Cthulhu_X

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  828
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cthulhu_X

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Nie "przygodówką typu point&click", a grą typu hidden object.
 2. Ale o czym ty w ogóle mówisz, przecież jestem po tej samej stronie, to co pisałem to nie był sarkazm.
 3. Miło mi się czyta komentarze broniące współczesnych wątków, spodziewałem się tutaj takiego hejtu jak wszędzie indziej :)
 4. Wreszcie odkują się za to, że nie udało im się kiedyś znaleźć wydawcy na City of Metronome.
 5. Nieoficjalny remake od fana, to raczej tylko na PC. Nadal liczę na remake od Segi, bo mam wrażenie, że to ciągle jest możliwe, a nawet planowane.
 6. Czyli w Polsce nie będzie edycji limitowanej i kolekcjonerskiej? Gra i tak jest po angielsku, to może na allegro ktoś będzie sprowadzał, albo zamówi się z Amazona. Łaski bez :P
 7. onizuka81 ma rację, demko było na PS3 już od dawna, ale dostępne tylko dla osób, które kupiły Mirror of Fate.
 8. Uwielbiałem tę grę, szkoda że nie jest odświeżona :P
 9. Jeszcze nie przeszedłem wersji na PS3, ale czekam na tą na PS4, nawet grając chwilę wiem, że to jeden z najstraszniejszych growych horrorów :)
 10. Elder Sign: Omens to nie przygodówka, tylko komputerowa wersja planszówki :) Zagrywałem się w nią na Androidzie, polecam.
 11. > Dlaczego to wideło jest w połowie po angielsku, a w połowie po (jeśli się nie mylę) koreańsku? > ;__; > Samej gry nie skomentuję, bo brak mi słów - niekoniecznie w złym sensie. Ta postać w bajce mówi po koreańsku i dlatego tak jest :)
 12. > Cały Bliski Wschód byłby ciekawym miejscem, nie tylko Egipt ale i Jerozolima starożytna, > Babilonia, Wiszące Ogrody, Persia;] Powrót Ubi do korzeni (PoP). Egipt byłby świetny - Ancient Aliens :D
 13. Ja i tak grałbym na padzie, więc nie robi mi to różnicy, ale nie wiem czy nie warto poczekać aż poprawią wszystkie błędy, bo pewnie nie tylko implementacja sterowania zajmie ten czas do premiery.
 14. > bedzie wydany kh hd2,bedziesz mial wtedy wszystko oprocz bbs(ktory jest na psp) przed > premiera kh3 :> BBS jest świetny i podejrzewam, że będzie odświeżony w pakiecie z KH2.