nie mogę narzucać nikomu interpretacji poszczególnych pytań. Nie mogłam tutaj napisać czego konkretnie dotyczy mój temat, bo to mogłoby wpłynąć na odpowiedzi badanych, którzy już wiedzieliby o co chodzi. Z tego też powodu nie mogę tu pisać, jak macie rozumieć poszczególne pytania, bo każda moja "podpowiedź" mogłaby sugerować badanym udzielenie konkretnej odpowiedzi.
 3. madelonik

  Ankieta - praca magisterska

  Proszę o odpowiadanie zgodnie z własną interpretacją pytania. Jeśli chodzi o pytania dotyczące reklamy to proszę o wyrażenie własnego zdania, czyli czy sądzisz, że jest skuteczna itd.
 4. madelonik

  Ankieta - praca magisterska

  Dziękuję wszystkim za wypełnienie ankiety :) Ja jakoś nie odnoszę wrażenia, że ludzie, którzy poszli na psychologię nie dostali się na inne kierunki. U mnie na uniwersytecie psychologia była kierunkiem, na który najciężej było się dostać. Nie wydaje mi się też, żebym poszła na te studia, żeby leczyć kompleksy. Poza tym psychologia jest tak szeroką dziedziną, że nie każdy psycholog zajmuje się "pozbywaniem się kompleksów innych ludzi". Psychologia niestety często mylona jest z psychoterapią, na temat której część psychologów ma negatywne zdanie. Tak więc nie każdy psycholog to psychoterapeuta. Żeby zostać psychoterapeutą nie trzeba mieć nawet skończonej psychologii, wystarczy zrobić kurs.
 5. madelonik

  Ankieta - praca magisterska

  Dziękuję :)
 6. Witam, jestem studentką V roku psychologii i w tym roku piszę pracę magisterską, Jednak zanim ją napiszę potrzebuję zrobić badanie. Do tego badania jednak potrzebuję ludzi, którzy wypełnią moją ankietę. Niestety nie dotyczy ona gier. W tym momencie mam już wystarczającą ilość ankiet wypełnionych przez kobiety, jednak bardzo mało ankiet wypełnionych przez mężczyzn. Dlatego bardzo proszę Panów o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie tej ankiety. Z góry dziękuję za pomoc :) Naprawdę każda wypełniona przez Was ankieta ratuje mi życie. https://docs.google.com/forms/d/1dfxH6NGml_bUFMuApN0iZHIxxed0MIMEoBWIc0FaJLA/viewform